Kördüğüm 151 Bölüm Özeti 4 Ocak Fragmanı Raghu Bundela Evinde

Burak 02 Oca 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 4 Ocak Özeti

Kördüğüm dizisinde Tapasya eline geçen kozu iyi değerlendirmesi gerektiğini düşünür. Bunun için İşça yı her gördüğünde tehdit etmeye devam eder. Chanda her fırsatta Mai ye İşça yı kötülemeye devam etmektedir. İşça ile Kasab Sachi nin planlarını ortaya çıkaramamanın üzüntüsünü yaşamaktadırlar. Kördüğüm 151. Bölümde birbirinden heyecanlı sahneler yaşanacak. İşte detaylı özetimiz.

Tapasya eline geçej-n kozu iyi değerlendirmek için Veer ile yemeğe gitmek istediğini bunu da İşça nın yapacağını söyler. Tapasya Veer benim kaderimdi sen yine de onu benim elimden almaya çalıştın diyerek İşça ya kızmaktadır. İşça da asıl benim kaderimdi. Sen onun yanında yokken ben ordaydım diyerek Veer’e sahip çıkar. Tapasya Veer ile akşam yemeği ayarlamazsa İşça’yı gammazlıyacaktır. İşça bunu yapamayacağını söyler. Bu sırada Veer gelir ve ne konuştuklarını sorar.

Tapasya konuyu değiştirerek İşça ya teşekkür edip ayrılır. Veer ikna olmamıştır tabi. İşça ya tekrar ne konuştuklarını sorar. İşça Tapasya ile yemeğe çıkmanı istiyorum der. Veer beyninden vurulmuşa döner. İşça bebeğin sağlığı için bunu yapmalısın der. Ayrıca yemeğe kendisinin de geleceğini söyler. Veer ikna olur ve odadan ayrılır. İşça ise ağlamaya başlar.

Ertesi gün Veer İşça ile buluşacağı lokantaya gider. Gözleri İşça yı aramaktadır. Tapasya Veer’i görünce onu yanına çağırır. Veer İşça nerede diye sorar. Veer İşça yı arasa da İşça kapalıdır. Satya ve Sachi  Bundela  evindeki intikamlarını alamamanın önündeki en büyük engelin İşça olduğunu düşünmektedirler. İşça yı ortadan kaldırmaları gerektiğini söylerler. Jogi Takur önemli bir iş yemeği için hazırlıklarını yaparken Divya da ona yardım etmektedir. Divya Damini konusunda iğneli laflar konuşunca Jogi sinirlenir.

Tapasya yemek siparişi verir. İşça ise Veer ve Tapasya yı düşünür. Ayrıca Satya ve Sachi nin planlarından Daddaji ye bahsetmek ister. Ancak onun kendisinden nefret ettiğini düşünerek vazgeçer. Veer Tapasya ya kendi elleriyle yemek yedirirken tesadüf bu ya Jogi de aynı lokantada iş görüşmesi yapmaktadır. Jogi onların bu samimi hallerini görerek şaşırır. Veer eve geldiğinde İşça yı görür. Yaptığı şeyin hiç de hoş olmadığını söyler. İşça yine ağlıyor. Tapasya ise Veer ile yaşadığı akşam yemeği macerasını düşünerek mutlu oluyor. Ancak mutluluğu fazla uzun sürmez. Raghu telefon ederek 29 gün sonra evleneceklerini söyler. Tapasya çok sinirlenir.

Ertesi gün Jogi Takur İşça ile konuşmak üzere Bundela konağına gelir. Jogi Tapasya ile Veer in yemeğinden bahseder. İşça haberinin olduğunu söyler. Jogi Tapasya konusunda İşça yı uyarır. Chanda Mai nin yanına gelir ve bir adamın salonda beklediğini belirtir. Tapasya aşağıya geldiğinde Raghu yu görünce korkar. Raghu buraya Veer ile görüşmek için geldiğini ve kendisini de iş adamı olduğunu söyler. İşça da onu görünce selamlar. Tapasya İşça ile Raghu nun birlikte iş çevirdiklerini düşünmektedir. Raghu Veer ile görüşür. Onunla iş yapmak istediğini belirtir. Tapasya çok korkmuştur.

Kördüğüm 151 Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 151 Bölüm Özeti 4 Ocak Fragmanı Raghu Bundela Evinde” üzerine 1 yorum

 1. Lavinia Leyla : ) Kendinize çok iyi bakın : ) dedi ki:

  Adam bebişine sahip çıkacak işte yinede iyiiisin tapu Allahtan belanı mı istiyon Bee…
  Seninki de istemem bay radhot yan cebime koy 🙂
  Jogi kırk yılda iyi birşey yapacan hadi hayırlısı bakalım…
  Lütfen dualarınızı eksik etmeyin birsürü sınavım var daha
  Sonra bol bol hasret gideririz inşallah 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.