Kördüğüm 176. Bölüm Özeti 29 Ocak Fragmanı Çok Ağlıyacaksınız

Kördüğüm dizisinde İşça ile Veer buluşmak üzere harekete geçerler. Veer in içi kıpır kıpırdır. İşça ile buluşmaya, ona sevdiğini söylemeye ve evlerine götürmeye çok az bir zaman kalmıştır. İşça da onunla buluşmaya son anda karar vermiş ve restorana ondan önce gelmiştir. Ancak Veer yerine Avinash’ı görmüştür. Bunun bir oyun olduğunu anlamıştır. İşça kaçmaya çalışırken Veer de restorana gelmiş ve Avinash ile karşılaşmıştır. Avinash İşça nın peşinden gitmeyi bırakıp Veer ile oturmak zorunda kalmıştır.

Veer Avinash’a İşça nın neden gelmediğini sorar. Avi planda değişiklik olduğunu ve zamanın değiştiğini söyler. İşlerinin yoğunluğundan  haber veremediği için özür diler. İşça nın sözünde duracağını söyler. Jogi Takur kendisinden habersiz Tpasya nın düğününe giden Divya ya kızmaktadır. Rathor Tapasya nın kendisini temsil ettiğini, bu yüzden topluma çıkmasını, güzel giyinmesini vb istiyor. Nani de hayatından memnundur. Zira Tapasya çok zengin birisiyle evlenmiş ve istediği her şeyi alabilecektir.

İşça eve gelince olanları annesine anlatır. Damini korkmuştur. İşça Veer in gelmediğini, demek ki kendisini önemsemediğini söyler. Veer’in artık kendisi için hiç bir önemi olmadığına kanaat getirir. İşça İşça yine aynı hataya düşüyorsun Aynı hatayı Vansh da da yaptın. Veer’i bir anda sildin attın. Haddini bil lütfen!!!!Veer ise o kadar çok konsantre olmuştur ki İşça nın geleceğine ancak hayal kırıklığı yaşamaktadır şimdi. Yağmurun yağması, ıslanması hiç bir iey umrunda değildir Veer’in. Onu yağmurda ıslanırken Madura teselli eder. Veer eve yalnız dönerken ailesi de üzgündür. 

Rathor ve Tapasya arasında işler iyi gitmeye başlar. Tapasya alış veriş yapar, Rathor ona güzel bir kolye takarken romantik anlar yaşanır. Veer İşça ile yüzleşmekten korkmaktadır. Onun yüzüne bakamayacağını düşünerek Amerika ya gitmeye karar verir. Durumdan haberdar olan Jogi onu vazgeçirmeye çalışır. Hayatlarını mahveden kızı Tapasya adına ondan özür diler. Veer’in ailesi de bu karardan dolayı şok içindedirler. Ancak hiç birisi onun gidişini engelleyemez. Veer Amerika’ya gidiyor.

İşça’nın midesi bulanır. Annesi hastaneye gitmeleri gerektiğini söyler. Ancak İşça bahaneler uydurup gitmek istemez. Madura Veer’in gitmesini engellemeye çalışıyor. İşça ile son bir defa daha konuşmasını istiyor. İşça ise Damini nin ısrarı ile hastaneye gidiyor. Doktor bebeğin iyi olduğunu ancak biraz zayıf olduğunu söyler. Ayrıca bir daha ki gelişlerinde eşinin de burda olmasını istiyorum der. Onlar hastaneden ayrılırlarken Jogi ye yakalanırlar. Damini onu görmezden gelse de İşça onunla konuşur. 

Jogi bir kaç kelam ettikten sonra Veer’in Amerika ya gitme kararı aldığını söyler. İşça şoktadır. Veer sekreteri Madura ile havaalanında son işlemlerini yapıyor. Veer hala sağa sola bakıyor bir gelen var mı diye. Jogi İşça ve Damini’yi havaalanına götürüyor. Jogi yolda Veer’i arar ancak Veer’in telefonu kapalı. Madura Veer’e İşça ya haber vermesini istiyor ancak her defasında Veer’den azar işitiyor. Veer uçağa giderken son bir defa daha arkasına bakar. İşça sının geleceğini düşünerek. Ancak İşça yine yok!!! 

O da ne İşça göründü. Veer ve İşça uzaktan birbirlerine bakıyorlar. Ben de tereddütteyim acaba Veer hayal mi kuruyor diye. Ama gerçek onlar uzun süre bakıştıktan sonra sarılıyorlar. Göz yaşları sel olurken Jogi ve Damini de gözükür. Jogi Damini ye güzel sözler söylerken Damini biraz da utanır.

Kördüğüm 176. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 176. Bölüm Özeti 29 Ocak Fragmanı Çok Ağlıyacaksınız (26 Yorum)

 1. Şeymacım ya sen kimsesizler i tanıyorsundur onun yüzünden ondan ayrıldım ya şimdi beni çok sevdiğini söylüyor ya ne yapmalıyım arkadaşlar sizdende tavsiye bekliyorum lütfen bana cevap verin nolur çok üzülüyorum ben

 2. Radot tapasyayı nasıl seviyor böle seven erkekler kaldımı acaba çok düzgün bir insan

 3. merve (gamzenin yüzüne en çok yakıştığı kişinin (rk) in hayranı) dedi ki:

  Hosbuldum helin ablacim

 4. merve (gamzenin yüzüne en çok yakıştığı kişinin (rk) in hayranı) dedi ki:

  Iyiyim tesrkkur ederim aslında çok sıkılıyorum okulu o kadar çok özledim ki anlatma yani bir yere çıkarsalar gezsek çok güzel olur ama sürekli evdeyim.Evet Ela abla uzun zamandır yazmiyordum okul nedeniyle ama artık elimden geldiğince yazmaya çalışacağım hosbuldum sema ablacim kimse kalmamış ya herkes nerde bende gidiyorum o zaman ödevlerini bitireyim görüşmek üzere herkese hayırlı cumalar

 5. Mervosumm<3<3<3<3<3
  Iyim sen nasilsin H O S G E L D I N N N

  Aytaçim<3<3<3<3<3
  Evet orasi biraz kalabalik iyim sen nasilsin ablosumm

  Elos ablosum<3<3<3<3<3
  Bakiyorum beni sormuyorsun ben hep seni soruyorum saka saka nasilsin ablosummm

  Semosumm<3<3<3<3<3
  Seni de ben cok cok ozledim sende bir iki gun yoktun yada seni gormedim sen nasilsinnn

  <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
  😀 H E R K E S E 😀
  <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
  😀 H A Y I R L I 😀
  <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
  😀 C U M A L A R 😀
  <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
  😀 P A P A T Y A L A R I M 😀
  <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

 6. Şeymacım sende kendini özlettin canım arkadaşım nasılsın bakalım stajyerlike yakında başlıyacam 2 gün sonra İstanbul a üniversiteme gidicem öğrenicem bakalım ne zaman başlıyorum dualarınızı eksik etmeyin inşallah seni seviyorum canım arkadaşım

 7. MERVEMM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR
  UZUN ZAMANDIR YAZMIYORDUN
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  SEMOŞUM HOŞ GELDİN SENDE KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  AYTAÇCIM CANIM BENİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 8. Hayırlı geceler canım arkadaşlarım nasılsınız???? Ne yapıyosunuz???? Allah’a emanet olun canım arkadaşım tatlı rüyalar…..

 9. merve (gamzenin yüzüne en çok yakıştığı kişinin (rk) in hayranı dedi ki:

  Slm ablaları kardeşlerim yaşıtları hepiniz nasılsınız sizi çok özledim uzun zamandır yazıyordum umarım beni unutmamıssınızdır.
  Meysel kankam
  Sedef canım kankam seni çok özledim
  Adasim canım
  Defne abla
  Serpil abla
  Mersinli Ela abla
  Gelin
  Kusum (Tuğba abla)
  Yeni gelen tüm ablaları yaşıtları beni tanimiyorsuzudur uzun zam nadir yoktum okul nedeniyle ben merve 13 yaşındayım batman da yaşıyorum im sınıfa gidiyorum hobilerim MÜZİK DİNLEMEK(bayiliyorum) ve kitap okumak(yeni yeni) böyle sormak istediğiniz bir şey varsa söyleyebilirim bu arada bir kaça hafta once merve adlı biri vardı burada tam yazacaktim kuzenim telefonu aldı elimden yazamadim oda adasım galiba neyse ben yine cok konustum hepinize hayirli aksamlar(akşam bitti) diliyor ve kaciyorum

 10. iyi aksamlar kizlar
  .
  Helincim çok yazmiyorum ak sayfasina çok fazla yorum var orda kim kime ne diyor belli değil o yuzden burası güzel sakin bi sayfa
  İyiyim canım sen nasilsin iyisin inşallah opuyorum çok kendine iyi bak bye bye

 11. Rabişim canım benim kendini özlettin stajyerlike ne zaman başlıyorsun dualarım hep seninle ARKADAŞIM DOSTUM

 12. Rüya değil gerçek lakin yine sorunlar bitmiyor bi süre sonra yine acı yine üzüntü içça nın Bahtı karaymış malesef.

 13. Insallah ruya degildir ya

  <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
  😀 NA A S I L S I N I Z 😀
  <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
  😀 K O R D U G U M 😀
  <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
  😀 A I L E S I 😀

 14. Hiç aglamiyacam çünkü ben asla hiçbir dizi için anlamadım anlamam da ama güzel bir bölüm olacağına eminim

 15. ay cok guzel bi bolm olucak iyi ver ve icca kavusdu insallah hayal diyildir tapu rathor cok yakisiyo gercekden tapu da akillanmis qaliba iyi bolmler geliyor heyacanla bekliyorm