Kördüğüm 149. Bölüm Özeti 2 Ocak Fragmanı Tapasya’nın Kozu

Kördüğüm dizisinde işler İşça lehine gelişmeye başlamıştı. İşça kendine gelen güvenle Tapasya ya cevap bile vermeye başlamıştır. Ancak Tapasya çöp kutusunda bulduğu ilaç kaplarını bulana kadar. Tapasya ilaçları gördüğünde Chanda nın söylediklerini hatırlar. Hemen internetten ilaçların içeriklerine bakar. Sonunda ilaçların Veer e ait olduğunu anlar. Tapasya eline geçen kozu değerlendirecektir.

Tapasya İşça nın yanına gider ve elindeki ilaç kutusunu gösterir. Veer den gizlediklerini biliyorum diye İşça ya kızar. Eğer benim hakkımda Veer e bir şeyler anlatırsan ben de bu ilaçların hikmetini anlatırım diye İşça yı tehdit eder. Çocukluğundan bu yana İşça nın ezik rolünde olduğunu bundan sonra da öyle olacağını söyler. İşça ise Veer in kendisini sevdiğini ve senin saçmalıklarına inanmayacağını söyler. Bir müddet sonra İşça ayrılır.

Chanda gerçek yüzünü iyice hissettirmeye başlar. Kimi bulursa İşça hakkında dolduruşa başlar. Onun en önemli kurbanı ise evin hanımı Mai dir. Chanda İşça ve Damini hakkında Mai yi dolduruşa getirir. Ancak İşça nın onu dinlediğinden habersizdir. İşça Tapasya için kendini feda ettiğini, evin gelini olmasına rağmen Tapasya ya izin verdiğini söyler. Ailesi hakkında konuşmaya haklarının olmadığını söyler. Chanda ise sanki evin reisi gibi İşça ya bir çocuk bile veremedin, bu yüzden konuşmaya hakkın yok diye cevap verir. 

İşça senin gibi dedikodu yapmadığımı ve bu aileye çok şey verdiğini söyler. Bundan sonra kendisi ve ailesi ile ilgili bir şey duymamasını ister. Mai ise olanları sessiz bir şekilde dinlemektedir. Akşam Mai İşça nın yaptıklarını Veer e anlatır. Veer ise İşça nın haklı olduğunu söyleyerek annesini sükut u hayal eder. Chanda hala Mai nin peşinde. Zehrini tam olarak akıtmanın hevesinde. 

Tapasya Veer ile karşılaştığında kontrol için hastaneye gideceğini söyler. O sırda İşça da yanlarındadır. Veer gidebileceklerini ancak İşça nın da gelmesini ister. İşça ise gelmek istemez. Chanda yılanı zehrini boşaltmak için gezerken Nani ile karşılaşır. Ona İşça nın çok saygısız olduğundan bahseder.  Veer işe giderken İşça ile şakalaşmaktadır. Gömleğinin düğmelerini İşça nın dikmesini ister. İkilinin aralarında duygusal anlar yaşanırken Tapasya bu güzel anları izlemektedir. 

Veer in işe gitmesinin ardından Nani İşça yı görür ve yine bilindik şeylerle hakaretlere devam eder. Nani esip gürledikten sonra gider. İşça nın aklında ise doktorun Veer hakkında söyledikleri vardır. Tapasya nın eşyaları için düzenleme yapılırken Nani ve Chanda da oradadır. Nani İşça yı görünce eski alışkanlıklarını devam ettirir. İşçaya emirler vermeye başlar. İşça ses çıkarmadan dediklerini yapar. Tapasya nın odasına gittiğinde onun bavulunu getirirken bavulda bulunan bir kart dikkatini çeker.

Kördüğüm 149. Bölüm Fragmanı

 

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 149. Bölüm Özeti 2 Ocak Fragmanı Tapasya’nın Kozu (13 Yorum)

 1. gördüğünüz gibi ısca hec bir zaman değişmeyecek olduğu gibi kalacak takı düşmanı çok olana kadar tapasya artık onun düşmanı olmayacak yenı bır hayatı olacak tapasyanın kocası ve çocuğu olacak kendi kararıyla fakırlıyı seçecek ıscanın çocuğu olmayacak finali böyle ama düşmanı çok ordan ora çok sorun yaşayacak ısca benımsını ızledınızmı bayram sevıncınde osman bey çok kötü durumdaydı osman olmedenonce
  bayram olmuşdu ızlemıssınız umarım rudraparo vardı reyhan yani verr orda sadece reyhan olaraq vardı ama vıerr değişecek onun yerne başka bir oyuncu gelecek ızledınızmı bayram sevincini benımsınde iş de verr oradaydı o zaman sadece verr ıscanın hayalini görürdü gülümsemesi işaret ediyordu yakında görürsünüz yeni oyuncu verrı beyenmıyeceksınız bu kadar çok izlemedim hec haslamıyorumda ondan ama ıykı finalini biliyorum ortalarını ızlemesemde olur çok sorunları var düşmanı da çok ordan ora sorun ama ah kalbimde biraz saçma orda daha komik haleri varya kordugumde yok tapasya kımden hamileydi okısıde değişecek onunda sevdiği olacak ıscayla kardeş gibi olacaklar finalde oda var finali geldiğinde her şeyi iyice sizlersiniz ben karışık yazdım üzgünüm bukadar

 2. Ya günü gününe özet geliyo bunun sebebi ne acaba. Ah kalbimin 1 aylık özeti var neredeyse. Ama kördüğümün sadece 1 günlük. Yeni özetler gelsin artık lütfennnn

 3. İçça evi 165 ci bölüm de terk edicek veer onu sonra çok arayacak lakin bulamıyacak Veer onu suçluyacak o yüzden içça dayanamiycak daha fazla .

 4. İca. Evi.ne.zaman
  Terk
  Edecek.bilene. varsa.lutfen.yazın. hamile.olduğunu. evi.terk.edinceye. bilecek

 5. nedir bu cilemiz yawww Allahım sen akil fikir ihsan eyle su senaristlere bu nedir artık bezdum da bezdum yeter yaaww. bitsin artık bu cileee cekemem bile-bilee artık ne soylersen soyle bu dizi bitmez böyle bu diziyi izlemeyecegiiim.
  .
  nasil????

 6. Valla ben isca dan başka suçlu göremiyorum dizide.herseyin kabahatlisi o saf salak kız.
  Tapasyanin yerinde kim olsa bulduysa böyle gerizekalı birini tabii ki kullanır.iligini kemiğini sömürür.

 7. Vayy arkadaşş namus ar edep duygusu taşımayan kelimelerinin tek cevabıı tapasyaaa ☹️☹️☹️ Utanmadan da parmak sallıyo yüzsüzz bitmez bu dizi bitmezz