Kördüğüm 174. Bölüm Özeti 27 Ocak Fragmanı Avinash İşça’yı Tespit Ediyor

Burak 23 Oca 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm son bölümünde Avinash kefaletle serbest kalmıştı. İşça dan intikamını alacağını söyleyerek evlerine doğru gitmekteydi. Raghu ise evden kovulan Nani yi çaresiz bir şekilde yolda bulmuş ve onu evlerine getirmişti. Tapasya onu görünce çok sevinmişti. Damini Veer ile telefonda görüşmüş onun İşça dan vazgeçtiğini düşünerek üzülmüştü.

Avinash kefaletle serbest bırakılınca soluğu evlerinde alır. Evde Kaka diye bağırır. Ancak evde ne İşça ne de Kaka vardır. Onu başka bir hizmetçi karşılar. Avinash İşça yı sorar. Hizmetli onların gittiklerini söyler. Avinash adamın boğazına sarılır ve nereye gittiklerini sorar. Adam bilmediğini söyler. Avinash intikamını alacağını söyler. İşça ve ekibi ise yaşlı hizmetçi Kaka nın getirdikleri eve yerleşirler. Kaka kendisinin bu evde kalmasının uygun olmayacağını söyleyerek gitmek ister. İşça Kaka ya bir miktar para verir. Kaka onlarla vedalaşıp ayrılır.

Tapasya ekonomi dergilerini karıştırırken Veer in en iyi iş adamı ödülünü aldığını görür. Onun resmine hasretle bakarken Rathor da resmi görüyor. Rathor hala onu mu düşünüyorsun diye tepki gösterince Tapasya ona kızıp kalkıyor. Veer sekreteri Madura yı evine kadar bırakır. Madura ısrarla kahve için evine davet eder. Veer kabul ediyor. Veer evde Madura nın erkek arkadaşının resimlerini görür. Madura dan onu ofise getirmesini ve tanıştırmasını ister. Madura onun nişanlısı olduğunu ve öldüğünü söyler.

Madura nişanlısı öldüğü halde hayata tutunmak için nasıl mücadele ettiğini anlatır. Veer onu taktir etmiştir. Avinash evi ararken İşça nın düşürdüğü pasaportu bulur. Onun Bundela ailesinin gelini İşça olduğunu öğrenir. Avinash şimdi çok mutludur. Rathore kasaya paraları yerleştirirken birisinin kendini izlediğini farkeder silahını çıkarır ve perdenin arkasındaki kişinin çıkmasını ister. Rathore saymaya başlar. 1,2,3 Nani çıkar. Nani Tapasya yı mutlu etmek husunda endişeleri olduğunu söyler. Raghu kasadaki altınları göstererek bunların hepsi Tapasya nın der. Rathor’un tek kaygısı Veer’in yedeği gibi görülmesidir. 

Tapasya arabasında bir yere giderken Veer’e görüyor. Onu ne kadar özlediğini düşünüyor. Bu sırada Raghu arayarak onun için muhteşem bir düğün yapacağını söylüyor. Tapasya ise kendi aralarında bir düğün olmasını istiyor. İşça küçük evlerinde çiçekçilik yaparak geçimlerini sağlayacaktır.  Tapasya nın düğünü için aile üyeleri ikiye bölünmüş durumda Jogi düğüne gitmeyeceğini söylerken Divya gitme taraftarı. 

Avinash Veer’in ofisine gider. Ona İşça ile ilgili önemli haberleri olduğunu söyler. Veer’e İşça nın pasaportunu verir. Onun babasının malikanesinde çalıştığını söyler. İşça nın çok iyi bir insan olduğunu söyler. Onların buluşmalarını sağlayacağını belirterek Veer den bir mektup yazmasını ister. Veer İşça için duygu yüklü bir mektup yazar.

Kördüğüm 174. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 174. Bölüm Özeti 27 Ocak Fragmanı Avinash İşça’yı Tespit Ediyor” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    İyi akşamlar

  2. merdan dedi ki:

    qariba ilk ben okudum iyi aksamlar herkese

  3. Rabia dedi ki:

    Avinaş bi yürü git ya halla halla şimdi sen mi başladın içanın hayatını mafetmeye başladın içadan ne istiyorsunuz ya içayı çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.