Kördüğüm 169. Bölüm Özeti 22 Ocak Fragmanı Gizemli Adam Kim

Burak 18 Oca 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde İşça ve Damini kendilerine gelen sürpriz teklifi düşünmektedirler. Jogi kızının ve İşça’nın evden ayrılmasında Nani ve Divya’nın suçlu olduğunu düşünmektedir. Bu kadar olay yaşanmışken Veer’in de hiç bir şeyden habersiz olduğunu ve neden uyarılmadığını düşünüyor. Bütün bulara göz yuman Nani Jogi den evde kalıp kalamayacağını soruyor. Jogi sessiz kalmayı tercih ediyor.

İşça ve Damini bebek için adamın teklifini kabul ediyor. Rathor polise başvurur. Karısının yetimhaneye çocuğunu bıraktığını ancak bebeğin ortalarda olmadığını söyler. Polis ondan sabırlı olmasını ve her yerde bebeğin arandığını söyler. Ayrıca bebeğin kaybolduğu yerde bir hırsızın da arandığını söyler. Rathore hırsızın robot resmini alır. Polis hangi anne çocuğunu yetimhaneye bırakacak kadar vicdansız olabilir diye Rathore ders veriyor. Rathore sinirle ayağa kalkar ve masayı dağıtır. Polisten görevini yapmasını ve böyle şeyler hakkında yorum yapmamasını ister.

Jogi son bir umutla İşça ve Damini nin kaldığı evi tekrar arar. Anjum maasi onların burayı terkettiğini söyler. Jogi nereye gittikleri konusunda bilgi vermesi için ona adeta yalvarır ancak Anjum maasi söz verdiği için herhangi bir bilgi vermez. Jogi sonrasında karakola giderek torununun kaybolduğunu söyler. Polis az önce bir kişinin daha böyle bir konu ile geldiğini söyler.

Veer garibi tükenmiş bir vaziyette Tapasya ve İşça yı düşünmektedir. İşça ya güvenmediği için kendisini sorumlu tutmakta ve İşça’yı aramaya devam etmektedir. Tapasya’ya inandığı için kendisini lanetlemektedir. İşça ve Damini hasta adamın evine geldiklerinde adam İşça dan mangalsutra ve Sindorunu çıkarmasını ister. İşça Veer ile yaşadıklarını düşünür ve duygusallaşır. Damini itiraz etse de İşça bunu bebek için yaptığını söyler ve mangalsutra ve sindoru çıkarır. Jogi Takur Bundela evinde Veer’in de eve gelmediğini öğreniyor. Gunvanti yanlış kararlar aldığı için kendisini sorumlu tutmaktadır.

İşça yaşlı adamın hasta yatağında yattığını görüyor. Adam İşça ve bebeği görünce yeniden fenalaşıyor. İşça dışarı çıkmak zorunda kalıyor. Veer nihayet eve gelmiştir. Yaşadıklarını bir an olsun unutmak için çocuklar için boyama yapmaktadır. Gunvanti oğluyla konuştuğunda nasıl bir hata yaptığını düşünerek ağlamaktadır. Nani artık gerçekleri söylemenin zamanı geldiğini düşünerek Tapasya’nın nereye gittiğini bildiğini söyler. 

Tapasya nihayet kendine gelir. Ancak bebeği için ağlamaya başlar. Rathor’un annesi onu kontrol etmeye çalışır. Rathor Tapasya ya aslında çok kızgındır ancak Tapasya’nın bu hali Rathor’un geri adım atmasını sağlar. Tapasya kafayı yemiş gibidir ve bebeğini istemektedir. Rathor bebeğini getireceğini söylerken sakin olmasını ister. Jogi Nani’ye gerçekleri sakladığı için çok kızgındır. Eğer gerçekleri saklamasaydın kızımızın yaptığı hataları gizlemeseydin şimdi durumun çok daha farklı olacağını söyler. 

İşça bebeğe iyice bağlanmaya başlıyor. İşça evden gitmek için müsade ister. Ancak adam adamın belki de son gecesi olduğunu ve biraz daha kalmalarını ister. Nani ve Divya Rathor’un evine gelirler. Rathor bebeğin kayıp olduğunu söyler. Nani ve Divya şoktadır.

Kördüğüm 169. Bölüm Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 169. Bölüm Özeti 22 Ocak Fragmanı Gizemli Adam Kim” üzerine 14 yorum

 1. sümeyye sibel dedi ki:

  firin çocuk değilmiş çünkü tabasyanın çocugu ratonun muş*

 2. sümeyye sibel dedi ki:

  kördüğüm dizide iyca annesile eviterk ettiler
  benim en sevdiğim deli divane

 3. Anonim dedi ki:

  Garçek hayatda Ver ve Tapasya kara kocaymiş.

 4. hinddizi hayrani dedi ki:

  biliyormusunuz tapasyayla veer gerçek hayat da evlenmisler

  1. sila dedi ki:

   bilyorum garcekte veer ile tapasya evlidigimi

 5. Kerem dedi ki:

  Çok saçma bir dizi

  1. hinddizi hayrani dedi ki:

   sacmaysa izleme sana izle diyen ölçümü ya bi kere bu dizi çok iyi

 6. Anonim dedi ki:

  gunaydın her kese hayırlı cumalar

 7. Deniz kentli dedi ki:

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ZARAMMMMMMM

  ❤️❤️❤️❤️❤️HAYIRLI
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️NURLU
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️CUMALAR

  Mevlana diyor ki; dua edecek güzel bir gönlün yoksa güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar…❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun. Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM SİZİ ÇOK ARADIM AMA BULAMADIM CANIM ZARAMMM SENİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM ELA SELAMINI SÖYLEDİ CANIM SENİDE MADUŞUMU ASİM DE ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK ÖZLEDİMMMMMM CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM

 8. Zara dedi ki:

  Günaydın hayırlı cumalar nasılsınız arkadaşlar iysinsisdir inşallah

  Denizim bitanem nartanem nerdesin seni merak ediyor ve özlüyorum

  Nurdanım saliham nerdesiniz bi ses verin daa

 9. Anonim dedi ki:

  bence ratorun babası ımıs

 10. Rabia dedi ki:

  Dizi bit artık ya bıktım senden içça mall sin sen deli divane çıksın artık çok özledik lütfen herkesi çok seviyorum

 11. Madu pıragya ragini asda dedi ki:

  Ya cok sacma şaka gibi

 12. Lutfen artik tapu ve rathor evlensin dedi ki:

  İçça

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.