Kördüğüm 13 Nisan Özeti 250. Bölüm Fragmanı Yuvraj Tej Sayesinde Serbest

Burak 10 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisine iki cadı Gunvanti ve Nani bütün kötülüklerin anası gibi hareket etmeye devam etmektedirler. Yaratıkların en sefili tabirine uygun hareket eden ikilinin hedefinde aynı kişi vardır. İşça… İşça tüm masumluğu ile iyilik yapmaya devam etmekte ancak her iyilik karşısında kötülük olarak çıkmaktadır. İşça iyilik yap at denize balık bilmezse Halık bilir sözünün temsilcisidir adeta.

Gunvanti Yuvraj’ı öylesine etkilemiştir ki anne düşmanı Yuvraj için hafif bir tabir olarak kalmıştır. Yuvraj intikam yeminleri arasında Gunvanti ye kulak verirken İşça anlatacak fazla bir şey kalmadığını düşünerek ayrılır onların yanından. Methi gece vakti yürüyerek eve giderken sokakta kumar oynayanların dikkatini çekiyor. Adamlar Methi yi sözle taciz etmek isterler ancak Methi nin kulağında kulaklık müzik dinlemektedir. Adamlar fiili tacizde bulunmak için harekete geçtiklerinde bir adam onların önüne geçer. Methi ye bir şey yaparlarsa onları benzeteceğini söyler. Adamların başı bıçağını çıkarır hadi o zaman der. Gizemli koruyucu öylesine güçlüdür ki seyyar barakayı itekleyerek yere uçurur. Adamlar panikle oradan kaçarken Methi nin bir şeyden haberi olmaz. 

Hapishane koridorlarında tükenmiş bir halde duran İşça  yı Mukta arar. İşça nın sesinin kötü olması Mukta yı telaşlandırır. İşça telaşlanacak bir şey olmadığını söyler. Mukta İşça nın yaptıklarından sonra doğru düşünmeye başlamıştır. Bir yandan Nani nin söyledikleri diğer yandan Rathor’un İşça hakkında söylediklerini düşünmektedir. Nani Mukta nın kendisinden uzaklaşmaya başladığını düşünerek yeni hamleler yapmayı düşünüyor. Onun yanına giderek yeniden işlemeye başlar. Ancak bu sefer karşısında eski Mukta yoktur. Mukta herşeyi anladım sen benim iyiliğimi istemiyorsun diyerek Nani ye gereken cevabı verir. Bu konuşmalara şahit olan Jogi içeri girer ve torununa sahip çıkar. Nani nin karşısında çıkar ve bana bak koca karı Tapasya yı kininle ne hale getirdin ancak Mukta yı bu hale getiremeyeceksin diye kızar. Puştkar’ın başına gelenleri hatırlatır. Otur oturduğun yerde yoksa sonun Puştkar gibi olur der. Nani dın diyemez ve yanlarından ayrılır. Jogi Mukta ya sarılırken Mukta göz yaşlarına hakim olamaz.

Jogi Mukta ya annesi Tapasya hakkındaki her şeyi anlatır. Annen seni bir yetimhaneye bırakıp gittiğinde İşça seni buldu ve yıllarca sana annelik etti der. Mukta İşça ya karşı sevgi duymaya başlamıştır. Nani Jogi ve Mukta dan yediği azar sonrasında Divya nın yanına gider ve ondan da azar işitir. Divya Mukta dan uzak dur, Tapasya nın hayatını kararttğın gibi onu da karartma diye kızar ve gider. Bu sırada Tapasya nın duvarda asılı resmi yere düşerek parçalanır. Nani telaşlanır. Nani artık yalnız kalmıştır ancak elinde annesinden nefret eden Methi vardır. Methi ile iyi ilişkiler kuran Nani onun gönlünü kazanmayı başarmıştır. Bu durum herkesi üzer. 

Veer Yuvraj’ın hakettiği için yattığını söylerken Umed de onu desteklemektedir. Gunvanti ise öz oğluna sahip çıkmayan Veer’ e kızmaktadır. Bir anda kapı açılır. Meraklı gözler Tej’i ve hemen sonra Yuvraj’ı görüyor. Herkes şaşkındır. Tej hakimle konuştuğunu ve Yuvraj’ı kefaletle bıraktıklarını söyler. Gunvanti babasına saygı göstermesini  isterken Yuvraj benim senin gibi bir babam yok diye Veer’e tepki gösterir. Damini Nani nin yanına gider ve İşça ve Mukta yı sana yedirmeyeceğim diye meydan okur. Nani  nin tepkisi de sert olur ve size bu evi dar edeceğim diye karşılık verir. 

Mukta artık iyi bir aile kızı olmuş Methi nin ön yargılarını değiştirmeye çalışmaktadır ancak Methi annesi hakkında bir şey duymak istemediğini defalarca söylemiştir. Artık bu lafları dinlemekten sıkıldım diyen Methi evi terkeder. Mukta üzülürken arkadan gelen Kanha üzülmene gerek yok sen nasıl anladıysan Methi de zamanla anlayacaktır diye teselli eder. Tej’in mirası almak için sayılı günleri kalmıştır. Bir yandan Chanda yı evlenme vaadiyle kandırırken diğer yandan ise çöp çatan şirketleri ile görüşmekte ve 18- 20 yaşlarında kızlar istemektedir. Bunun için gittiği ofiste yetkiliyi tehdit bile eder.

Kördüğüm 13 Nisan Fragmanı

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.