Kördüğüm 167. Bölüm Özeti 20 Ocak Fragmanı Tapasya Bebeğini Hırsıza Verdi

Burak 17 Oca 2018 Kördüğüm  0

Tapasya Rathor ile konuşmaktadır. Rathor yıllardır bebek özlemi ile yanıp tutuştuğunu ve bu bebeğin kendisi için ne kadar önemli olduğunu söyler. Tapasya ise geçmişte yaşadıklarının bir hata olduğunu ve içkili iken ne yaptığını bilmediğini söyler. Kendisinin Veer’e sevdiğini belirtirken düzenini bozmamasını ister. Tapasya Rathor’a adeta yalvarır. Ancak Rathore sessizdir.

Veer aklından İşça’yı hiçbir zaman çıkaramıyor. Sağa dönse İşça sola baksa İşça her yerde İşça. Veer İşça’nın Satya ve Sachi konusunda kendisini uyardığı halde onu dinlemediğini ve sonra onların hain olduğunun anlaşıldığını düşünür. İşça şimdi de haklıysa… Veer onu araması gerektiğini düşünür. Ancak onu aramak yerine yanına gidip onu eve götürmenin daha uygun olduğunu düşünür. Veer düşüncelerini babası Umed ile paylaşır. Umed zaten İşça nın suçlu olduğunu düşünmüyordur. Veer’in haklı olduğunu söyleyerek onu destekler. Ancak Gunvanti’yi ikna etmelerini ister.

İşça ise geçmişini hatırlıyor ve küçükken zengin olma hayaliyle yaptırdığı dövmeyi düşünüyor. Ne kadar saçma bir iş yaptığını ve herkesin kaderini yaşayacağını düşünüyor. Damini kızının acı çektiğini düşünerek yakında buradan gideceklerini söyler. İşça annesinin neden evi terkettiğini merak etmektedir ancak Damini bu konu hakkında konuşmak istemiyor. Tapasya bebeğini kontrol için doktora götürür. Doktor bebeğin kan grubunun anne ve babasıyla örtüşmediğini söylüyor. Bunu duyan Veer şaşkınlık içindedir.

Jogi Damini’nin Basti ye gideceğini tahmin ederek onların yaşadığı mahalleye gelir. Damini Jogi nin geldiğini görünce saklanır. Jogi kapının önünde Damini nin içerde olduğunu bilerek konuşmaya başlar. Ondan Divya adına özür diler. İşça ve Damini çok duygulanır. Ancak içerden çıkmazlar. Anne- kız bu şehri terketmek niyetindedirler. Veer de İşça’yı eve getirmek için Jogi Takur’un evine gider. Ancak İşça ve Damini nin evden ayrıldıklarını öğrenir. Vakit kaybetmeden Basti’ye gider. 

İşça ve Damini köyden ayrılmışlardır. Veer de köye gelmiştir. İşça ve Damini köyü terkederlerkenVeer de onları aramaktadır. Veer ne yazık ki onları kıl payı kaçırmıştır. Veer eve geldiğinde morali çok bozuktur. Tapasya onu görünce sevinir ancak gerçeği öğrendiğinde çok üzülür. Veer İşça’dan başkasını sevemeyeceğini söylerken Tapasya bebeğini yetimhaneye bırakmayı düşünür.

Tapasya bebeğini de alarak yetimhaneye doğru gider. Şiddetli bir yağmur yağmaktadır. Tapasya bebeğini son bir kez öpüp koklamaktadır. Bir yandan Rathor diğer yandan Veer’in sözleri Tapasya’da hal bırakmamıştır. Çareyi bebeğini yetimhaneye bırakmakta bulmuştur. Tapasya bebeğini teslim ettiği kişinin polislerin aradığı bir hırsız olduğunu bilmeden teslim eder masum bebeğini. Hırsız adam bebeği teslim alırken Tapasya da oradan uzaklaşır. 

Kördüğüm 167. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 167. Bölüm Özeti 20 Ocak Fragmanı Tapasya Bebeğini Hırsıza Verdi” üzerine 13 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Buvik enne olsun we ogli puskar erkek Adam hatinlarin arsinda olari urisdurvor haram bolsun

 2. Anonim dedi ki:

  Tabasva ev dal, ijjada ev dal, bularin ikiside ev dal

 3. Zara dedi ki:

  Günaydın hayırlı cumalar nasılsınız arkadaşlar iysinizdir inşallah

 4. Alina vivian hayranı dedi ki:

  Asim pirensesim inşallah

 5. hinddizi hayrani dedi ki:

  bu diziyi çok seviyorum ama mani ve tapasya kaskı olse

 6. hinddizi hayrani dedi ki:

  tapasya hatta bebenini de veriyor pislik.

 7. Helin dedi ki:

  Bebegin ne gunahi var ya

  😀 😀 😀 GUNAYDINN 😀 😀 😀
  😀 😀 KORDUGUM AILESII 😀 😀

 8. Asi dedi ki:

  Alinam hep iyi ol bitanem insallah survivor baslayinca hep birlikde oluruz yine 🙂

 9. Leman dedi ki:

  Iccanin sessiz kalmasi cok kotu ama Veer yanlis yapiyo tapasyaya guvenmekle ne kadar yalan soyledi ya hala inaniyo iccanin kalbini kirdi Radotla evlensin bence

 10. Yusra dedi ki:

  Oh iyi oldu hem tapasyaya hem de veere

 11. Isabella dedi ki:

  Çok iy oldu Tapasya

 12. serife dedi ki:

  veer inanmadin al simdi ara iccayi amma ben veri anlamiyorum biliyorki tapasya eskiden ne kadar yalan soylediyini biliyor yinede tapasya cadisina inaniyor siz ne dusunuyorsunuz kizlar

 13. Anonim dedi ki:

  Tapasya.pisliği. ne.oldu.kendini.kakalayamadinmi.öküz. vire. İca yi. Kayıp. Ettiğine. Yan.veer.hel.olsun
  İca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.