Kördüğüm 174. Bölüm Özeti 27 Ocak Fragmanı Tapasya Düğünden Kaçar

Kördüğüm dizisinde Veer İşça yı görebilmek adına duygu yüklü bir mektup yazıyor. Veer mektubunda İşça ya sen çok dürüst birisin ancak ben sana güvenmeyerek hayatımın hatasını ettim. Bu yüzden lütfen beni affet. Sen olmadan hayatım boş. Yeniden birlikte olalım. Senin ve sadece senin Veer’in diye yazar. Avinash hemen bir gazeteye ilan verir. Buluşma yeri ve zamanını da belirtir. Böylece İşça ve Veer buluşacak ve kendisi de İşça dan intikamını alabilecektir.

Tapasya düğün için hazırdır. Raghu Tapasya nın yanına gelir ve gerçekten benimle evlenmek istiyor musun diye sorar. Tapasya bir daha bana böyle sorular sorma diye çıkışır ve hiç bir tesir ve baskı altında kalmadan evleneceğini söyler. İşça ise Kanhu’nun istekleri ve bebeğin masraflarından dolayı bunalmıştır. Bu ayki maaşını neye yetireceğini bilememektedir.

Tapasya artık sona gelmiştir. Rathor ile evlenecektir. Aynanın karşısına geçer ve Veer’i hatırlar. Kendisini dışarı attığını ve İşça yı nasıl sahiplendiğini düşünür. Tapasya düğünden kaçıp Veer ile son bir kez konuşacağını Nani ile paylaşır. Nani bunun saçmalık olduğunu ve Rathor un tepkisinden korkmadığını sorar. Nani engel olmaya çalışsa da Tapasya kararını vermiştir. 

Tapasya Sharma aracılığıyla Veer’e  ulaşır. Onunla buluşacağı yeri belirtir. Rathor ise Tapasya nın gittiğinden habersiz heyecanla misafirleri karşılamaktadır. Sonunda Veer ile Tapasya karşılaşır. Veer onun gelinlikli halini görünce burda ne  işin var diye sorar. Tapasya Rathor ile evleneceğini söyler. Veer ne diye burdasın o zaman diye kızar. Tapasya seni ebediyyen hayatımdan çıkarmak için burdayım der. Veer Tapasya ya yaptıklarının cezasını çektiğini söyler. Onu bebek için de suçlamaya başlayınca Tapasya benim kadar sen de suçlusun der.

Kördüğüm 174. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 174. Bölüm Özeti 27 Ocak Fragmanı Tapasya Düğünden Kaçar (12 Yorum)

 1. Madhubalamm 🙂
  Elos abloslarimm 🙂

  3 Gundur picamaliyim disim agriyor randuvalar hepsi 1 hafta falan var napacam ben simdiii

  Nasilsiniz abloslarim 😀

 2. HELİNİM CANIM BENİM HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ABLASININ GÜZELİ . İYİ DİYELİM İYİ OLSUN
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM

 3. Elos ablosum 😀 ben iyi dielim iyi olalim gribe yakalandim da ablosum nasilsin isler nasil ablosummm <3

 4. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 5. Denız ım canım bende senı çok sevıyorum.Senı çok özledım.Nurdan a.Defne ye.Naz a.Aysel e.Salıha ya.Gulçiçek ve Sema ya selam soyle.Hepınızı çok sevıyorum.Denız ım senı yanaklarından öpuyorum.Yazmanı dort gozle beklıyor olacagım.

  • Ipek oda bi oyuncu san artisliyi sevseydin ve sana kutu bir rol dusarse o zaman o rolunu yapardin diymi demek isdediyim o sadece filimde oyle