Kördüğüm 166. Bölüm Özeti 19 Ocak Fragmanı Rathor Bebek Benim Diyor

Kördüğüm dizisinde ayrılık rüzgarları esmektedir. İşça Veer’in kendisine güven duymadığını düşünerek evden ayrılmak isterken Damini de Divya’nın suçlamalarından dolayı evi terketmeye karar vermiştir. İlk hamleyi İşça yapar. Veer ve Bundela ailesi üyeleri Tapasya’nın bebeği için hastanededirler. İşça Veer için duygu dolu bir mektup yazarak evden ayrılır. İşça umarım bebek sana benzer diye de mektubunu sonlandırır.

İşça ve Damini Jogi nin evinden birlikte ayrılırlar. Gunvanti eve geldiğinde İşça nın ayrıldığını farketse de pek dikkate almaz. Divya da Damini nin evden ayrıldığını öğrenince Jogi nin tepkisinden korkar. Nani her zamanki gibi şerde ortak hareket etmek gibi bir huyu olduğu için Divya ya endişelenme hallederiz diye destek çıkar. Veer İşça nın mektubunu göz yaşları içinde okurken İşça nın son temennisine çok üzülür. İşça ayrılırken bile güzel temennide bulunmaktadır.

Veer İşça yı önce bulmak ister. Ancak İşça’nın kendisine yalan söylediğini düşünerek vazgeçer. İşça nın hatasını anlayarak geleceğini düşünür. Nani Tapasya’yı ziyaret etmek üzere hastaneye gitmiştir. Tapasya ya müjdeyi verir tabi. İşça’nın evi terkettiğini ve sonsuza kadar gelmeyeceğini söyler. Ayrıca Veer’in de onun peşine düşmediğini onun yerine senin için hastaneye geldiğini söyler. Bebek kısmeti ile geldi diye söyler. Tapasya ve Nani çok mutlu. 

İşça ve Damini eski yaşadıkları mahalleye gelirler. Ancak onları zorlu bir hayat beklemektedir. Şartlar çok ağırdır. Onlar bunca yıldır sıcak sudan soğuk suya ellerini vurmamışken nasıl olur da suyun bile kovalarla taşındığı bu yerde hayatlarını sürdüreceklerdir. Damini kendisi için olmasa bile kızı için düşünmektedir. Tapasya bebeğin olmasına sevinmiş ancak Veer’in sürekli İşça yı düşünmesinden rahatsız olmuştur. Tapasya için sadece bu sorun yok tabi. Bir de bebeğin gerçek babası Rathor vardır. 

Nani bebeğin Veer ile arasında bir bağ olduğunu söyleyerek Tapasya’nın bunu iyi değerlendirmesini ister. İşça nın yokluğunda bunun çok kolay olacağını söyler. Tapasya bebek için alış veriş yaptıktan sonra eve döndüğünde Rathor’u görünce şaşırır. Rathore Veer ile oturmaktadır. Veer onu tanıyor musun diye sorar. Tapasya Rathor’un kendisini istemeye geldiğini ve bu isteğini kabul etmediğini söyler. Rathore Tapasya ile evlenmek için geldiğini ve bebeğin de babası olduğunu söyler. Herkes şoktadır. 

Rathor bebeğin babasının kendisi olduğunu ispatlamak için DNA testi yapılmasını teklif eder. Ancak Veer bunu kabul etmez. Ah Veer sende mi Bürütüs…. Rathor’un avukatları kızını almak için dava açacaklarını söylerler.

Kördüğüm 166. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 166. Bölüm Özeti 19 Ocak Fragmanı Rathor Bebek Benim Diyor (5 Yorum)

  1. Beyenmiyorsan.bakma.sen.bakıyorsun. diye.bukadar.güzel. bir.dizi.neden.yayından. Kalsın. Setmiyorsun. Izlemekli. Ben.çok. seviyorum.işallah. hepsini.izlerim