Kördüğüm 161. Bölüm Özeti 14 Ocak Fragmanı Raghu Veer’i Kurtardı

Burak 12 Oca 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Raghu düğün alayı ile birlikte kapıya gelmiştir. Kalabalık bir heyetle gelen Raghu yu Bundela ailesi karşılar. Hiç kimse ne olduğunu anlayamamıştır. İşça da aşağıya indiğinde daha önce bir kaç gördüğü kişinin şimdi damat adayı olarak karşısına çıkmasına oldukça şaşırmıştır. İşça buraya kimin için geldiğini sorar. Raghu Tapasya için geldiğini söyler.

Tapasya ve diğerleri içeri girerler. Tapasya ortalarda yoktur. Mai Raghu dan Tapasya yı nerden tanıdığını sorar. Raghu Tapasya ile yaşadığı anlarını hatırlar ve Tapasya zor zamanda iken ona yardım ettim. Ona sahip çıktım der. Bu sırada Tapasya Raghu yu telefonla arar. Tapasya burdan gitmesini yoksa hayatına kıyacağını söyler. Ayrıca bebeğin de hayatını riske atacağını söyler. Tapasya bunları söylerken İşça arkasındadır. Tapasya İşça yı görünce şok olur. Yani İşça Tapasya nın Raghu dan hamile olduğunu anlamıştır.

Tapasya İşça ya  Raghu nun Satya ve Sachi ile ne ilgisi var bilmiyorum ama Veer in kurtulması bu adama bağlı diye söyler. İşça Tapasya ile uzun uzadıya konuştuktan sonra Raghu nun yanına gider. Tapasya nın gelmek istemediğini ve zorla onu götüremeyeceğini söyler. İşça nın bu çıkışı Raghu yu oldukça sinirlendirir. Raghu yumruğunu sıkarak yukarı baktığında Tapasya yı görür. Tapasya elindeki jileti bileğine dayamış beklemektedir. Raghu bir şey demeden evi terkeder.

Veer hapiteyken koğuş arkadaşı ona telefon sağlar. Veer hemen İşça yı arayıp dertleşir. Veer evdekileri sorar. İşça olan olaylardan bahsetmez. Tapasya ise sorguya çekilmektedir. Bundela ailesi Raghu yu nerden tanıdığını soruyorlar. Tapasya evden atıldığında gittiği otelde tanıştıklarını ve kendisine yardım ettiğini anlatır. Raghu nun bebekten bahsettiğini de söylerler. Tapasya bu durumu da yalan dolan açıklamaya çalışır. Tapasya evdekileri ikna etmiştir. 

Tapasya odasına gittiğinde Raghu da annesi ile konuşmaktadır. Annesi morali çok bozuk olan Raghu ya teselli vermeye çalışır. Raghu Tapasya yı arar. Bu hakareti neden yaptığını sorar. Tapasya Veer kurtulana kadar diye söylediğini ancak Veer kurtulursa şartların yerine geleceğini söyler. Raghu Veer’in yarın çıkacağını söyler. Böylece tüm şartları yerine getirerek Tapasya nın bahanelerini ortadan kaldıracağını düşünür. Veer ise konuşturulmaya çalışılıyor. Veer bir şey yapmadığını söylemeye çalışsa da kadın müfettiş kafaya koymuş bir kere onu konuşturacak.

Veer öksürmeye başladığında ona su verirler. Veer suyu içecekken müfettiş suya eliyle vurur. Veer şaşkın şaşkın bakarken müfettiş bardağı verin bana der ve suyu tekrar Veer’e verir. Veer suyu almaya çalıştığında suyu yüzüne fırlatır müfettiş. Anlayacağınız işkence yapmaktadır bir nevi. Umed, Daddaji ve Jogi kefaletle serbest kalması için uğraşmaktadırlar. Ancak müfettiş Nuh diyor peygamber demiyor. Onlara uğraşırken Raghu da oraya gelir. Herkes şaşkındır. 

Raghu elinde kanıt olduğunu söyleyerek Veer in suçsuz olduğunu söyler.Raghu Satya ve Sachi nin konuşmalarını müfettişe dinletir. Müfettiş Veer’in suçsuz olduğunu anlar. Onları bekleyen Umed, Daddaji ve Jogi ye Veer’in gidebileceğini söyler. Onlar çok mutlu olurlar. Veer eve geldiğinde onu İşça karşılar. İşça ona sarılırken Tapasya onları görür ve kıskanır yine.

Kördüğüm 161. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 161. Bölüm Özeti 14 Ocak Fragmanı Raghu Veer’i Kurtardı” üzerine 14 yorum

 1. GÜNAY dedi ki:

  Salam qizlar necesiz

 2. Melek dedi ki:

  Günaydın günaydın güzellikler nasılsınız bakalım iyisindir inşallah

  Hepinize hayırlı hafta sonları

 3. Helin♥Sultan dedi ki:

  Neden yorumlarim cikmiyor ki

  Ama yeniden yazayım

  Semosumm♥ nasilsin AK sayfasinda yoksun nasilsin insallah iyisindir

  Elos abloeum nerelerdesin sen ♥♥

  ::::: HERKESE :::::
  ;;;;; MUTLU HAFTA ;;;;;
  《《《 SONULARRR 》》》

 4. Helin♥Sultan dedi ki:

  Semosumm♥♥
  Nasilsini ozlettin kendini AK sayfasında görmüyorum senii

  Bu arada

  ::::: HERKESE :::::
  ;;;;; MUTLU HAFTA ;;;;;
  《《《 SONULARRR 》》》

 5. su damlasi dedi ki:

  Selam her kese nasilsiniz arkadaşlar?

 6. NAZ dedi ki:

  Hepinize iyi geceler tatli ruyalar kizlar allah rahatlik versin sonra gorusuruz bye

  1. su damlasi♥ikizim ulkerime♥ dedi ki:

   İkizim selam nasilsiniz canim benim eyer yorumumu okursan bana burda yaz uzulmeni hic istemedim ama beni uzduler kirdilar ben o yuzden siteyi terk etdim dun aksamki yorumunu gordum cevap yazdim sen benim ikizimsin biliyorsun dimi ben seninle geceyi sabah etdim sahah ezanini beraber dinledik sen namaz kilip donuncen bekledin ben seninle diyer sitede sabaha kadar oyak kaldim bunu senin yuzunu gormesemde seni cok sevdiyim icin yapdim lutfen beni afv et belki ne zamansa donerim sevdada gitti benim yuzumden o yuzden boylesi daha iyi canim ikizim ben seni cok seviyorum allaha emanet ol

   Arkadaşlar eyer bu yorumum cikarsa kusura bakmayin diziyle iygili olmasada ulkere haber vermem lazimdi merak ediyordu umarim rahatsiz etmedim

 7. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  ŞEKERPAREM beni sorucak olursan bitmiş durumdayım.

 8. Gülçiçek❤❤❤❤ dedi ki:

  Herkese merhaba nasılsınız
  Benim Serpilim nerede onu coooooooook ozledim
  Ve onunla konuşmaya geldim❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 9. Melek dedi ki:

  Kızlar Sizlerede hayırlı akşamlar nasılsınız iyisinizdir inşallah

  Oooohhh be sonunda kurtuldu veer ama bundan sonra icca mutlu olmuyacak

 10. Sema❤️❤️⭐⭐♥️♥️ dedi ki:

  Hayırlı geceler canım arkadaşlarım nasılsınız??? Beni sorarsanız çok iyiyim sizlerde iyisinizdir inşallah allaha emanet olun canım arkadaşlarım tatlı rüyalar

 11. Anonim dedi ki:

  GeBerna.gelin. mikrop.Tapasyayi. pislik.çocuğun. başkasından. Olduğunu. Bilen. Bile.mikroplu. yapıyorsun. Pislik.

 12. HELIN dedi ki:

  ***
  **
  *
  HERKESE IYI AKSAMLAR HATUNLARIM 🙂 🙂 🙂
  ***
  **
  *
  VE VEEE MUTLU HAFTA SONULARR

  NOT:SEVILIYONUZZZ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 13. Rzali dedi ki:

  iyi aksamlar kizlar nasilsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.