Kördüğüm 16 Ağustos Perşembe Özeti 375. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Meethi Asgar ile Yüzleşir.

Burak 04 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 16 Ağustos Perşembe 375. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

375. Bölümün özeti ilk defa ve en önce sitemizde…..

Meethi ne yapacağı konusunda kafası karışıktır. Zubeida’ya hiçbir şey söyleyemez ve ona bu durumda tek yardım edecek kişinin anneannesi olduğunu düşünür ve onu arar. Damini ona düğünü sorar. Meethi sahte olduğunu söyler, inkar eder. Akash’ı kurtarmak için oynadığımız bir oyun der. Pakistan’da ona yardım eden ailede tehlikeli bir suçlu olduğunu düşünüyorum. Fida ve kocasını hatırlıyor musun? Sanırım ailedeki bu adam patlamanın arkasında der. Damini şok olur. Çok sevdiğim aileye destek olmalı mıyım veya binlerce hayat kurtarmalı mıyım?der. Damini ona sen Icha’nın kızısın kalbini dinle ve her zaman gerçeği, senn yanında ol seninle gurur duyuyorum der ve konuşma biter. Mukta eve gelir bugün garajda yaşadıklarını Vishnu’ya anlatır.

 

Meethi Asgar’ın odasında çipi aramak için geliyor. Çipin Khalid ’in cinayetiyle bir bağlantısı olduğunu düşünür.  O sırada Asgar odaya gelir. Meethi ona çipi görüp görmediği hakkında sorular sorar. Agar çip hakkında bir şey bilmediğini söyler ama Meethi çipin onda olduğunu çok iyi biliyordur. Ashfaque karakola Ansari ile görüşmeye gider. Rehmat Ula oraya gelir ve Ansari’nin önemli bir toplantıya katılmak için genel merkeze gittiğini söyler.

Asgar Meethi’ye masum rol yapmaya devam ediyordur. Meethi dayanamaz ve neden gerçekleri sakladığını sorar. Hindistan’a geri dönmemi istemediğini hissediyorum. Neden başka bir Fida olmamı istiyorsun? Beni, bir trende ya da Aman Ki Dua etkinliğinde nerede kullanmak istiyorsun? Asgar dramalarına devam eder. Seni burada bırakamam. Kocan kayıp, bu yüzden buradasın, der. Meethi Fida ile Jammu treninde onun olduğunu bildiğini ayrıca Aman Ki Dua olayında bombayı kurduğunu ve yakalanınca benim karın olduğum yalanını söylediğini biliyorum der. Yakasına yapışarak Akash nerede? diye sorar. Asgar kendini serbest bırakır. Sadece Abbu’ya olan sözünü yerine getirmeye çalıştığını söyler. Kocanı bulman Hindistan’a beraber dönmeniz için size yardım edeceğime söz verdim. Bana güvenmiyorsan karıma sorabilirsin der.

Meethi eğer onunla konuşsaydın, o zaman onun hamile olduğunu bilirdin der. Bu oyunun durdurmasını ister ve Ansari ile konuşacağını söyler. Asgar yataktan kalkar. Ona ne söyleyeceksin? O bir polis memuru. Bunu kanıtlamak kanıtın yok der. Meethi ona Fida’yla olan düğün fotoğrafını gösterir. Asgar resmi görünce  şok olur. Meethi fotoğraftaki bayanı tanıyıp tanımadığını ona sorar. Senin yanında canlı bomba olan eşin Fida der. Asgar birisinin onu kendisine karşı kışkırttığı söyleyerek fotoğrafı almaya çalışır. Meethi Onu bu çip gibi yok edeceksin, değil mi? der. ondan uzak durmasını ister. Meethi tüm aileye bunu söyleyeceğim der. Asgar başka bir Khalid olmayı istiyorsan göster o zaman, diyerek Meethiyi öldürmekle tehdit eder. Khalid bunu bildiğini için öldü onu öldürdün diyerek bağırır.

Asgar  Khalid’ı kendi elleriyle öldürdüğünü doğrular. Meethi karın, annen ve baban, bu gerçeği öğrenecekleri zaman ne olacak der? Buna dayanabilecekler mi? Oyun bitti bay Asgar Rizvi gerçeği herkese anlatacağım. der. Asgar Meethinin  ağzını kapatır ve onu duvara yaslar. Meethi elindeki vazo ile kafasına vurur ve alt kata kaçar. Meethi, Rizvi ailesine Asgar’ın terörist olduğunu söyler ancak kimse ona inanmaz. Ammi, oğluna karşı başka bir söz söylememesi konusunda onu uyarır. Meethi ikinci evliliğinin fotoğrafını onlara gösterir. Zubeida fotoğrafı çeker. Ammi ve Abbu da buna bakar, şok olurlar ve Asgar’dan açıklama isterler. Meethi trendeki yaşadıklarını aileye anlatır. Asgar fotoğrafın sahte olduğunu söyler. Malvika ve Ambika zaferlerini kutlarlar. Malvika, Ekadish’in onun kontrolünde olduğundan emindir. Ambika, annesine minnettardır. Malvika Kajri’nin sorun yaratabileceğinden evden atılmasını ister. Malvika, Sankrant’ın hala Ambika’yı aşmadığını ve içinde ona karşı duygular beslediğini söyler.

Meethi Kuran’ı getirir ve Asgar’dan masum olduğuna dair yemin etmesini ister. Asgar bunun yerine Nilofer’e Kuran’ı verir. Zubeida’nın karnına dokunur(bebeği uğruna) ve Meethi’nin yalan söylediğine dair yemin eder. Zubeida ona şokla bakar. Ammi Zubeida’nın hamile olduğunu bilmediği için şaşırır. Meethi, onlara Ashfaque ile olan evliliğin sahte olduğunu kocası Akash’ı kurtarmak için yalan söylediklerini söyler. Rizviye Asgar’ın pislik olduğunu insanlık için tehlikeli olduğunu söyler. Rizvi seni evimize aldık sen bize yalan söyledin sana nasıl inanalım, ya tüm bunlar yanlış ise der. Asgar birisinden telefon alır  Akash’ın yakalandığını teyit eder gibi yalan söyler. Meethi’ye gidelim der.  Meethi Asgar’ın Khalid’ı öldürdüğü gibi onu da öldüreceğini söyler. Bütün aile bu suçlamasıyla sersemler. Asgar oyunculuğu için Meethi’yi alkışlar. Şimdi ablamın kocasının katili mi oldum, der. Khalid benim erkek kardeşim gibiydi. Onu nasıl öldürdüğümü düşünürsün? der. Bu Hintli kadın çıldırmış der. Meethi, onu almasına izin vermemesi için herkese bir kez daha yalvarır. Ashfaque’i bekleyeceğim ve onunla birlikte gideceğim der. Kimse ona yardım etmeye / inanmaya hazır değildir. Ammi onu iter ve o yere düşer. Asgar onu elinden çeker. Benimle gel seni ülkene götüreceğim der. Meethi yalvarmaya devam ederken Asgar onu çıkışa doğru götürmeye devam eder.

Herkesten önce okuduğunuz özetlerin devamı için lütfen reklamlara tıklamayı unutmayalım…

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 16 Ağustos Perşembe Özeti 375. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Meethi Asgar ile Yüzleşir.” üzerine 235 yorum

 1. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Yok hiç dinemedim..Aynur abisinin gülü ama indiremiyorum şimdi…)))
  Abisinin gülü Evet Allah bana gönderdi onu…Ne kadar şükür etsem azdır…)))

 2. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur hayal gücü sınırlarını aştı bile…Aynur Allah aşkına sen neyin peşindesin maceraya gerek yok..uzaylılar bu şakaya gelmez…Kız tamam in aşağı biz dünyadayız..

 3. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü şuan gülmekten ölüyorum…ya çok teşekkür ederim..Zor anımda güldürdünüz beni…ve Aynur abisinin gülü ve Aleyna zor anımda olduğunuz için çok teşekkürler gerçekten kalpten söylüyorum…)))))))

 4. &Aynur& dedi ki:

  charlie puth-atention sarkisini dinledinizmii???
  en sevdigim sarkilardannn))))
  aa abi gercekdenmii???
  ceylan bir melek onu sana yollamislar)))

 5. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ben ceylanın bu hareketine çok sevindim..O buradayken…Onu öz babamla tanıştırmak istedim…Rahmetli babamın mekanına ziyarete gittik…Ceylana baktım…Çok ağlıyor…Babamın mezarına sarılıyor içini dokuyor…inan ben orada koptum…İçimde fırtınalar koptu…neyse duygusala bağlandım…

 6. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Değerli olan herşey güzeldir))..
  İstediğin gibi birisini bulmana sevindim))..

 7. &Aynur& dedi ki:

  abim cok mutluyum)))
  senin istedigin kizi bulduguna coook mutluyum)))

 8. &Aynur& dedi ki:

  uzaylilaaaaaaaaaaaaaaaaar cikiiiin aynurrrr geldiiiiiiiii
  vayyyyyyyyyy aynur gelmis saklanalim arkadaslarrrrr!!!!!
  hhahahah nereye saklaniyorsunuz bakiyim haa???
  bulduum cik sen haa niye kacirdin bakiyim arkadaslarimiii haa???
  cook ozur dilerim aynuuur hanimmmm
  haa af edicegimimi saniyorsunuzz???
  bu bombayi goruyormusun arkadas haa????
  hadi gorusurus byyyy))))
  bomba sizlere benden hediyyeeeeeeee)))hahah
  patah pat pahat uzay patladiii arkadaslarrr)))
  ahhhhhhhhhhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 9. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Asla ellerini bırakmam..Ceylanı…anlatamıyorum anlatılamayacak kadar değerli..Aleyna…İstediğim kız buna eminim…

 10. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Güldürdüğüme sevindim Gökahn)))..

 11. &Aynur& dedi ki:

  eveet anlat bakalim yengemizi)))

 12. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan anlaşılan çok seviyorsun Ceylanı)))..Gökhan sakın bırakma onun ellerini..çok iyi yapıyorsun git)))..peki anlatsana Ceylan nasıl birisi..istediğin gibi bi kız mı)))
  Dış görünüşünden bahsetmiyorum..

 13. &Aynur& dedi ki:

  evet sarki on numaraa))))
  aynen abi kardes ayni sarkiyi dinliyor)))

 14. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Abisinin gülü beni kim tutar ha))))

 15. &Aynur& dedi ki:

  eveet sarki sozleri su an dinliyorumda ona soyledim)))
  izlayman seni her kunnn)))
  izliyorum seni her guun)))
  sarki sozlerii)))

 16. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Şarkısını indirdim…Aynur abisinin gülü..Benim tl havzam baya dolu oo yüzden şarkıyı indirdim klibini indiremedim..)))))) ne güzel abi kardeş aynı şarkıyı dinliyor…)))
  Aleyna benim çok güldürdün…)))ha ha ha 😉 😛

 17. &Aynur& dedi ki:

  evet abi en iyisi git yengemizin yanina)))

 18. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur söylediğini anlamadım şarkı sözleri mi))..mavi gözler felan))

 19. &Aynur& dedi ki:

  eveeet bir elimde terlik bir elimdeyse sopaaaaa)))) hahahahha
  yoook en iyisi yanimda bomba aliym ne dersiniz???? hahaha

 20. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aleyna valla şimdi gidesim geliyor…Beni tutan ailem…))) ama aklıma koydum…İki gün sonra gideceğim….O olmadan nefret almak zor geliyor…Kaza geçirdiğimde anladım bunu..(( ya ben olmasaydım.. Diye ama gideceğim ve alıp getireceğim..)))

 21. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur kız Allah seni napmasın..elinde terliklerle uzaylıları mı basıcan))ahahahahahaha)))

 22. &Aynur& dedi ki:

  karaganda con olan maviii kuzlariiinn))))
  bakanda can alan mavii gozlerinnnn)))

 23. &Aynur& dedi ki:

  kalbimde yasar esliii bilmem bilmem gerisini
  ama cok guzel)))
  abi klibini indirdinmi yoksa sarkisini???

 24. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Rusça olarak seni sonra ararım))diye Attım küstü ama barıştık..))) komik ve romantik sözlerimle etkiledim onu…)))
  Aynuuurrr abisinin gülü O bana kalsın olmazmı)))))) ha ha ha ha )))) aynen öyle Aynur abisinin gülü romantik biriyim…))) kimse dayanamaz bana)))ha ha ha ha ha ha şaka

 25. &Aynur& dedi ki:

  eveet cok guzel sarkiii)))
  bende dinliyorum su an))))

 26. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hımmm o zaman iymiş..))))
  O zaman seni tutan ne??..iyleşdiğin zaman git..insan sevdiğinin yanında olmak ister))..

 27. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü dediğin şarkıyı indirdim..ve dinliyorum..çok güzel bir şarkı..))))))

 28. &Aynur& dedi ki:

  yani anladimi yengem ne dedigini???
  aaa ben gitdikden sonra sizler kacirdi haa???
  ben onlarin gununu gostericemmmm
  aynur kimdir gorsun onlar
  elimde terlikle gidiyorum uzaya hahahha
  ooooo bakiyorumda memur bey coook romantik biriymiss))))
  vaaauuuuvv!!!!!

 29. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yaa Gökhan Ceylan niye küsdü ki..ama yaptığın çook komikdi))))..ahahahahahahahahaha))..

 30. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Evet Aleyna))) Çok Romantik biriyim…))))

 31. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Şu an Ceylanın yanında olmak istiyorum…Ya arkadaşlar…İnan şimdi gitmek istiyorum…

 32. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Vaaauuuv romantik sözler demek…romantikliği severmisiniz???

  Aynur yaa sen naptın..partin iyiydi de sonunda uzaylılar bizi kaçırdı))aahaha))..yaaa bi dahakine okyanusun tam ortasında olsun))..denizi çok seviyoruuum)))..

 33. &Aynur& dedi ki:

  sarki cook guzelll))))
  indirdim simdi)))

 34. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Rica ederim..Aleyna

 35. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Baya baya gayet iyidi..))) ha va ha ))) 😀

 36. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ha onu mu diyorsun anladım Gökhan..teşekkürler))..
  Aynur bende dinleyiceğim)))..

 37. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Tmm Aynur abisinin gülü..))
  Evet dedim ama ceylanın tepkisi )) Gökhan bu ne öylemi küstüm. Sana dedi)))hahaga))) tamm bir inatçı keçi ya..))) ha ha ha
  Bir kaç romantik sözler dedim..gönlünü aldım..)))

 38. &Aynur& dedi ki:

  gencler aksamki uzaydaki parti nasildi???

 39. &Aynur& dedi ki:

  bende indiricem simdi sil bastan sarkisini)))

 40. &Aynur& dedi ki:

  abi sende bir an once iyiles)))
  aa bu arada ceylen yengemize soyledinmi benim dunku rusca soyledigimi???

 41. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Seni sil baştan başlamak gerek bazen hayatı sıfırlamak..seni sil baştan sevmen gerek bazen her şeyi unutmakk..unutmak..unutmaaaaaaaakk..
  Aynen Fazlasıyla))))..
  Mutlaka dinleyeceğim)))..

 42. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü tavsiyeni yani şarkıyı dinleyeceğim..hata ve hatta şimdi indiriyorum..)))
  Buradayım aleynaaa)) net doldu o yüzden geç cevap verdim…))

 43. &Aynur& dedi ki:

  aaaa abla telin denize mi dusduuu????
  ayy cok uzuldum(((
  peki yeni nasil tel almak istiyorsun???

 44. &Aynur& dedi ki:

  hhahah simdilik yok demek hahaha))))
  1 2 hafta dan tel gelecek ban aynuuuur merhaba nasilsin bakiyim diyee???hahahha
  bende instagrama giricem))))

 45. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü iyi Olmana kalpten sevindim..))
  Gerçekten abisinin gülü bende çok üzüldüm..((

  Aleyna kimseye benzememne hayran kaldım…((demek istedim..

 46. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bende iyim Aynurum))..yaa öyle mi..baban bir an önce teli sana versede bize rahat rahat konuşurduk)))..
  ..
  Gökhaaan orda mısın??

 47. &Aynur& dedi ki:

  bende dinledim o sarkiyi)))
  cok guzelmiss)))
  ben uzbek sarkilarini dinledim cook guzel yaaa)))
  DALER-IZLAYMAN)))))
  cook guzel sarki tavsiye ederim)))

 48. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Evet dinledim…))Aleyna sil baştan başlamak gerek bazen hayatı sıfırlamak ))))
  aynen fazlasıyla benziyor zevklerimiz..))) bende dinlerim..))) tamam mutlaka dinle..))) anladım…)))

 49. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet Aynurum Serhanın sevgilisi yok))..ama yani şimdilik yok)))ahahaha))..

 50. &Aynur& dedi ki:

  ben birazdan gidicem malesef(((
  annem tlsini aldi goturdu(((
  simdi bilgisayardan giriyorum(((

 51. &Aynur& dedi ki:

  hos bulduum canlarim)))
  iyim siz nasilsiniz????

 52. &Aynur& dedi ki:

  ayyyy serhanin sevgilisi yokmusssssssss)))))))
  cook mutlu oldummmmmmmmmmmmm))))
  oleeeeeeeeeeey hayat ablam geliyooooooooooooooorrrr))))))
  ama abi bak aradan kayip olursan bak uyariyorum bozusurus bak)))hahha
  abii cook uzuldum yaa senin bu kaza gecirmenee((((((

 53. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Neye hayran kaldın??..

  Hoşgeldin Aynurum))

 54. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet dineldim ve indirdim)))..
  Bende çok sevdim))..zevklerimiz benziyormuş)))..
  Bende slow şarkıları çok seviyorum))..geceleri hep slow dinlerim))..şebnem ferah-sil başdan şarkısını dinledin mi..ben çok seviyorum))..
  Vazgeç gönül))..tamam mutlaka dinlerim))
  Aynen saçları kıvırcık..ama aşırı değil hafif)))..çok tatlı gözüküyor))

 55. Anonim dedi ki:

  kordugum dizisi 29 agustos final yapacak

 56. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü HOŞGELDİN nasılsın??

  Aleyna gerçekten tebrik ediyorum…Hayran kaldım…))

 57. &Aynur& dedi ki:

  ben geldim yorumlari okuyup hemen gelicem)))

 58. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Söylemişdim ya sana ben diğerlerine benzemem))..aynen benimde öyle arkadaşlarım var bebek gibi ağlıyorlar)))çok saçma))alt tarafı telefon))..ahahah))..
  Yengem bile kendi tlini bana vermek istedi ama..tabi kabul etmedim))..

 59. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ben genelde fon müziklerini çok severim…Kendimi daha iyi hissederim…)) Ama bu şarkıyı ceylan bana wsp dan atmış…dinledim duygulandım açıkçası..Adı Ece mumay vazgeç gönül..dinlemeni tavsiye ederim..))

 60. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Saçları kıvırcık galiba))) Ama iyi komik..))
  Kıvırcık Serhan)))ha ha 😛

 61. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bende çok rica ediyorum)))
  Aynen ferahladım))..bide ben ona kıvırcık lakapını takdım))ahaha))..

 62. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Dinlediğine sevindim..Aleyna…))
  Evet o şarkıyı biliyorum…Hayat dinlerdi…Güzel ve duygusal bir şarkı…dinlediğim zaman…Anılar canlanıyor gözlerimin önünde…)))

 63. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ayn dünyanın sonu değil..))
  İlkez stres yapmayan bir kız gördüm…))) sevindim..Aleyna…Benim tanıdığım kız arkadaşlarımız…tlsiz kaldığı zaman…Sinir küpü oluyorlar..)))ha ha ha)))

 64. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bide dün söylediğin şarkıyı dinledim))..bi hint şarkısıymış))..
  Bide benim hint şarkılardan en sevdiğim (TUM Hİ HO)duygusu ağır olan şarkıdır..

 65. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Güzel anlayışın için çok teşekkür ederim..Aleyna)))) anladım hayatın işi bitti..o zaman…)))şaka şaka)))
  Aanladım serhanın sevgilisi yok…İyi sevindim..kesin senin de için ferahlamıştır…mutlu oldum şimdi..))

 66. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok arkadaşım))..stres yapmıyorum..tl sonuçda dünyanın sonu değil yaa))…bu arada Serhanın sevgilisi yokmuş yaaa))))

 67. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hayat benim..Gülen suratımmm,,tatlımm,,kardeşimm,herşeyim,,,onu deli gibi seviyoruuuum❤❤❤)))..hele bi gelsin)))..içime sokasım var onu)))..
  Tamam o zaman anlaşdık..1 hafta izin sana))ahahaha))..şaka şaka..ne zaman kendini iyi hissetsen o zaman gelirsin))

 68. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Anladım…Aleyna üzme kendini…Kendine yeni tl alana kadar annenin tlsinle idare…edeceksin… Stres yapma iyi değil sana…)))

 69. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok Gökhan telim denizde kayıp oldu..dün gece abimlerle gece saat 1 de denize gitdik..aslında abim arkadaşlarıyla gidecekdiler..yengemde serhan da var diye..bizde Aleynayla gidiyoruz diye tuttdurunca abimde kıyamada kabul etdi..neyse gitdik..biraz zaman keçirdik..Serhan denize atladı..bende denizin yanında duruyordum yengemde beni denize atınca..telimde elimdeydi denizde kayıpoldu((((..şu an telsiz kaldım offf(((..babam bi kaç güne alırım dedi ama((

 70. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ha ha))) Hayat işte ne yapalım..bende onu karşımda görünce sarılmışlığım oluyor…Çok şirin ve konuşkan komik bir kız…))) inan o da buraya yazacağı zman çığlık atar…)))ja ha ha
  merak etme ben…sizi bırakıp bir yere gittmem..Sadece dinlenmeye çekileceğim…))) tamam bozuşmayız…))))

 71. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Eveeeeet bize kördüğüm sayfası dayanmaaz)))ahahaha)))..Hayatın ismini burda gördüğüm an nasıl çığlık atarım ben bilirim)))))..
  Bak bi kaç gün söyledin…sonra ortalıkdan aniden kayıpolma..valla özletiryorsun kendini)))sonra bozuşmayalım)))ahaha))

 72. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İnşallah iyi gelir…))) sana iyi geldiyse banada iyi gelir..İnşallah…ne yalan söyleyeyim benim iki tarafta çok ağrıyor…Kendimi camdan aşağıya atasım geliyor migrenim tutunca…((

 73. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ya çok kötü olmuş…Aleyna inan seni çok iyi anlıyorum…bende tlsiz kaldığım zamanlar oldu…Kaybetmiştim..(( ha ha
  Üzme kendini..tamirciye verdin dimi..)) inşallah herşey hallolur))))…

 74. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynen çok kötü((..fenaa yani((..aynen ikimiz iyi biliriz(..
  Bide bende sağ taraf ağrıyor hep((..
  Evet kahve bana iyi geliyor).tavsiye ederim))..ama sana iyi gelir mi bilemem..

 75. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İnşallah Aleyna…))) Aynen ikiniz de 24 saat konuşursunuz..)) ne de olsa özlediniz birbirinizi))) baştan…söylemeyim sayfa sizin konuşmalarınızla patlak verecek….))))
  Tamam nasıl istersen…Ayn bir kaç gün yazmayacağım…)) Konuşalım da özlemeyelim kendimizi..))

 76. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan benim telim gitdiii(((((..bozuldu yani((..telsiz kaldım…şu an annemin teliyle yazıyorum..dün yengem beni denize atdı..telimde elimdeydi..bozuldu((.

 77. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Saol..Aleyna migrenim dün vardı..Şuan yok…Sen de bende migren ağrısı ne kadar kotudur biz biliriz…(( Aa gerçekten mi kahve iyi geliyor..demek migrenim tuttuğu zaman senin dediğini yapacağım..))evet benimde bulanıyor…(( migren ağrısı çok kötü…ya..

 78. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok uyumak istemiyorum gerçekden))..nede olsa kaç gün yazmıyacaksın..biraz konuşalım))..

 79. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Çok iyi yapıyorsun Gökhan..)))
  Söyleme henüz kardeşimin kalbine iyi gelmez((..
  Öyle mi pazartesi demek))))..inşAllah))onu çook özledim..valla gelsin 24 saat konuşucağım)))..

 80. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Teşekkür ederim..Aleyna çok iyisin…Gerçekten yorgunsun sen gidip bir güzel uykunu al..)))) sorun hiç olmaz..)))

 81. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Rica ederim))..şu an migrenin mi var))..benim migrenim tutunca kahve içiyorum bana iyi geliyor))..istersen bi dene))..bide migrenin tutunca miğden bulanıyor mu??..benim bulanıyor.

 82. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Hayat iyi..Aleyna…Bu konu hakkında hayatla konuşamadım…Malum kaza yaptığımı bilmediği için zaten..Dünden beri konuşmadım…Sesimden anlamasın diye…benim tahminim belki pazartesi günü gelecek…Umarım öyledir…))

 83. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Valla çok yorgunum ama..konuşmak istiyorum senle))..

 84. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan Hayat nasıl??..merak ediyorum))..neti ne zaman olucak..ne zaman yazıcak??..bak sende fazla arayı açma tamam mı??..

 85. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Bende hoşbuldum..))

 86. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İyi olmana sevindim..Aleyna..şükür idare ediyorum…Evet biraz dinlenmek istedim…Ağrımdan dolayı….Anlayışın için çok teşekkürler Aleyna))).. Demek yoğun geçti günün…Baya yorgunsundur….))

 87. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum Gökhan))..

 88. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Tylla ilk sen yazdığın..için sana hediyem..Bir buket gül..))

 89. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yaa benimde bugün günüm çok yoğun keçdiğinden yazamadım bile((..

 90. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İyi akşamlar Aleyna…Hoşgeldin nasılsın??)))

 91. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşgeldin Gökhan))..ben iyim))..asıl sen nasılsın??..seninde migrenin var dimi((..bilirim migren ağrısını bende de var((..keçmiş olsun..
  Çekilmek mi istiyorsun.tamma sen dinlen..en azından iyleşene kadar dinlen..sonra toparlanıb yazarsın..kendine iyi bak))..

 92. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar)))..

 93. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İyiyim guljan ablam…sen nasılsın kızın oğlun eşin nasıllar….Dün ablam bir yere acil uğrayacaktım…Arabamla gitmeyeyim dedim yürüyerek gitmek istedim…o an karşıdan karşıya geçerken motor bisiklet çarptı sağ tarafıma…Kolumdan bacağımdan sırtımdan yaralandım…çok şükür kötü birşey olmadı Adama ve bana..hastaneye kaldırıldık bana pansuman yaptılar…Bir günlüğüne hastanede kalıcaktım doktorum öyle dedi…Ama ben hastaneyi sevmediğim için…Arkadaşımın evinde kalıyorum…Valla ablam bende ne olduğunu anlamadım..olaylar o kadar hızlı gerçekleşti ki…anlamadım…Ama iyiyim şükür..))

 94. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Kimse var mı??

 95. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Selam Alleyküm…Nasılsınız…İyi hafta sonu geçirmenizi diliyorum….Özür dilerim…Dün gece yazamadım…Migren ağrım tutu…Elim telefona gitmedi..Sonrada uyuya kalmışım….Özür diliyorum herkesten…..((Bir kaç günlüğüne dinlenmeye…Çekilmek istiyorum…Sizin için sakıncası var mı?….Ağrım var o yüzden yazamıyorum….??Yorumlarınızı okumadım…Şimdi okuyacağım…)
  Tylla nasılsın?
  Guljan ablam nasılsın?
  Aynur abisinin gülü nasılsın?
  Avukat karışımı kixboxcu Aleyna nasılsın?
  Rojin boncuk Nasılsın?
  Mahym ablam nasılsın?
  Pınar hanım nasılsınız? özetler on numara teşekkürler….
  Unuttuğum varsa af ola…..

 96. Yusra dedi ki:

  Meraktan ölecem yoksa

 97. Yusra dedi ki:

  Çok heyecanlı biran önce diğer özeti yazın lütfen

 98. Tylla ❤❤PINAR HANIMA dedi ki:

  MERHABA PINAR HANIM NASILSINIZ KIZINIZ NASIL MASALLAH YENI OZETLER COK HIZLI GELYOR ELLERNIZE VE EMEGINIZE SAGLIKLAR COK TESEKKURLER SIZE DEVAMINI BEKLIYORUM SIZE IYI CALISMALAR

  1. Pınar dedi ki:

   saolun tylaa hnm

 99. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Merhaba arkadaslar!!!!
  Hayirli gunler hepinize!!!!
  Nasilsiniz bakiyim
  Benden sorsaniz bende cok iyiyim

 100. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Oleeeeeeey ilk benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.