Kördüğüm 171. Bölüm Özeti 24 Ocak Fragmanı Dadu Mirasını Kime Bırakacak

Kördüğüm son bölümünde İşça ve Damini kaldıkları evde bir şeylerin ters gittiğini düşünerek olyaları ortaya çıkarana kadar kalacaklarını söylemişlerdi. Tapasya ise Rathor’a artık burda kalmam uygun olmaz diyeek gitmek ister. İşça ve Damini buldukları çocuğa isim vermek isterler sonunda Mukta isminde anlaşırlar. Nani ve Divya tapınağa dua etmeye gittiklerinde Mai ve Chanda ile karşılaşırlar.

Mai Veer ve İşça nın başın agelenlerden Tapasya yı sorumlu tutarken Divya ya da onu bu şekilde yetiştirmesinden dolayı kızar. Mai Tapasya’nın başkasının çocuğunu sakladığını söylerken Nani de lafa karışmak isteyince Mai nin hışmına uğrar. Mai Tapasya’nın mutlu olamaması için dua eder. Divya Mai den özür dilese de Mai oralı olmaz. Mai Divya ya Takur ailesi olmana rağmen Tapasya ya Damini nin İşça ya verdiği kadar ahlak verememişsin diye kızıyor.

İşça evde yemek yapmak ister. Yaptığı yemekleri servis etmesi için Kaka dan yardım ister. Bu sırada Avinash Kaka ya bir sebebten ötürü bağırır çağırır. Avinash’ın tepkisi çok sert olmuştur. Masayı dağıtırken ailesinin çok zengin olduğunu, ancak kendisinin çulsuz olduğunu söylemektedir. İşça ise bebeğin ve kendisinin Avinash tarafından kullanılacağını anlamıştır. Bu durumu Dadu ya da anlatmalıdır. 

Tapasya ise bütün sinirini Rathor’un babaannesinden çıkarmaktadır. Rathor Tapasya ya müdahale ederek evin kuralları olduğunu hatırlatır. Babaannesinin en çok sevdiği insan olduğunu ve ona saygı duyması gerektiğini söyler. Rathor Tapasya ile evlenmek istediğini söyler. İşça elinde bebekle Dadu nun yanına gider. Yaşlı adam son zamanlarını ibadetle geçirdiğini söyler. İşça henüz bir şey söylemiyor. Tapasya ise Veer’i düşünmektedir. Kendisini evden kovduğu sahneyi hatırlıyor ve Rathor’un yanına giderek onunla evlenmek istediğini söylüyor.

Rathor şu an evlenmek için iyi bir zaman değil diyor. Bebeklerini bulduktan sonra Tapasya’yı anne ve babasından isteyeceğini söylüyor. İşça hemşireden izin alarak Dadu nun yanına girer. İşça adamın uyuduğunu farkeder. Ancak buna rağman duyduklarını anlatır. Adam İşça gittikten sonra gözlerini açar. Aslında her şeyi duymuştur ve aldatıldığı için ağlamaktadır.

Rathor Jogi nin yanına gider ve kızının kendisiyle kaldığını söyler. Jogi ise şaşkındır. Rathor Tapasya ile evleneceklerini söyler. Jogi düğünde fazla kimseyi bekleme diye uyarır. Bebeğin durumunu sorar. Bu arada İşça Dadu ile konuşur ve onun kendisini bırakmamasını ister. İşça Avinas’a karşı dik durmasını ister. Gerçekleri söyleme noktasında onu ikna eder. Dadu konuşma sırasında avukatını ve polisi de çağırmasını ister. Avinash iki adamın babasının odasına girdiğini görünce İşça ya bunların kim olduğunu sorar. İşça biri avukat diye cevap verir. Avinash babasının mirası yazmak için harekete geçtiğini düşünmektedir. 

Kördüğüm 171. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 171. Bölüm Özeti 24 Ocak Fragmanı Dadu Mirasını Kime Bırakacak (8 Yorum)

  1. İçayı hiç sevmezdim ama akıllanmayan başladı aferin sana iça seni sevmeye başladım

  2. Mirası torunu kanhaya bırakacak kanha büyüyene kadar içça mirasını koruyacak içça vekil ki bişey olucak yani içça kanhaya bakıcak.