Kördüğüm 17 Ağustos Cuma Özeti 376. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Asgar Meethi’yi canlı bomba yapar

Burak 05 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 17 Ağustos Cuma 376. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Asgar evdeki herkesi bağlar ve adamları ailesini gözlemek için eve gelir. Ammi Asgar’a doğru yapmadığını ve Allah’ın onu affetmeyeceğini söyler ancak Asgar etkilenmez. Bu görevi yerine getirdikten sonra çok para alacağını söyler. Abbu onu keser, çok fazla para kazanabilirsin, ama hayatında asla huzur içinde olmayacaksın çünkü Allah seni cezalandıracak, der. Asgar gülümser ve onun için endişelenmemesini, kendi adını bu ülkenin en zengin insanlarında olacağını söyler. Adamlarına ailesine göz kulak olmalarını, bu görev tamamlanana kadar bu evden hiç kimsenin çıkmamasını ve polise gitmemesini söyler. Herkes çaresizce ona bakarken evden dışarı çıkar.

Mukta taksi şöförü olarak(üniformayla) işe başlamıştır. Müşteriler onu şoför koltuğunda görünce çok şaşırırlar. Meethi ise bomba yeleğini giyerken Akash’a çaresizce bakmaktadır. Asgar da olay için hazırladığı kıyafetini giymiştir. Asgar’ın adamları uzaktan patlatıcıyı Asgar’a gösterir. Düğmeye bastıktan bir dakika  sonra patlamanın gerçekleşeceğini belirtir. Asgar Meethi’nin üzerini örtecek şekilde giydirilmesini ister. O şimdi tamamen hazırdır. Meethi kesici bir aleti fark eder ve onu gizlice alır. Akash Meethi’ye sarılır ve Meethi onun geleceğinden emindir. Meethi kesici aleti gizlice Akash’a verir. İkisi de birbirlerine son kez bakarlar. Asgar onlara zamanlarının dolduğunu söyler ve Meethi’yi alarak gider.

Birisi Rizvi’nin kapısına çalar. Aile kimin geldiğini merak eder. Adamlardan biri Ammi’nin kafasına silahını tutarken diğeri kapıya gider. Ashfaque, adamların Ammi’den uzak durmasını ister. Gelen Ansari’dir ve Ashfaque’ı sorar. Adam herkesin dergaha gittiğini uydurur. Ashfaque kasıtlı olarak, gürültü yapmak için bir vazoyu kırar. Ansari onu duyar ve merak eder. Kontrol etmek için içeri girer ama adam mobilya işi yaptığını söyler. Ansari bir telefon alır. Bu sırada diğer adam Ashfaque’i akıllı davranması için uyarır yoksa vuracağını söyler. Ansari’nin büyük elçiliğe gitmesi gerekir, bu yüzden ayrılır. Yaptıkları için adam Ashfaque’ı tokatlar.Asgar ve Meethi büyükelçiliğe gizlenerek, yemek görevlisi garson kılığında girerler. Meethi yardım için dua eder ve Akash’ın sadece onu değil, aynı zamanda herkesi de kurtaracağını ümit eder. Akash kesici aleti kullanarak ipi keser ve ellerini serbest bırakır ama geride bağlıymış gibi tutmaya devam eder. Su ister. Adam onunla dalga geçmek için yüzüne su atar. Asgar ve Meethi misafirlere şerbet servisi yapar. Asgar Meethi’yi devamlı olarak izlediğini zamanı geldiğinde ona ne yapacağını söyleyeceğini belirtir. Ansari onları çağırır. Meethi ona servis yaparken Asgar kafasını aşağıya tutar ve Ansari bir bardağı tepsiden alır ancak bir şey anlamaz.  Akash oradan kaçmayı başarır . Asgar, tüm misafirlerin birleşeceği platformu Meethi’ye gösterir. Ona ne yapacağını anlatır ve kendisinin onu izleyeceğini söyler. Meethi, çok az zaman kaldığı için Akash’ın buraya ne zaman ulaşacağını merak eder.

Bakan ve üst düzey yetkililer elçiliğe ulaşır. Hindistan’da, Maiyya ve ailesi, Vishnu ve ailesi Ganpati pujası yapıyorlardır. Asgar ve Meethi konuklara hizmet vermeye devam ediyordur. Akash saklandığı yerden kaçar. Ashfaque, adamlardan kurtulmanın bir yolunu düşünür. Ammi ve diğer aile üyeleri onu izlerken o sonunda ellerini serbest bıraktırır. Akash elçiliğe ulaşır. Görünüşü nedeniyle kimseni onun içeri girmesine izin vermeyeceğinin farkındadır. Ashfaque dikkatli bir şekilde hareket ederken adamlardan biri onu görür. Ashfaque onunla kavga eder ve sonra evden dışarı kaçmayı başarır. Herkes rahatlar. Ammi, Ashfaque’a yardım etmesi  için Allah’a dua eder.

Hint elçiliğinde program başlar. Konuşmacı Hindistan ve Pakistan arasındaki barışın devam ettiğinden bahsediyordur. Akash, gizlice büyük elçiliğe girmeye çalışır. Asgar Meethi’ye doğru zamanın baş misafirin sahneye çıkarak konuşması için lambayı yaktığı an olduğunu söyler. Meethi en kısa zaman da Akash’ın oraya gelmesini ister çünkü çok az zaman kalmıştır. Akash’ı bir polis durdurur ve aklına o anda bir fikir gelir. Polise vurarak bayıltır ve onun kıyafetlerini giyer. Meethi sahneye doğru yürümeye başlarken birisi elini tutar. Bu kişi Damini’dir. Meethi Damini’yi görünce şok olur. Damini’yi bir köşeye götürür. Neden buraya geldin? diye sorar. Damini, seni almaya geldim der. Meethi buradan gitmesini söyler. Damini neden böyle konuştuğunu anlamaz. Meethi ona belinin etrafındaki bombayı gösterir. Damini şok olur. Meethi ona gitmesini söyler. Asgar, silahını Damini’nin sırtına işaret eder. Her kimsen Meethi’nin elini bırak yoksa seni vuracağım der. Meethi Asgar’dan Anni’ye bir şey yapmamasını ister.  Asgar Anni’ye gitmesini söyler ya da bugün son günün olacak der. Meethi hemen hareket eder. Garland’ı alır ve Anni’nin buradan gitmesini söyleyerek ayrılır. Damini Methi’nin ismini bağırmaya çalışır ama Asgar ağzını kapatır ve onu bir kenara iter.

Ashfaque içeri girip Ansari ile konuşmak ister ama polisler onu durdurur. Programın çoktan başladığını görünce şok olur. Polisten Ansari’yi bomba patlaması konusunda aramasını ister. Polis Annsari’nin 1 numaralı kapıya geçmesini anons eder. Nilofer, kocasının güvenliğiyle ilgili dua ederken, Ammi herkes için dua eder. Büyük oğlum yüzünden kim bilir kaç kişi hayatını kaybedecek. Allah’ım hepsini koru der. Ashfaque, Asgar’ı Ansari’ye anlatır. Belki de Meethi’yi canlı bir bomba yaptı. Yemin ederim yalan söylemiyorum. Güvenliği artır, der. Akash, Pakistanlı bir polis memuru kılığında içeri girer. Polis, Ashfaque’ın ailesini kurtarmaya gelir. Ansari’ye, bir kadının 4 numaralı kapıda bilinçsizce yattığına dair bilgi verilir. Bu kadın Damini’dir. Ashfaque’in ailesi kurtulur.

 

Akash orada Anni’yi görünce şaşırır. Ansari ve Ashfaque gelip onu görürler. Ansari ona şokla bakar. Akash birçok sorunun olduğunu biliyorum. Hepsini cevaplayacağım ama önce burada bir bomba var. Her an patlayabilir. Burayı hemen  boşaltın yoksa pek çok insan sebepsiz yere ölecek, der. Ansari nihayet başını sallar ve aksiyon moduna geçer. Akash, Ashfaque’e Anni’yi dışarı çıkarmasını söyler. Ashfaque kabul eder. Meethi sahneye doğru ilerlemektedir. Akash’ın yaklaştığını fark eder ve ileride ne olduğu konusunda ona işaret eder. Asgar dışarıdadır. Akash onu fark eder ve onu takip eder. Ansari de Asgar’ı arıyordur. Meethi şimdi ne yapılacağı konusunda gerilmiştir. Asgar uzak köşeye gider ve butonu çıkarır. Akash, düğmeye basmadan önce elini tutar. İkisi de kavga etmeye başlar ve detanör (buton) uzağa düşer. Asgar sonunda silahını çıkarır ve Akash’ı hedefler. Ansari sorunu konuşmacıya anlatmak için gelir ama Meethi’nin yakınlarında durduğunu görünce şok olur. Burada bir bomba olduğunu anons eder. Hepiniz salonu en kısa zamanda boşaltın der. Herkes çıkışa doğru koşmaya başlar. Akash Asgar’ı döver ve silahı fırlatır. Asgar çok kötü yaralanır ancak sonunda patlatıcının yanına doğru düşer. Akash Asgar’ın elinde detanörü(bomba butonu) görünce şok olur. Asgar dalga geçerek, Akash’a git ve ülkeni ve insanlarını kurtar şimdi der. Düğmeye basar. Meethi, bombanın  çalıştırıldığını anlar(Bomba çalıştırıldıktan 1 dakika sonra patlamaya planlanmıştır). Akash elçiliğe endişeyle bakar.

Çok merak etti iseniz devamı yeni özetimizde….Beğendiyseniz bizim için ne mutlu.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 17 Ağustos Cuma Özeti 376. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Asgar Meethi’yi canlı bomba yapar” üzerine 19 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  günaydın

 2. Halima dedi ki:

  Af edrsiniz ozetler cok guzel ama neden gecikiyor

 3. Yusra dedi ki:

  Yeni özet gecikti bu sefer merak ediyoruz hızınıza ne oldu pınar hanım

  1. ??? dedi ki:

   Neden yeni özet gelmiyor pinar abla

 4. &Aynur& dedi ki:

  gunaydinlarrr)))
  nasilsiniz)))

 5. Yusra dedi ki:

  Yeni özeti merakla bekliyorum hemen verin lütfen

 6. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tamam Aynurum..iyi geceler tatlı rüyalar..))yarın inşAllah görüşürüz))❤

 7. &Aynur& dedi ki:

  iyi geceler tatli ruyalar herkese))))
  ablammm allah rahatlik versin)))
  yarin konusurus insallah)))

 8. &Aynur& dedi ki:

  abla ben cok yorgunum yarin konusurus insallah)))

 9. &Aynur& dedi ki:

  ben yine bilgisayardan giriyorum(((
  annem telini aldi yaaa(((
  offf anne yaa bu inatciliginla olduruceksin beni(((

 10. &Aynur& dedi ki:

  bende iyim ablam)))
  hep iyi ol)))
  ayy bende çook guldum yaa)))hahhahah

 11. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur nerdesin cnm??..
  Birtanem annem telini istiyor ben birazdan yazarım..hadi görüşürüz))..

 12. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar)))..
  Aynurum iyim birtanem sen nasılsın)))..
  Aynen cnm dün bi türlü kapatamadık teli))bende halimize çok güldüm))ahaha)))..

 13. &Aynur& dedi ki:

  aleyna ablamm gokhan abimm dun beni guldurmekden oldurdunuz yaaa))))
  hahhhhhahahaha
  ooo abm demek istanbula gidiceksin)))
  ne guzel bir birinizi goreceksiniz)))
  ayy yorumlarinizi okudum oldum gulmektennnnn))))haahhahaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh
  abi allah askina yaaaa iyi geceler iyi gecelr diye bir birinize 30 dk konusmussunuz yaaa)))hahahahahhahahahahahhahaha

 14. &Aynur& dedi ki:

  pinar ablammm eline emegine saglikk)))
  ozetler bir birinden guzel harikaa)))
  çoook hizlisiniz)))
  masallah)))

 15. &Aynur& dedi ki:

  hayirli aksamlar kordugum ailesi)))
  nasilsiniz ailemm???

 16. Ceren dedi ki:

  Ozetler cok guzel olmus

 17. GULJAN dedi ki:

  Selamlar her kese cok heyejanly bi ozet Pinar hanim ellerinize ve emegnize layik olsun afferin ya

 18. Parla dedi ki:

  Ay cok merak ediyorum lutfen yeni ozet gelsinnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir