Kördüğüm 16 Ağustos Perşembe Özeti 375. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Meethi Asgar ile Yüzleşir.

Kördüğüm 16 Ağustos Perşembe 375. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

375. Bölümün özeti ilk defa ve en önce sitemizde…..

Meethi ne yapacağı konusunda kafası karışıktır. Zubeida’ya hiçbir şey söyleyemez ve ona bu durumda tek yardım edecek kişinin anneannesi olduğunu düşünür ve onu arar. Damini ona düğünü sorar. Meethi sahte olduğunu söyler, inkar eder. Akash’ı kurtarmak için oynadığımız bir oyun der. Pakistan’da ona yardım eden ailede tehlikeli bir suçlu olduğunu düşünüyorum. Fida ve kocasını hatırlıyor musun? Sanırım ailedeki bu adam patlamanın arkasında der. Damini şok olur. Çok sevdiğim aileye destek olmalı mıyım veya binlerce hayat kurtarmalı mıyım?der. Damini ona sen Icha’nın kızısın kalbini dinle ve her zaman gerçeği, senn yanında ol seninle gurur duyuyorum der ve konuşma biter. Mukta eve gelir bugün garajda yaşadıklarını Vishnu’ya anlatır.

 

Meethi Asgar’ın odasında çipi aramak için geliyor. Çipin Khalid ’in cinayetiyle bir bağlantısı olduğunu düşünür.  O sırada Asgar odaya gelir. Meethi ona çipi görüp görmediği hakkında sorular sorar. Agar çip hakkında bir şey bilmediğini söyler ama Meethi çipin onda olduğunu çok iyi biliyordur. Ashfaque karakola Ansari ile görüşmeye gider. Rehmat Ula oraya gelir ve Ansari’nin önemli bir toplantıya katılmak için genel merkeze gittiğini söyler.

Asgar Meethi’ye masum rol yapmaya devam ediyordur. Meethi dayanamaz ve neden gerçekleri sakladığını sorar. Hindistan’a geri dönmemi istemediğini hissediyorum. Neden başka bir Fida olmamı istiyorsun? Beni, bir trende ya da Aman Ki Dua etkinliğinde nerede kullanmak istiyorsun? Asgar dramalarına devam eder. Seni burada bırakamam. Kocan kayıp, bu yüzden buradasın, der. Meethi Fida ile Jammu treninde onun olduğunu bildiğini ayrıca Aman Ki Dua olayında bombayı kurduğunu ve yakalanınca benim karın olduğum yalanını söylediğini biliyorum der. Yakasına yapışarak Akash nerede? diye sorar. Asgar kendini serbest bırakır. Sadece Abbu’ya olan sözünü yerine getirmeye çalıştığını söyler. Kocanı bulman Hindistan’a beraber dönmeniz için size yardım edeceğime söz verdim. Bana güvenmiyorsan karıma sorabilirsin der.

Meethi eğer onunla konuşsaydın, o zaman onun hamile olduğunu bilirdin der. Bu oyunun durdurmasını ister ve Ansari ile konuşacağını söyler. Asgar yataktan kalkar. Ona ne söyleyeceksin? O bir polis memuru. Bunu kanıtlamak kanıtın yok der. Meethi ona Fida’yla olan düğün fotoğrafını gösterir. Asgar resmi görünce  şok olur. Meethi fotoğraftaki bayanı tanıyıp tanımadığını ona sorar. Senin yanında canlı bomba olan eşin Fida der. Asgar birisinin onu kendisine karşı kışkırttığı söyleyerek fotoğrafı almaya çalışır. Meethi Onu bu çip gibi yok edeceksin, değil mi? der. ondan uzak durmasını ister. Meethi tüm aileye bunu söyleyeceğim der. Asgar başka bir Khalid olmayı istiyorsan göster o zaman, diyerek Meethiyi öldürmekle tehdit eder. Khalid bunu bildiğini için öldü onu öldürdün diyerek bağırır.

Asgar  Khalid’ı kendi elleriyle öldürdüğünü doğrular. Meethi karın, annen ve baban, bu gerçeği öğrenecekleri zaman ne olacak der? Buna dayanabilecekler mi? Oyun bitti bay Asgar Rizvi gerçeği herkese anlatacağım. der. Asgar Meethinin  ağzını kapatır ve onu duvara yaslar. Meethi elindeki vazo ile kafasına vurur ve alt kata kaçar. Meethi, Rizvi ailesine Asgar’ın terörist olduğunu söyler ancak kimse ona inanmaz. Ammi, oğluna karşı başka bir söz söylememesi konusunda onu uyarır. Meethi ikinci evliliğinin fotoğrafını onlara gösterir. Zubeida fotoğrafı çeker. Ammi ve Abbu da buna bakar, şok olurlar ve Asgar’dan açıklama isterler. Meethi trendeki yaşadıklarını aileye anlatır. Asgar fotoğrafın sahte olduğunu söyler. Malvika ve Ambika zaferlerini kutlarlar. Malvika, Ekadish’in onun kontrolünde olduğundan emindir. Ambika, annesine minnettardır. Malvika Kajri’nin sorun yaratabileceğinden evden atılmasını ister. Malvika, Sankrant’ın hala Ambika’yı aşmadığını ve içinde ona karşı duygular beslediğini söyler.

Meethi Kuran’ı getirir ve Asgar’dan masum olduğuna dair yemin etmesini ister. Asgar bunun yerine Nilofer’e Kuran’ı verir. Zubeida’nın karnına dokunur(bebeği uğruna) ve Meethi’nin yalan söylediğine dair yemin eder. Zubeida ona şokla bakar. Ammi Zubeida’nın hamile olduğunu bilmediği için şaşırır. Meethi, onlara Ashfaque ile olan evliliğin sahte olduğunu kocası Akash’ı kurtarmak için yalan söylediklerini söyler. Rizviye Asgar’ın pislik olduğunu insanlık için tehlikeli olduğunu söyler. Rizvi seni evimize aldık sen bize yalan söyledin sana nasıl inanalım, ya tüm bunlar yanlış ise der. Asgar birisinden telefon alır  Akash’ın yakalandığını teyit eder gibi yalan söyler. Meethi’ye gidelim der.  Meethi Asgar’ın Khalid’ı öldürdüğü gibi onu da öldüreceğini söyler. Bütün aile bu suçlamasıyla sersemler. Asgar oyunculuğu için Meethi’yi alkışlar. Şimdi ablamın kocasının katili mi oldum, der. Khalid benim erkek kardeşim gibiydi. Onu nasıl öldürdüğümü düşünürsün? der. Bu Hintli kadın çıldırmış der. Meethi, onu almasına izin vermemesi için herkese bir kez daha yalvarır. Ashfaque’i bekleyeceğim ve onunla birlikte gideceğim der. Kimse ona yardım etmeye / inanmaya hazır değildir. Ammi onu iter ve o yere düşer. Asgar onu elinden çeker. Benimle gel seni ülkene götüreceğim der. Meethi yalvarmaya devam ederken Asgar onu çıkışa doğru götürmeye devam eder.

Herkesten önce okuduğunuz özetlerin devamı için lütfen reklamlara tıklamayı unutmayalım…

dizibilgi google play

Kördüğüm 16 Ağustos Perşembe Özeti 375. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Meethi Asgar ile Yüzleşir. (235 Yorum)

 1. Yok hiç dinemedim..Aynur abisinin gülü ama indiremiyorum şimdi…)))
  Abisinin gülü Evet Allah bana gönderdi onu…Ne kadar şükür etsem azdır…)))

 2. Aynur hayal gücü sınırlarını aştı bile…Aynur Allah aşkına sen neyin peşindesin maceraya gerek yok..uzaylılar bu şakaya gelmez…Kız tamam in aşağı biz dünyadayız..

 3. Aynur abisinin gülü şuan gülmekten ölüyorum…ya çok teşekkür ederim..Zor anımda güldürdünüz beni…ve Aynur abisinin gülü ve Aleyna zor anımda olduğunuz için çok teşekkürler gerçekten kalpten söylüyorum…)))))))

 4. charlie puth-atention sarkisini dinledinizmii???
  en sevdigim sarkilardannn))))
  aa abi gercekdenmii???
  ceylan bir melek onu sana yollamislar)))

 5. Ben ceylanın bu hareketine çok sevindim..O buradayken…Onu öz babamla tanıştırmak istedim…Rahmetli babamın mekanına ziyarete gittik…Ceylana baktım…Çok ağlıyor…Babamın mezarına sarılıyor içini dokuyor…inan ben orada koptum…İçimde fırtınalar koptu…neyse duygusala bağlandım…

 6. uzaylilaaaaaaaaaaaaaaaaar cikiiiin aynurrrr geldiiiiiiiii
  vayyyyyyyyyy aynur gelmis saklanalim arkadaslarrrrr!!!!!
  hhahahah nereye saklaniyorsunuz bakiyim haa???
  bulduum cik sen haa niye kacirdin bakiyim arkadaslarimiii haa???
  cook ozur dilerim aynuuur hanimmmm
  haa af edicegimimi saniyorsunuzz???
  bu bombayi goruyormusun arkadas haa????
  hadi gorusurus byyyy))))
  bomba sizlere benden hediyyeeeeeeee)))hahah
  patah pat pahat uzay patladiii arkadaslarrr)))
  ahhhhhhhhhhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 7. Asla ellerini bırakmam..Ceylanı…anlatamıyorum anlatılamayacak kadar değerli..Aleyna…İstediğim kız buna eminim…

 8. Gökhan anlaşılan çok seviyorsun Ceylanı)))..Gökhan sakın bırakma onun ellerini..çok iyi yapıyorsun git)))..peki anlatsana Ceylan nasıl birisi..istediğin gibi bi kız mı)))
  Dış görünüşünden bahsetmiyorum..

 9. eveet sarki sozleri su an dinliyorumda ona soyledim)))
  izlayman seni her kunnn)))
  izliyorum seni her guun)))
  sarki sozlerii)))

 10. Şarkısını indirdim…Aynur abisinin gülü..Benim tl havzam baya dolu oo yüzden şarkıyı indirdim klibini indiremedim..)))))) ne güzel abi kardeş aynı şarkıyı dinliyor…)))
  Aleyna benim çok güldürdün…)))ha ha ha 😉 😛

 11. eveeet bir elimde terlik bir elimdeyse sopaaaaa)))) hahahahha
  yoook en iyisi yanimda bomba aliym ne dersiniz???? hahaha

 12. Aleyna valla şimdi gidesim geliyor…Beni tutan ailem…))) ama aklıma koydum…İki gün sonra gideceğim….O olmadan nefret almak zor geliyor…Kaza geçirdiğimde anladım bunu..(( ya ben olmasaydım.. Diye ama gideceğim ve alıp getireceğim..)))

 13. Aynur kız Allah seni napmasın..elinde terliklerle uzaylıları mı basıcan))ahahahahahaha)))

 14. kalbimde yasar esliii bilmem bilmem gerisini
  ama cok guzel)))
  abi klibini indirdinmi yoksa sarkisini???

 15. Rusça olarak seni sonra ararım))diye Attım küstü ama barıştık..))) komik ve romantik sözlerimle etkiledim onu…)))
  Aynuuurrr abisinin gülü O bana kalsın olmazmı)))))) ha ha ha ha )))) aynen öyle Aynur abisinin gülü romantik biriyim…))) kimse dayanamaz bana)))ha ha ha ha ha ha şaka

 16. Hımmm o zaman iymiş..))))
  O zaman seni tutan ne??..iyleşdiğin zaman git..insan sevdiğinin yanında olmak ister))..

 17. Aynur abisinin gülü dediğin şarkıyı indirdim..ve dinliyorum..çok güzel bir şarkı..))))))

 18. yani anladimi yengem ne dedigini???
  aaa ben gitdikden sonra sizler kacirdi haa???
  ben onlarin gununu gostericemmmm
  aynur kimdir gorsun onlar
  elimde terlikle gidiyorum uzaya hahahha
  ooooo bakiyorumda memur bey coook romantik biriymiss))))
  vaaauuuuvv!!!!!

 19. Yaa Gökhan Ceylan niye küsdü ki..ama yaptığın çook komikdi))))..ahahahahahahahahaha))..

 20. Şu an Ceylanın yanında olmak istiyorum…Ya arkadaşlar…İnan şimdi gitmek istiyorum…

 21. Vaaauuuv romantik sözler demek…romantikliği severmisiniz???

  Aynur yaa sen naptın..partin iyiydi de sonunda uzaylılar bizi kaçırdı))aahaha))..yaaa bi dahakine okyanusun tam ortasında olsun))..denizi çok seviyoruuum)))..

 22. Tmm Aynur abisinin gülü..))
  Evet dedim ama ceylanın tepkisi )) Gökhan bu ne öylemi küstüm. Sana dedi)))hahaga))) tamm bir inatçı keçi ya..))) ha ha ha
  Bir kaç romantik sözler dedim..gönlünü aldım..)))

 23. abi sende bir an once iyiles)))
  aa bu arada ceylen yengemize soyledinmi benim dunku rusca soyledigimi???

 24. Seni sil baştan başlamak gerek bazen hayatı sıfırlamak..seni sil baştan sevmen gerek bazen her şeyi unutmakk..unutmak..unutmaaaaaaaakk..
  Aynen Fazlasıyla))))..
  Mutlaka dinleyeceğim)))..

 25. Aynur abisinin gülü tavsiyeni yani şarkıyı dinleyeceğim..hata ve hatta şimdi indiriyorum..)))
  Buradayım aleynaaa)) net doldu o yüzden geç cevap verdim…))

 26. aaaa abla telin denize mi dusduuu????
  ayy cok uzuldum(((
  peki yeni nasil tel almak istiyorsun???

 27. hhahah simdilik yok demek hahaha))))
  1 2 hafta dan tel gelecek ban aynuuuur merhaba nasilsin bakiyim diyee???hahahha
  bende instagrama giricem))))

 28. Aynur abisinin gülü iyi Olmana kalpten sevindim..))
  Gerçekten abisinin gülü bende çok üzüldüm..((

  Aleyna kimseye benzememne hayran kaldım…((demek istedim..

 29. Bende iyim Aynurum))..yaa öyle mi..baban bir an önce teli sana versede bize rahat rahat konuşurduk)))..
  ..
  Gökhaaan orda mısın??

 30. bende dinledim o sarkiyi)))
  cok guzelmiss)))
  ben uzbek sarkilarini dinledim cook guzel yaaa)))
  DALER-IZLAYMAN)))))
  cook guzel sarki tavsiye ederim)))

 31. Evet dinledim…))Aleyna sil baştan başlamak gerek bazen hayatı sıfırlamak ))))
  aynen fazlasıyla benziyor zevklerimiz..))) bende dinlerim..))) tamam mutlaka dinle..))) anladım…)))

 32. ayyyy serhanin sevgilisi yokmusssssssss)))))))
  cook mutlu oldummmmmmmmmmmmm))))
  oleeeeeeeeeeey hayat ablam geliyooooooooooooooorrrr))))))
  ama abi bak aradan kayip olursan bak uyariyorum bozusurus bak)))hahha
  abii cook uzuldum yaa senin bu kaza gecirmenee((((((

 33. Evet dineldim ve indirdim)))..
  Bende çok sevdim))..zevklerimiz benziyormuş)))..
  Bende slow şarkıları çok seviyorum))..geceleri hep slow dinlerim))..şebnem ferah-sil başdan şarkısını dinledin mi..ben çok seviyorum))..
  Vazgeç gönül))..tamam mutlaka dinlerim))
  Aynen saçları kıvırcık..ama aşırı değil hafif)))..çok tatlı gözüküyor))

 34. Aynur abisinin gülü HOŞGELDİN nasılsın??

  Aleyna gerçekten tebrik ediyorum…Hayran kaldım…))

 35. Söylemişdim ya sana ben diğerlerine benzemem))..aynen benimde öyle arkadaşlarım var bebek gibi ağlıyorlar)))çok saçma))alt tarafı telefon))..ahahah))..
  Yengem bile kendi tlini bana vermek istedi ama..tabi kabul etmedim))..

 36. Ben genelde fon müziklerini çok severim…Kendimi daha iyi hissederim…)) Ama bu şarkıyı ceylan bana wsp dan atmış…dinledim duygulandım açıkçası..Adı Ece mumay vazgeç gönül..dinlemeni tavsiye ederim..))

 37. Saçları kıvırcık galiba))) Ama iyi komik..))
  Kıvırcık Serhan)))ha ha 😛

 38. Bende çok rica ediyorum)))
  Aynen ferahladım))..bide ben ona kıvırcık lakapını takdım))ahaha))..

 39. Dinlediğine sevindim..Aleyna…))
  Evet o şarkıyı biliyorum…Hayat dinlerdi…Güzel ve duygusal bir şarkı…dinlediğim zaman…Anılar canlanıyor gözlerimin önünde…)))

 40. Ayn dünyanın sonu değil..))
  İlkez stres yapmayan bir kız gördüm…))) sevindim..Aleyna…Benim tanıdığım kız arkadaşlarımız…tlsiz kaldığı zaman…Sinir küpü oluyorlar..)))ha ha ha)))

 41. Bide dün söylediğin şarkıyı dinledim))..bi hint şarkısıymış))..
  Bide benim hint şarkılardan en sevdiğim (TUM Hİ HO)duygusu ağır olan şarkıdır..

 42. Güzel anlayışın için çok teşekkür ederim..Aleyna)))) anladım hayatın işi bitti..o zaman…)))şaka şaka)))
  Aanladım serhanın sevgilisi yok…İyi sevindim..kesin senin de için ferahlamıştır…mutlu oldum şimdi..))

 43. Yok arkadaşım))..stres yapmıyorum..tl sonuçda dünyanın sonu değil yaa))…bu arada Serhanın sevgilisi yokmuş yaaa))))

 44. Hayat benim..Gülen suratımmm,,tatlımm,,kardeşimm,herşeyim,,,onu deli gibi seviyoruuuum❤❤❤)))..hele bi gelsin)))..içime sokasım var onu)))..
  Tamam o zaman anlaşdık..1 hafta izin sana))ahahaha))..şaka şaka..ne zaman kendini iyi hissetsen o zaman gelirsin))

 45. Anladım…Aleyna üzme kendini…Kendine yeni tl alana kadar annenin tlsinle idare…edeceksin… Stres yapma iyi değil sana…)))

 46. Yok Gökhan telim denizde kayıp oldu..dün gece abimlerle gece saat 1 de denize gitdik..aslında abim arkadaşlarıyla gidecekdiler..yengemde serhan da var diye..bizde Aleynayla gidiyoruz diye tuttdurunca abimde kıyamada kabul etdi..neyse gitdik..biraz zaman keçirdik..Serhan denize atladı..bende denizin yanında duruyordum yengemde beni denize atınca..telimde elimdeydi denizde kayıpoldu((((..şu an telsiz kaldım offf(((..babam bi kaç güne alırım dedi ama((

 47. Ha ha))) Hayat işte ne yapalım..bende onu karşımda görünce sarılmışlığım oluyor…Çok şirin ve konuşkan komik bir kız…))) inan o da buraya yazacağı zman çığlık atar…)))ja ha ha
  merak etme ben…sizi bırakıp bir yere gittmem..Sadece dinlenmeye çekileceğim…))) tamam bozuşmayız…))))

 48. Eveeeeet bize kördüğüm sayfası dayanmaaz)))ahahaha)))..Hayatın ismini burda gördüğüm an nasıl çığlık atarım ben bilirim)))))..
  Bak bi kaç gün söyledin…sonra ortalıkdan aniden kayıpolma..valla özletiryorsun kendini)))sonra bozuşmayalım)))ahaha))

 49. İnşallah iyi gelir…))) sana iyi geldiyse banada iyi gelir..İnşallah…ne yalan söyleyeyim benim iki tarafta çok ağrıyor…Kendimi camdan aşağıya atasım geliyor migrenim tutunca…((

 50. Ya çok kötü olmuş…Aleyna inan seni çok iyi anlıyorum…bende tlsiz kaldığım zamanlar oldu…Kaybetmiştim..(( ha ha
  Üzme kendini..tamirciye verdin dimi..)) inşallah herşey hallolur))))…

 51. Aynen çok kötü((..fenaa yani((..aynen ikimiz iyi biliriz(..
  Bide bende sağ taraf ağrıyor hep((..
  Evet kahve bana iyi geliyor).tavsiye ederim))..ama sana iyi gelir mi bilemem..

 52. İnşallah Aleyna…))) Aynen ikiniz de 24 saat konuşursunuz..)) ne de olsa özlediniz birbirinizi))) baştan…söylemeyim sayfa sizin konuşmalarınızla patlak verecek….))))
  Tamam nasıl istersen…Ayn bir kaç gün yazmayacağım…)) Konuşalım da özlemeyelim kendimizi..))

 53. Gökhan benim telim gitdiii(((((..bozuldu yani((..telsiz kaldım…şu an annemin teliyle yazıyorum..dün yengem beni denize atdı..telimde elimdeydi..bozuldu((.

 54. Saol..Aleyna migrenim dün vardı..Şuan yok…Sen de bende migren ağrısı ne kadar kotudur biz biliriz…(( Aa gerçekten mi kahve iyi geliyor..demek migrenim tuttuğu zaman senin dediğini yapacağım..))evet benimde bulanıyor…(( migren ağrısı çok kötü…ya..

 55. Yok uyumak istemiyorum gerçekden))..nede olsa kaç gün yazmıyacaksın..biraz konuşalım))..

 56. Çok iyi yapıyorsun Gökhan..)))
  Söyleme henüz kardeşimin kalbine iyi gelmez((..
  Öyle mi pazartesi demek))))..inşAllah))onu çook özledim..valla gelsin 24 saat konuşucağım)))..

 57. Teşekkür ederim..Aleyna çok iyisin…Gerçekten yorgunsun sen gidip bir güzel uykunu al..)))) sorun hiç olmaz..)))

 58. Rica ederim))..şu an migrenin mi var))..benim migrenim tutunca kahve içiyorum bana iyi geliyor))..istersen bi dene))..bide migrenin tutunca miğden bulanıyor mu??..benim bulanıyor.

 59. Hayat iyi..Aleyna…Bu konu hakkında hayatla konuşamadım…Malum kaza yaptığımı bilmediği için zaten..Dünden beri konuşmadım…Sesimden anlamasın diye…benim tahminim belki pazartesi günü gelecek…Umarım öyledir…))

 60. Gökhan Hayat nasıl??..merak ediyorum))..neti ne zaman olucak..ne zaman yazıcak??..bak sende fazla arayı açma tamam mı??..

 61. İyi olmana sevindim..Aleyna..şükür idare ediyorum…Evet biraz dinlenmek istedim…Ağrımdan dolayı….Anlayışın için çok teşekkürler Aleyna))).. Demek yoğun geçti günün…Baya yorgunsundur….))

 62. Hoşgeldin Gökhan))..ben iyim))..asıl sen nasılsın??..seninde migrenin var dimi((..bilirim migren ağrısını bende de var((..keçmiş olsun..
  Çekilmek mi istiyorsun.tamma sen dinlen..en azından iyleşene kadar dinlen..sonra toparlanıb yazarsın..kendine iyi bak))..

 63. İyiyim guljan ablam…sen nasılsın kızın oğlun eşin nasıllar….Dün ablam bir yere acil uğrayacaktım…Arabamla gitmeyeyim dedim yürüyerek gitmek istedim…o an karşıdan karşıya geçerken motor bisiklet çarptı sağ tarafıma…Kolumdan bacağımdan sırtımdan yaralandım…çok şükür kötü birşey olmadı Adama ve bana..hastaneye kaldırıldık bana pansuman yaptılar…Bir günlüğüne hastanede kalıcaktım doktorum öyle dedi…Ama ben hastaneyi sevmediğim için…Arkadaşımın evinde kalıyorum…Valla ablam bende ne olduğunu anlamadım..olaylar o kadar hızlı gerçekleşti ki…anlamadım…Ama iyiyim şükür..))

 64. Selam Alleyküm…Nasılsınız…İyi hafta sonu geçirmenizi diliyorum….Özür dilerim…Dün gece yazamadım…Migren ağrım tutu…Elim telefona gitmedi..Sonrada uyuya kalmışım….Özür diliyorum herkesten…..((Bir kaç günlüğüne dinlenmeye…Çekilmek istiyorum…Sizin için sakıncası var mı?….Ağrım var o yüzden yazamıyorum….??Yorumlarınızı okumadım…Şimdi okuyacağım…)
  Tylla nasılsın?
  Guljan ablam nasılsın?
  Aynur abisinin gülü nasılsın?
  Avukat karışımı kixboxcu Aleyna nasılsın?
  Rojin boncuk Nasılsın?
  Mahym ablam nasılsın?
  Pınar hanım nasılsınız? özetler on numara teşekkürler….
  Unuttuğum varsa af ola…..

 65. MERHABA PINAR HANIM NASILSINIZ KIZINIZ NASIL MASALLAH YENI OZETLER COK HIZLI GELYOR ELLERNIZE VE EMEGINIZE SAGLIKLAR COK TESEKKURLER SIZE DEVAMINI BEKLIYORUM SIZE IYI CALISMALAR

 66. Merhaba arkadaslar!!!!
  Hayirli gunler hepinize!!!!
  Nasilsiniz bakiyim
  Benden sorsaniz bende cok iyiyim