Kördüğüm 140. Bölüm Özeti 24 Aralık Fragmanı Satya & İşça Planı

Burak 22 Ara 2017 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Tapasya nın kıskançlığı sezonun zirvesinde yine. 14 Şubat sevgililer günü İşça ve Veer arasında çok güzel geçerken Tapasya da gece kulübünde eğlenmektedir. Orada Raghu ile de karşılaşan Tapasya nın morali bozulur ve gece kulübünü terkeder. Eve geldiğinde İşça ile Veer in kutlamalarına şahit olur. Onların mutlu olmasını hazmedemeyen Tapasya ne yapsa onların birlikteliğini bozamaz. İkillimiz sabaha kadar birlikte olmanın keyfini yaşarlar.

Ertesi sabah Satya dua ederken Mai ile karşılaşır. Satya ailenin güvenini sağlamaya çalışıyor gibi bakalım arkasından ne pislik çıkacak. Nani ve çırağı Tapasya salonda otururken İşça da Satya ile karşılaşır. İşça nın misafirlerle ilgilenmesi bile Nani ve Tapasya yı rahatsız eder. İşça Veer in arabasını burda bıraktığını ve başka bir arabayla işe gittiğini söyleyerek anahtarı Satya ya verir. Satya teşekkür ederek anahtarı alır. 

Anahtarı alan Satya şöyle bi geziyim diye çıkar. Ancak arabanın frenleri tutmamaya başlar. Satya güçlükle arabayı ağaca çarparak durdurur. Evde ise Daddaji Kasab ile konuşmaktadır. Ona Satya yı sormaktadır. Bu sırada Satya yaralanmış halde eve gelir. Mai Kasab a yardım et diye bağırır. Ancak Kasab ne biliyorsa Mai nin söylediklerini duymaz bile. Mai daha sert bağırınca Kasab yardım eder. Sachni Satya nın halini öğrenince çığlık atar ve ona sarılır. 

Ertesi gün Satya evdeki resimleri düzenlemektedir. Veer in resmini baş köşeye asmak ister. Bunun için merdivenle çalışmak zorundadır. Bunu gören İşça ona kızar. Satya aşağıya inerken dengesini yitirir ve yere düşmekten son anda kurtulur. Tapu ve Nani de olanları mal gibi izlemektedirler. Satya düşerken İşça nın elinden tutmuş bu da fitneci Nani ve Tapu nun gözünden kaçmamıştır. 

İşte malzeme hazır. Bundan sonra İşça ile Satya arasında bir şeylerin oluşması için harcanacak Tapu ve Nani nin enerjileri. Tapasya, Satya, İşça ve Sachni kelime türetme oyunu oynamaktadırlar. Bu esnada Tapasya nın telefonu çalar. Daha önce Tapasya yı arayan esrarengiz kişi yine aramaktadır. Ona her şeyi bildiğini söylemektedir. Tapasya tedirgin olur ve durumu Nani ye de söyler. 

Evde herkes güle oynaya yemek yemektedirler. Sonra Veer in telefonu çalar. Veer in yüzü bir anda asılır. Karşıdaki kişi tamircidir ve arabanın fren sisteminin bozuk olmadığını bilakis birisi tarafından koparılmış olabileceğini söylemektedir. Tapasya fırsattan istifade anahtarları İşça nın verdiğini söyler. Veer verdiyse ne olmuş diyerek Tapasya yı azarlar. 

Damini kızını göresi gelmiştir. Bundela evine geldiğinde onu Veer karşılar. İşça annesine sarılırken Veer de arkadaşları Satya yı tanıştırır. Tapasya her zamanki numarasına başvurur ve karnını tutarak bağırmaya başlar. Veer onun yanına gider. Tapasya bebeğin tekmelediğini söyler. Veer Tapasya nın karnına ellerini koyarak bebeğin tekmelemelerini hissetmeye çalışır. Damini ve İşça bu durumdan oldukça rahatsız olurlar. 

Satya ve Sachni bir arada konuşurlarken Satya dolabından bir resim çıkarır. Baktığı bu resim onun Bundela evine gelmesini sağlayan resimdir. Ancak resmin ne olduğunu biz de bilmiyoruz. Tapasya morali bir düzelmiş vaziyette kendisine çanta almaktadır. Ancak aldığı çantaya yetecek kadar parası çıkmayınca süper kahraman Ragnu yetişir. Tapasya çantayı fırlatıp giderken Raghnu nun gözü Tapasya nın büyüyen karnındadır.

Kördüğüm 140. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 140. Bölüm Özeti 24 Aralık Fragmanı Satya & İşça Planı” üzerine 18 yorum

 1. AYSEL dedi ki:

  Asim dişin mi ağrıyor…çok geçmiş olsun bitanem ❤

 2. Anonim dedi ki:

  Asim dişin mi ağrıyor…çok geçmiş olsun bitanem ❤

 3. Helin dedi ki:

  Aynen oyle asim hep gece agrir dis agrisi simdi iyi misin 🙂

 4. Helin dedi ki:

  Isca planda mi yaparmis gelismismi desek bu diziyi izlemiyorum sadece yorum yapiyorum

  😀 😀 SIMDIDEN MUTLU HAFTASONULAR 😀 😀

 5. AYSEL dedi ki:

  Ablam geçmiş olsun..

  Dikkat et kendine ⭐⭐

 6. AYSEL dedi ki:

  Hayırlı günler herkese ⭐⭐⭐

  Nasılsınız???

  Sevgi ablam nurdanim asiim Haticem..

  Bugün kimse yok…

  Saliham,zaram,serpilim nerelerdesiniz kızlar ⭐⭐

 7. Sevgi dedi ki:

  Nurdan canım ben iyiyim bugün işe gitmeden evde dinleniyorum.
  Grip oldum yatıyorum.

 8. Nurdan dedi ki:

  Asi doktora git yaa çekilmez diş ağrısıı mübarek durur durur gece ağırır ☹️☹️☹️

 9. Asi dedi ki:

  Hep iyi ol Nurdanim bende iyiyim sadece disim agriyor ve agrisi basima vurdu bu haldede evleri toparliyorum temizlik yapiyorum

 10. Nurdan dedi ki:

  Hayırlı sabahlarr Çılgınımm nasılsınn. İyiz Elhamdülillah sen nasılsın

  ❤️❤️❤️❤️❤️

  Haticemm hoş heldin nasılsın nerelerdeydinnn

  1. Rzali dedi ki:

   Nurdanim hos bulduk canim.biliyor musun ben kisi cok severim.kis geldimi kendimi dunyanin en mutlu insani zann ediyorum butun gunumu disarda arkadaslarimla geciririm.hele bir kar yagsa cocukcasina kardan adam yaparim kardesimle kar topu oynarim annem bile yuzumu aksamdan aksama gorur yani.o yuzden vakit bulunca yazmaga calisiyorum.

 11. Asi dedi ki:

  Gunaydinlar herkese gununuz aydin neseniz bol olsun cumaniz mubarek dualarin kabul olsun gulen yuzunuz solmasin nasilsiniz? 🙂
  Nurdanim Sevgicim Xedicecim sizlerede gunaydin nasilsiniz

  1. Rzali dedi ki:

   cok iyim Asim tesekkur ederim

 12. Rzali dedi ki:

  Gunaydin kizlar nasilsiniz.Cumaniz mubarek olsun.Allah etdiyiniz butun dualari qebul etsin.gununuz hos gecsin insallah.sizleri cok seviyorum

 13. bilbil dedi ki:

  Lütfen biliyorsanız yazin

 14. Anonim dedi ki:

  Herkese merhaba bu dizinin sonunu bilen varmi

 15. Nurdan dedi ki:

  Hayırlı sabahlar hatun kişilerimm

  ❤️❤️❤️Cumamız mübarek olsunn ❤️❤️❤️

  Sevgi ablamm nasılsınn

 16. Sevgi dedi ki:

  Hepinize günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir