Kördüğüm 15 Ağustos Çarşamba Özeti 374. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Akash’ın aranan terörist olarak fotoğrafları gazetede çıkar

Burak 03 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 15 Ağustos Çarşamba 374. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Önceki bölümde Anasari Khalid’in ölümüyle ilgili Meethi’yi tutuklayarak hapise atmış ve sonra masum olduğunu anlayınca onu ülkesine geri gönderme sözü vererek serbest bırakmıştı.Daha sonra Akash’ın kaldığı yere gitmişler ancak Akash’ı bulamamışlardı.

Meethi ve Asgar araba ile ayrılırlar. Meethi Akash’ı aramak için Asgar’a eşlik etmek istemiş ancak Asgar kabul etmeyerek onun evde kalmasını istemiştir. Meethi, Asgar’dan Akash hakkında bilgi aldığında onu aramasını ister. Meethi’nin Akash’ın aldığı halhalı kaybolmuştur. bunun için arkadaki koltukların altını kontrol eder ve halhalı bulamaz. Bagaja doğru yönelirken Asgar onu durdur çünkü Akash baygın şekilde bagajda yatmaktadır. Asgar Meethi’nin onu görmesini istemez. Kendisi bagaja bakar ve halhalı alarak Meethi’ye verir. Asgar büyük güne kadar çiftleri birbirinden uzak tutmaya karar vermiştir.

Maiyya, Malvika’yı evine getirir. Ona arkadaşı olarak burada kalmasını önerir. Ev halkına seslenir Malvika’yı Mauli olarak onlara tanıtır. Mauli’nin bundan sonra da onlarla yaşayacağımı söyler. O Sandalı(Tapınmak amacıyla rahibe verdiği gümüş metal) hırsızdan kurtardı der. Sankrant onu takdir eder. Maiyya onlara Mauli’nin yalnız olduğunu ve ailelerinin bir parçası olarak bundan sonra onlarla yaşayacağını söyler. Malvika daha sonra gizlice Ambikayı arar ve planında başarılı olduğunu artık bu evde kalacağını söyler. Meethi eve geldiğinde Ammi namaz kılmış ve dua etmektedir. O da oturur ve dua eder. Meethi ona Ansari’ye her şeyi  anlattığını söyler. Şimdi bana güveniyor ve beni buraya geri yolladı der. Geri dönmeme yardım edecek der. Saba onu gördüğü için her zamanki mutsuz olur. Meethi Khalid’i öldürmediğini onun kardeşi olduğunu söyler. Bana çok tahammül ettin, birkaç gün daha burada kalmama müsaade et sonra gideceğim der.

Akash uyanır ve Meethi’yi sorar. Asgar, Meethi’nin evde olduğunu söyler. Onu Ansari’den kurtardım der. Akash Meethi’nin sesini duymuş gibiyim der. Asgar rüya görmüş olabileceğini söyler. Ansari her yerde seni arıyor. Seni güvenli bir yere götürüyorum der. Asgar Akash’ı bir dergaha götürür. Burada güvende olacaksın der. Dergahta görevli olan birisi onları karşılar. Asgar Halid’in ölümüne bağlı olarak, evde hiç kimsenin ona düzgün bakamayacağı için hasta arkadaşının bir kaç günlüğüne burada kalacağını söyler. Adam kabul eder ve  Akash’ı içeri alır. Ashfaque, kötü bir haberle gelir. Akash’ın fotoğrafı gazetede Pakistan polisinden kaçmaya çalışan Hintli bir terörist olarak haber yapılmıştır. Meethi şok olur. Meethi Ansari’nin Akash’ın fotosunu istediğini hatırlar. Bana söz vermişti. Bunu neden yaptı der. Asgar gazetedeki habere bakar ve gülümser. Akash’ı gözetimimde tutacağım ve Meethi için onu korkutacağım, Meethi’yi Fida olmaya zorlayacağım der. Arkadaşına Akash’a iyi bak o benim görevimi yerine getirmem için çok değerli der.

Ansari, Rehmat’a Akash’ı neden gazetede yayımladığını sorar. Terörist olduğunu kanıtlamak için kanıtın var mı? der. Rehmat Pakistan’a illegal girmesi ve kaçması yeterli değil mi, neden onun tarafını tutuyorsun der. Anasri eğer masum birisi sınırımızı hatayla geçerse onu göndermek bizim görevimiz der. Komiser Aftab Ahmed arar ve Ansari Meethi’nin masum olduğunu ve onu ülkesine geri göndereceğini ve Akash’ı en kısa zamanda yakalayacaklarını söyler. Vishnu ve Mukta bebekleriyle çok güzel zaman geçirmektedir. Malvika kendisini ev halkına sevdirmeye devam etmektedir. Teyzeler Maiyya’nın ona olan ilgisini kıskanır.  Ambika’nın bahsi geçer ve evin kadınları ondan cadı diyerek bahseder. Malvika içinden buraya Ambika’yı bu eve geri getirmek için geldiğini ve çok yakında onun geri geleceğini söyler.

Meethi ve Ashfaque alt kata iner ve gazete kupürleri hakkında konuşmaktadırlar. Ansari oraya geliyor. Meethi’nin bugün saat 18’de Pakistan’dan sınır dışı edileceğini söyler. Meethi, Akash olmadan gitmeyi reddeder. Bu resmi neden gazeteye verdin? Bana böyle bir şey yapmayacağına söz vermiştin, der. Ansari, masum olduğu kanıtlanırsa kendisine yardım edeceğine söz verdiğini ancak Akash’ın polisten kaçtığını söyler. Kağıtları imzalamasını ister. Meethi Akash olmadan imzalamayı ve gitmeyi reddeder. İsterseniz hapse girmeye hazırım der. Ansari saat 6’da almaya geleceğini, Asgar ya da ailesi seni saklamaya çalışırsa, hepsini hapse atacağını söyler. Meethi sonunda ailenin iyiliği için kağıtları imzalar. Asgar planından endişe eder. Meethi’yi kaybedersem, o zaman Fida kim olacak? Ansari’nin bunu yapmasına izin veremem. Bir şekilde düşünmek zorundayım. Pakistan’da Meethi’yi yasal olarak durdurabilmem için ne yapmalıyım? der.

Emeğimiz için reklamlara tıklamayı unutmayalım…

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 15 Ağustos Çarşamba Özeti 374. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Akash’ın aranan terörist olarak fotoğrafları gazetede çıkar” üzerine 14 yorum

 1. Ejeshka dedi ki:

  Selam kyzlar

 2. Anonim dedi ki:

  Selam kyzlar

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Herkese iyi geceler..Allah rahatık versin..))

 4. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kimse yok muuuu????..

 5. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ablam ben şimdilik çıkıyorum..birazdan müsait olursam yazarım))..
  Guljan ablam,Gökhan müsait olursanız konuşuruz))

 6. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ablam burdamısın???

 7. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ee ablam nasılsın?napıyorsun??))

  Bu arada Gökhan sen nerdesin(((..

 8. GULJAN dedi ki:

  Ay cok tsk Aleynam e hadi diyerleri

 9. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ellerine sağlık pınar ablam))).
  ..
  Guljan ablam sana ne hediye versem ki)))..hımmmmmmm..benim en sevdiğim şeydir inci..sana incili kolye))..

 10. GULJAN dedi ki:

  Allahima sukir iyis biraz yorgunim ya misirda afiyet olsun kizjaza ismi ne kizinizin

  1. Pınar dedi ki:

   zeynep, ablası

 11. GULJANDAN PINAR HANIMA dedi ki:

  Pinar hanim onjelikle KORDUGIM AYLASININ adindam selamlar nasilsiniz isleriniz kiziniz nasil iymi simdilik

  1. Pınar dedi ki:

   saolun guljan hanım iyileşti allaha şükür. mısır da kaynattım yedi bıdık. sizler nasılsınız

 12. GULJAN dedi ki:

  Oley oley ilk ben ha ha gormediniz yeni bolimi hediyemi verin ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir