Kördüğüm 132. Bölüm Özeti 16 Aralık Fragmanı Saf Saf Saf

Kördüğüm dizisinde İşça yapmadığı şeyden dolayı suçlanmaktadır. Mai Tapasya ve bebeğine zarar vermeye çalıştığı için İşça yı suçlamaktadır. Mai hiç bir zaman İşça yı kabul etmemiştir ve etmeye de niyeti yok gibidir. Tapasya onun  bu zaafını iyi bildiği için Nani ile birlikte iş çevirmeye devam etmektedirler. Kaka mutfağa geldiğinde Nani nin her şeyi hazırladığını İşça dan da tatlıyı yapmasını istediğini söylediği halde Mai ve Nani üste çıkmayı başarırlar. Olan İşça ya olur.

Akşam işten dönen Veer elinde bir demet gülle gelir. İşça ise ağlamaktadır. Veer neden ağladığını sorduğunda İşça olanları anlatır. Veer Tapasya nın hamile olduğuna inanmadığını söyler. Masum elinde kitaplar okumak istediğini Damini ile konuşmaktadır. Puşkar gelir ve kitapları elinden alır. Puşkar yedi köyün ağası gibi her şeye müdahale etmektedir. Masum un okuması ile dalga geçer. Damini ye de iğneleyici sözler söyleyince Damini kes sesini diye azarlar. Yüzsüz Puşkar konuşmaya devam eder. Damini dayanamaz ve orayı terkeder.

Veer İşça nın gönlünü almayı başarırken Tapasya Veer in İşça ile olmasına dayanamamaktadır. Ertesi gün İşça annesini ziyarete gider. Damini ansızın gelen İşça yı görünce çok sevinir. Veer ise Tapasya yı takip etmeye karar verir. Tapasya bir spor merkezine girdiğinde arkasında Veer olduğunu bilmemektedir. Tapasya nın koşu bandında olduğunu gören Veer çok şaşırır. 

Damini nin misafirleri gelmiştir. Birlikte çay içerlerken Puşkar gelir ve Damini yi küçük düşürecek kelimeler eder. Misafirler daha fazla dayanamayarak giderler. Damini bardakları toplarken Jogi ile karşılaşır. Puşkar da onu gördüğünde şok olur. Ona yalakalık yapmaya başlar. Ancak Jogi onu hiç sevmemektedir. Puşkar ın imparatorluğu kısa sürer. Bu arada Mai Tapasya bebek bakımını öğrensin diye oyuncak bebek almıştır. Tapasya bir türlü bebeği tutmayı beceremez. Nani ona yardım eder ve bebek bakımını gösterir. 

Bundela evinde İşça ya iki kişi sahip çıkmaktadır. Veer ve babası Umed. Umed in İşça yı sevmesi Tapasya yı rahatsız etmektedir. Ya bu Tapasya nasıl bir kız böyle. Kadın tüm iyilikler benim için olsun istiyor. Evde Chanda bile İşça nın saflığından yararlanarak ona iş yaptırıyor. Veer Tapasya yı doktora götüreceğini söyler. 

Kördüğüm 132. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 132. Bölüm Özeti 16 Aralık Fragmanı Saf Saf Saf (1 Yorum)

  1. Doldur.bakalım. çilesi. İca. Eline.ne.geçecek. büyük. Bir.hiç. boşuna. İyi. Olmaya.çabalara