Kördüğüm 141. Bölüm Özeti 25 Aralık Fragmanı Gizemli Kişi Kim

Kördüğüm dizisinde Satya eve damgasını vurmaya devam ediyor. Satya bu sefer yemek yapmak için kolları sıvar. Yemeği İşça ile birlikte hazırlayan Satya nın yanında Mai ve Kasab da bulunmaktadır. Veer ortalarda gezerken Sachni yi İşça zannederek arkasından sarılır. Sachni çığlık atınca Veer farkına varır. Ondan özür dilerken Satya onları görür. 

Veer ikisinden de özür dilemeye devam eder. Ancak Satya azgın bir surat yapısıyla Veer e bakmaktadır. Veer ne diyeceğini bilemezken Satya bir anda gülmeye başlar. Satya olur öyle şeyler ben senin böyle şeyler yapmayacağını biliyorum diye Veer e moral verir. Sonra da onları yaptığı yiyecekleri tatmaya davet eder. Bundela konağındaki herkes Kasab dahil yemeğe gelmişlerdir. Satya kendi elleriyle sofrayı hem kurar hem de servis yapar. Tapasya herkesin içinde Sachni ye yardım ediyor, yemek yediriyor. 

Yemek bitiminde Satya yastık oyunu oynayacaklarını söyler. Sachni müziğin başında duracak bir tane yastık elden ele dolaşacaktır. Müzik bitiminde yastık kimin elinde kalırsa ceza olarak şarkı söyleyecektir. Neyse ilk olarak yastık Nani nin elinde kalır. Nani şarkı performansı sergilerken aynı zamanda dans eder. Mai ve Kasab ona bakmaya utanırlar. Yastık oyununda  Umed, Mai derken Veer e gelir. Veer şarkı yerine İşça için şiir okuyunca Tapasya için için çıldırır. Tapasya ya gelince o da bebek şarkısı söyler. Oyun bu şekilde tamamlanır.

Gizemli kişi Tapasya yı arar. Tapasya neden rahatsız ediyorsun diye kızarken adam Tapasya nın yastık oyununda söylediği şarkıyı söylemeye başlar. Tapasya adamın yakınlarda olduğunu düşünür. Bu sırada İşça Tapasya nın omuzuna dokununca Tapasya çok korkar. Satya ve Sachni kendi aralarında konuşurlarken Sachni bir ses duyduğunu söyler, bu esnada da bir karartı pencerelerinin önünden geçer. Satya hemen dışarı bakar kimseyi göremez. İşça Tapasya nın söylediği şarkıyı düşünerek üzülmektedir. Veer gelir ve ona moral verir.

Tapasya uyurken kapısı çalınır. Tapasya gecenin bu vaktinde kim bu diyerek kapıyı açmaya gider. Ancak etrafta kimsecikler yoktur. Odasına girerken arkasından bir kişinin geçtiğini farkeder ve onu takibe başlar. Gizemli kişi İşça ile Sachni gibi birisi bu arada. Tapasya onu takip ederken gizemli kişi dışarı çıkar. Tapasya da arkasından derken dış kapı kapanır. Tapasya dışarda kalır. Tapasya ne yapsa sesini duyuramaz. 

Bir ara İşça uyanır ve dışardan sesler geldiğini düşünür. Yanında Sachni uyumaktadır. İşça aşağıya iner her yeri kontrol eder. Dış kapıyı da kontrol ediyim derken buna gerek görmez ve camdan dışarı bakar. Kimseyi göremeyince Veer in odasına çıkar. Veer de mışıl mışıl uyumaktadır. Tapasya mecburen dışarda kalır. Üzerine bulduğu çuval ile geceyi dışarda geçirir.

Kördüğüm 141. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 141. Bölüm Özeti 25 Aralık Fragmanı Gizemli Kişi Kim (7 Yorum)

 1. IYI AKSAMLAR KÖRDÜĞÜM AILESI❣❤
  ASIM çok geçmiş olsun. Hekime git hemen kuzum☹
  ☘☘☘☘☘
  Serpilim seminer bitti mi?
  ☘☘☘☘
  Zaram seni çok seviyorum ve öpüyorum ❤
  ☘☘☘☘☘
  Sevgi Abla ve tüm griplilere geçmiş olsun..
  ☘☘☘☘☘☘
  Saliham nasılsın herşey yolunda mi ❤

 2. Herkese hayırlı akşamlar canlarım güzelliklerim nasılsınız iyisinizdir

  Ya ben bugün ekmek pişirdim annemle daha doğrusu annem bana yardım etti havada çok soğuktu bide yağmurda yağıyordu ondan üşüttüm heralde çok kötüyüm yine aynı geçen günkü gibi hastalanacam galiba ondan yazmassam merak etmeyin

  Allah emanet olun göruşuruz canım kardeşlerim

 3. Selamünaleyküm akşamınız hayırlı olsun canım arkadaşlarım nasılsınız??????? Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim… Ben iyiyim… Sizlerde iyisinizdir inşallah… CANIM arkadaşlarım allaha emanet olun allahtan bişey olmazsa akşama yazarım