Kördüğüm 172. Bölüm Özeti 25 Ocak Fragmanı İşça Hamile

Burak 22 Oca 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinin son bölümünde İşça Dadu yu gerçekleri söyleme konusunda ikna etmişti. Eve gelen avukat ve yabancı bir adam Avinassh’ın miras için iştahını kabartmıştı. Nani Tapasya yı bulmak için Rathor’un evine gider. Tapasya ya neden eve gelmediğini sorar. Rathor un onu zorla evde tutup tutmadığını sorar. Tapasya Rathor ile kendisinin evlenmek istediğini söyleyerek Nani yi şaşırtır. Nani bebeğin Rathor dan olduğunu sakladığı için ona kızar. Onu eve götürmeye çalışır ancak Tapasya nın cevabı olumsuz.

Az sonra içeri Radhod’un babaannesi  gelir. Rathor un bir bebek bulduğunu ve onu teşhis için Tapasya yı çağırdığını söyler. Nani Tapasya nın bebeğinin kayıp olması ile bir kere daha şaşkına dönmüştür. Avinash babasını öldürmek için odasına girer. Elindeki şırıngayı babasına saplamak üzereyken polis tarafından suç üstü yakalanır. Dadu mirasını bazı yabancılara verdiğini söyler. Avinash kendini savunmaya çalışsa da polisler tarafından götürülür. Giderken de İşça yı tehdit etmeyi ihmal etmez.

İşça ve Damini Avinash’ın tehditlerinden sonra korkarlar. Burayı terketmeyi düşünürler. Ancak Dadu onlara bir zarar gelmeyeceği konusunda onları ikna eder. Nani eve gittiğinde Tapasya’nın bebeğinin kaybolduğunu söyler. Herkes şaşkındır. Veer ofisinde İşça yı düşünürken efkarlanır ve bir sigara yakmak ister. Kibriti çalar sigarasını yakmak üzereyken vazgeçer ve kibriti gelişi güzel fırlatır. Ancak ofis yanmaya başlamıştır. Veer ise İşça yı düşünmekten ne olduğunu bile anlamaz. Onun yardımına ofis çalışanlarından bir kadın gelir. Veer onu İşça zanneder. 

Yaşlı adam Dadu torunu Kanha için burda kalmalarını ister. Kanha da onları çok sevmiştir. İşça yı anne olarak görmektedir. Veer ve babası bankaya giderken Rathor da bankadan çıkmaktadır. Veer ile Rathor çarpışır. Rathor’un cüzdanı düşer. Veer Rathor’u görünce şaşırır. Cüzdanı teslim ederken Tapasya’nın resmini görür. Damini bebeği buldukları yere giderek etrafa bebeği aramaya gelen oldu mu diye soruyor. Çaycı Rathor’un bebek için geldiğini hatırlar. Damini’nin peşinden gider ancak onu bulamaz. 

Divya kızını yetiştirenin Nani olduğunu söyleyerek onunla tartışır ve kızının bu hale gelmesinden dolayı Nani yi suçlar. Jogi de Rathor un yanın agider ve kızı Tapasya yı kalpsizlikle suçlar. İyi bir anne olmanın yolu İşça gibi iyi bir insan olmaktan geçer diye kızına bağırıp çağırır. Rathor Tapasya ya sahip çıkıyor. İşça bir anda dengesini kaybeder ve bayılır. Hemen eve doktor gelir. İşça nın hamile olduğu müjdesini verir. Damini bu durumu Veer ve Bundela ailesiyle paylaşması gerektiğini söylerken İşça bunu yapmayacağını söyler.

Veer İşça ile ilgili anılarını unutmak için Amerika ya yerleşmeye karar verir. Ancak ofis çalışanı kadın onun savaşması gerektiğini ve sevdiği insanı yeniden kazanmasını söyler. Veer çok bunalmıştır ve savaşacak gücü kalmamıştır. İşça ise kendi bebeği ile bulduğu bebeği birlikte büyüteceğini düşünür.

Kördüğüm 172. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 172. Bölüm Özeti 25 Ocak Fragmanı İşça Hamile” üzerine 11 yorum

 1. kimsesizler dedi ki:

  Rabia cevabını bekliyorum

 2. ayça dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.cox seviyorum hint diIsini

 3. HELÌN dedi ki:

  Madhubalam iyim sen nasilsin nerelerdesin ozluyorum seni 🙂

 4. kimsesizler dedi ki:

  İça akıllanmaya başladı helal olsun sana kız Rabia hayla seni unutamadım bana geri dön canımın içi

 5. Arkey Madhubala dedi ki:

  Tunaydın Helın.Nasılsın canım

 6. HELÌN dedi ki:

  Ben artik tapuyu seviyorum cocuklar dogduktan sonra cok guzel ilacak vu dizi iscada kendi bebegi ve tapunun bebegini buyutecek mi ?

  😀 😀 😀 GUNAYDINLAR 😀 😀 😀

  😀 😀 😀 KORDUGUMM 😀 😀 😀

  😀 😀 😀 AILESIII 😀 😀 😀

 7. Aytac dedi ki:

  offf yaaa saf kiz icha biraz tapuya benzeseydin nolurdu sanki

 8. Güzel dedi ki:

  hah tam icha salagindan beklelen haraket. Allahım bu senaristlere akil fikir vereydin azcik yaa :(((
  Bir insan bu kadarmi salak saf olur:(((
  Salaklik ABIDESI

 9. Guljan dedi ki:

  cok sewindim isca hamile Allahym ama bu mujdeli habari bilmek virinde haky ya

 10. Rabia dedi ki:

  Hamilemi oha ne zaman oldu

 11. ipek dedi ki:

  İçça merhametli kız üzülme artık ya veer de üzülmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir