Kördüğüm 168. Bölüm Özeti 21 Ocak Fragmanı İşça Bebeği Buluyor

Burak 18 Oca 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 20 Ocak özetinde Tapasya bebeğini yetimhanedeki görevliye veriyorum diye hırsıza vermişti. Tapasya olayın ardından Rathor’un evine gider. Ona senin olmaya hazırım der. Ancak bebeği olmadan kendisini kabul edip etmeyeceğini öğrenmek ister. Ta, eğer beni seviyorsan bebek olmadan da kabul edeceğini söyler. Rathor bebeğin başına bir şey geldiğini düşünüyor. Bu sorularına sonra cevap vereceğini, şimdi bebeğin nerde olduğunu soruyor.

Tapasya her şeyi göze aldığı için sorularına devam ediyor. Tapasya Rathor’un kendisini sevmediğini sadece bebeği için kendisiyle ilgilendiğini söylüyor. Bundela evinde ise Tapasya ve bebeğinin kaybolduğunu gören Nani etrafı velveleye veriyor. Rathore daha fazla dayanamayarak konuşmaya başlar. Tapasya için başına neler geldiğini, hakaretlere maruz kaldığını, İstemediği halde Veer’i hapisten çıkardığını anlatır. Ayrıca bebek yapma gibi bir sorununun olmadığını, etrafında yüzlerce kadının olduğunu ve isterse bunlardan bebek sahibi olabileceğini anlatır.

Rathore Tapasya’ya bebeği olmadan kendisini kabul edeceğini söyler. Onu çok sevdiğini ve onun için her şeyi yapabileceğini söyler. Tapasya bebeği yetimhaneye bıraktığını söyler. Rathore hemen yetimhaneye gider ancak bebeği kimse bilmiyordur. Rathore yıkılır adeta. Divya da kızının bebeği ile gittiğini öğrenince çok üzülür. İyi ama nereye gitti bu kız diye düşünüyorlar. Divya durumu Jogi ile de paylaşır. Jogi de şoktadır. Damini ve İşça uzak diyarlara giderken derin düşünce içindeler. Ancak bindikleri otobüs arızalanıyor. Şoför arızanın uzun süreceğini söyler.

İşça ve Damini otobüsün yapılmasını beklerken İşça ağlayan bebek sesi duyar. Hırsız Tapasya’nın bebeğini bir samanlığa koymuş bebeğin üzerindeki takıları alıp kaybolmuştur. İşça bebeğin sesine gider ve zavallı masum bebeği görür. Onu kucağına alır ve sevmeye başlar. Bebeğin kime ait olduğunu ve buraya neden bıraktığını düşünür. Jogi kzının bu hale gelmesine Divya’nın sebeb olduğunu söylüyor ve Divya ya kızıyor. İşça ve Damini bebeğin gerçek sahibinin gelmesini bekleyecekler olmazsa sabah polise gideceklerdir. 

İşça ve Damini bebekle beklerken bir adam onlara yaklaşır ve bebek hakkında konuşur. Bebeği bu yağmurun altında bırakacak kadar vicdansın bir annenin bebek için gelmeyeceğini söylüyor. Adam ayrıca kader beni buraya kadar getirdi diye sözlerine devam ediyor. İşça ve Damini şaşkınlıkla adama bakıyorlar. Adam konuşmasına devam ediyor. Adam yaşlı ve zengin bir adamın 2-3 gün içinde ölmek üzere olduğunu ye çok sevdiği oğlunun birisiyle evlendiğini ve sonradan öldüğünü söylüyor.

Adam İşça dan elindeki bebekle yaşlı adamın yanına giderek ölen oğlunun karısı olduğunu ve elindeki bebeğin de torunu olduğunu göstermesini ister. Onlara düşünmeleri için süre verir.

Kördüğüm 168. Bölüm Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 168. Bölüm Özeti 21 Ocak Fragmanı İşça Bebeği Buluyor” üzerine 10 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Ishca veerla birlikde yashiyormu babekleri oluyormu

 2. Anonim dedi ki:

  O Adam Kim a cab a

 3. Anonim dedi ki:

  Serial bakimli serialdr bunu niye cox uzun verirlərki?

 4. Anonim dedi ki:

  Yaxsi serialdir tapasya cocugun niye tanimadigi adama verdi getdi cocugun gunahi nə?

 5. Tuğçe dedi ki:

  Kız tapasya ne kadar şanslısın en azından seni seven bi adam var

 6. Maral dedi ki:

  Evet gıdıyo ve içca hamıle oluyo ama veere söylemiyo ve veer amerikaya gıdıyo ve içcada geliyo ve barışıyo ve içcada bundela evıne geliyo ve tapasya ve radort evlenıyo

 7. Madu pıragya ragini asda dedi ki:

  Ya ne kadar saçma ya hayatımda bu kadar sacma bir senaryo daha görmedim diziyi izlemiyorum ama bi okuyum dedim ama bu diziyi yazan senaryonist kafayı yemiş bence biz de izleyip kafayı yemeyelim en iyisi

 8. anonim dedi ki:

  bu kadar manyakliklar hansi yapimcinin aklina gelyor ya allah allah

 9. Yusra dedi ki:

  Yani gerçekten gitmiyor ki numaradan yardım etmek için gider bence böylelikle adam da onlara para verir

 10. simay dedi ki:

  Gerçekten işça o adamın yanına gidiyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.