Kördüğüm 179. Bölüm Özeti 1 Şubat Fragmanı Tapasya Yıkılır

Kördüğüm dizisinde Tapasya ile İşça alış veriş merkezinde karşılaşmışlardı. Tapasya İşça nın hamile kaldığını öğrenince şok olmuş, ancak bozuntuya vermemişti. Rathor ise bebekten dolayı onları tebrik etmişti. Nani de doktora gittiğinde Tapasya nın yumurtalığındaki kirslerden dolayı ömür boyu çocuk sahibi olamayacağını öğrenince sinir krizleri geçirmiş bu haberi Tapasya ya nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Raghu ve Tapasya Takur evine ziyarete gidiyorlar.

Takur ailesi ile Tapasya nın buluşması anında duygusal anlar yaşanır. Baba Jogi Takur Tapasya yı yeniden bağrına basarken herkes mutlu olur. Onlar konaktayken Mai geliyor. Karşısından Tapasya yı görünce sinirlenir. Tapasya nın kutsanmak istenmesine izin vermez. Onlara İşça’nın bebeği için kutlama yapacaklarını söyler. Bunun için aileyi davet etmeye geldiğini söyler. Rathor da Mai den özür diler. Jogi onun bu hareketinden memnun kalır. Raghu aslında  Tapasya için özür dilemiştir.

Veer ile İşça kendisine yepyeni bir hayat kuran Damini nin yanına gitmiştir. İşça ona alışveriş merkezinde yaşadıklarını anlatır. Tapasya ile Raghu nun çok mutlu göründüklerinden bahseder. Veer Damini ye yalnız kalma bize gel diye ricada bulunur ancak Damini kabul etmez. Tapasya albümünü Rathor’a gösteriyor ve oldukça mutlu. Nani üzgün bir şekilde Divya nın yanına gelir ve Tapasya nın bir daha çocuk sahibi olamayacağını söyler. Divya hayatının şokunu yaşarken Tapasya da olanları duymuştur. 

Nani ve Divya sinir krizi geçiren Tapasya ya teselli vermeye çalışıyorlar. Onu en iyi doktora götüreceklerini söylüyorlar. Rathore Tapasya nın odasına girmiş Tapasya nın fotoğraflarına bakmaktadır. Jogi damadını görür ve içeri girer. Rathore Jogi ye Tapasya gibi bir kızı olduğu için çok şanslı olduğunu söyler. Ona kızından dolayı iltifat ediyor. Jogi Raghu dan çok memnundur ve kızını mutlu etmesinden dolayı ona dua ediyor. Bu sırada içeri Divya, Tapasya ve Nani giriyor. Durumdan bahsetmek istiyorlar. Ancak Raghu Jogi ye ben de sizin gibi bir baba olmak istiyorum deyince konuşmaktkan vazgeçiyorlar. 

Rathore gece Tapasya nın yanına geldiğinde moralinin çok bozuk olduğunu görüyor. Tapasya Rathor’un bebek sahibi olmayı ne kadar istediğini düşünüyor. Bebek sahibi olamayacağını düşünüyor. Raghu onu mutlu etmeye çalışsa da Tapasya nın morali düzelmiyor. Raghu neden üzgün olduğunu öğrenmeye çaluışıyor ancak Tapasya sözleriyle lafı değiştirmeye çalışıyor. Veer Tapasya nın aklında hala Veer olduğunu düşünüyor. 

Tapasya sonunda Rathor’un karşısına çıkar ve bebek sahibi olamayacağını söyler. Rathore şoktadır. Nani Tapasya nın Rathre ile bebek hakkında konuştuğundan şüphelenir ve Tapasya nın yanına gider. Onun yattığını gören Nani Tapasya yı uyandırır. Rathor’a bir şey söylememesi konusunda onu uyarır. Tapasya artık yalan söylemeyi sürdüremeyeceğini belirtirken Nani terkedildiğinde ne demek istediğimi anlarsın der. İçeri Jogi ve Divya girer. Tapasya babasına da durumunu anlatır. Babası önemli olanın kızı olduğunu ve her şeyin bir çaresi olduğunu söylerken Raghu da içeri giriyor.

Rathore bu durumda bile Tapasya ya çok yakın davranır. Önemli olan birbirimize olan sevgimizdir. Sevgi olunca her şey yoluna girer diye onu teselli ederken Jogi bir kere daha damadına hayran olmuştur.

Kördüğüm 179. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 179. Bölüm Özeti 1 Şubat Fragmanı Tapasya Yıkılır (17 Yorum)

 1. Luba♥♥
  Nerelerdeydin ozlettin kendini

  Kirazcim♥♥
  Hosgeldin kendini tanitirmisin birtanem tabi istersen

 2. Zamani gelse her kez cezasini alir,ne yapdi tapasya?her keze kotuluk,kiskançlik yapdi,boylesi iyi olmuš ama içça olmesin hep zorluklar çekdi,boylece olmeseydi allahim ya !!!!!!!!!!

 3. Bi yandan uzuldim biyandan hak etdin diyorum ama kesge bu sinavla sinalmasaydin ah tapu

 4. Oh olsun tapasya kendi bebeğini bi inat için bırakırsan böyle cezalandırılırsın insan bebeğini hiç terkeder mi gerizekalı tapasya

 5. Tapasya keşke böyle cezalandırılmasaydın. Asıl cezayı hakkeden o gıcık icha. Ben senin yerinde olsam o icha ve bundela ailesini barutla patlatırdım. Ama tabi mukta ve maviş Kanhan hariç. Sonra bi güzel hapiste yatardım. Nasıl olsa bi süre sonra kefaletle serbest kalırdım.

 6. Sagini <3<3

  INSALLAH YA KAC LERE DELI DIVANE BASLASIN DIYOM AMA YA BASLASIN OZLEDIMMMM ONLARI

 7. Tapasya insanlara hep mutsuzluk yaparsan isde sanada Allah boyle jeza weriyor geber tapasya Allahyndan buldun

 8. Aynen ya deli divane tekrar çıksın lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen…merhaba canım arkadaşlarım

 9. Geber tapasya senin gibi lanetler anne olmamalı. Bu Rathore de salak Tapu gibi kızı olan şanslı mi olur hiç pehh 😛
  Jogi midesiz adam hemen affetmiş tapuyu ne biçim baba ya herşeyi affediyor
  Arkadaşlar gerçekler yani Iccanin cocugunun tapuda tapunun cocugunun iccada oldugu 200 ya da 220. Bolumlerde ortaya çıkacak sanirim. Nani Iccayi polise vermek istiyor gerçeği öğrenince.. veerde Naniyi polise veriyor öyle birşeyler oluyordu..
  Resmen saçmalık..

 10. tapasyaya acidim simdi ya tamda düzeldi başına gelenlere bak eğer bebeğini bilirse iyileşecek qariba

 11. Iscanin bebegi tapudaysa
  Tapunun bebegi isca da olacak ya
  Peki bunlara sonra ogrenecek demi

  Tapunun cocuklari buyunce cok iyi oluyor cocugunun baska biriyle evlenmemesi icin kendini feda ediyor sonra bir seyler oluyor ve tapu vuruluyorrr
  Cocuklar buyuyunce daha guzel olcaakk

  Nasilsiniz kizlar 😀 😀 😀 <3<3<3