Kördüğüm 170. Bölüm Özeti 23 Ocak Fragmanı Büyük Sır

Kördüğüm son bölümünde İşça ve Damini hasta adamın yanına girdiklerinde adam heyecanlanmış ve kendinden geçmişti. İşça 2. kez  adamın yanına bebek ile girer. Dadu İşça dan  yaklaşmasını ister. İşça Dadu nun yanına gelirken Avinash (İşça ve Damni yi eve getiren hizmetçi) onları gizlice takip etmektedir. Dadu kendisini affetmesini ister İşça dan. İşça bir anlam veremiyor tabi.

Veer ise büyük acı içinde kıvranmaktadır. Sürekli İşça yı düşünüyor. İşça ve Damini odalarında eşyalarını düzenlerken bir karartı görürler. İşça kim var orda deyince Avinash gelir. Avinash İşça ya teşekkür eder ve Dadu nun şimdi çok daha iyi olduğunu söyler. İşça Dadu hakkında bilgi almak ister. Avinash Dadu nun  bir oğlu ve bir kızı olduğunu ve kızının bir kazada öldüğünü söyler. Oğlunun ise babasınından habersiz evlendiği için evlat olarak kabul görmediğini söyler.

Ancak oğlu da bir kazada ölünce geride bir eş ve çocuk bıraktı der. Avinash kendisinin de bu evde Dadu nun bir oğlu gibi yetiştiştiğini söyler. Damini olaylara şüphe ile bakarken saf İşça hemen inanmıştır anlatılanlara. Rathora bebeğini bulmak için adamlarını görevlendirmiştir. Her yerde bebek aranmaktadır. İşça ise canı sıkılınca kütüphaneye gider. Kitaplardan birini karıştırırken bir resim düşer. Resimde annem babam ve ben yazıyordur. Bu sırada Kaka oraya gelir İşça resmi göstererek resimdekileri sorar. Kaka cevap vermeye çalışırken Avinash da gelir.

Avinash lafı değiştirir. İşça odasına giderken kanepenin arkasında bir çocuk görüyor. Çocuk İşça yı görünce ayağa kalkar. Adının kanha olduğunu söyleyen çocuk kaçarak uzaklaşır. Bu ev korku evine dönmeye başladı. Aklıma Zor Sevda dizisi geldi. Her an bir şeyler olabilir. Tapasya her geçen gün kötüye gitmektedir. Hizmetçinin elindeki tepsiyi dağıtır. Onu Rathor sakinleştirir. Bu sırada Rathor un adamları bebeği kaçıran hırsızı bulmuşlardır. 

Adamlar hırsızın üstünde buldukları kolyeyi gösterirler. Tapasya o kolyeyi ben takmıştım deyince Rathor deliye döner ve adamı öldüresiye döver. Adamlar Rathor’u tutarlar. Adamla birlikte bebeğin kaybolduğu yere giderler. İşça Dadu ya yemek yedirirken doktor Dadu nun hızla iyileştiğini söylüyor. Avinash ise endişelidir. İşça bu evde bir şeylerin döndüğünü düşünmektedir. Daha önce tanıştığı çocuğu tekrar görüyor ve çocuğun kolundaki morluklar dikkatini çekiyor. Çocuk Dadu nun dedesi olduğunu Avinash’ın da babası olduğunu söylüyor.

Rathor ve adamları ırsızın belirtiği bölgede araştırma yaparken  Otobüs durağındaki bir adam  24-25 yaşlarındaki bir kızın burada terk edilmiş bir bebek bulduğunu söyler. Rathor bu habere çok sevinir. İşça evde bir şeylerin döndüğünü düşünerek olayları çözünceya kadar evden ayrılmayacağını düşünüyor. Aslında Avinash Dadu nun ölmesini istiyordur. Dadu nun mirasına bir an önce sahip olmak istiyor ve İşça yı da kendi emelleri için kullanıyordur. Ancak Dadu nun iyileşmeye başlaması tüm planları alt üst etmektedir.

Kördüğüm 170. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 170. Bölüm Özeti 23 Ocak Fragmanı Büyük Sır (10 Yorum)

 1. Yalanci bahar niye hafta sonu değil .tüm bolümleri nefes almadan izliyorum çünkü maduyu ve Rkyi çoook seviyorum saat 11de çok geç bölümleri kaçırıyorum .

 2. Helinim bitanem iyi olmana çok sevindim bende çok şükür iyiyim
  Canım biz dizhaber sitesindeyiz
  Helinim seni çoook seviyorum

 3. Zaraaa ablosum iyim seker ablam 😀 sen nasilsin seni AK sayfasinda hic gormuyorum buraya da arada bir giriyorsun merak ediyorum seni ablosumm 😀

 4. DENİZIM BİTANEM NARTANEM SENİ ÇOK ÖZLEMİŞDİM İYİKİ YAZDIN
  ALLAH RAZI OLSUN İYİYİM
  SEN NASILSIN AYAĞIN NASIL OLDU DAHA İYİMİSIN? SENİ ÇOOOK SEVİYORUM CANIM ARKADAŞIM GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH