Kördüğüm 13 Eylül Özeti 38. Bölüm Fragmanı Jogi İşça İle Veer’in Evlenmesini İster

Kördüğüm dizisinde olaylar kördüğüm olmaya başladı. İşça Nani’nin planları neticesinde köşeye sıkışmış ve görücülerin gelmesini istemişti. Gelen görücüler yüzükleri takmak üzereylerken Jogi eve gelmiş ve yüzükler takılamadan olay kapanmıştı. Bu olayın ardından Jogi kızı Tapasya ile bir görüşme yapmış ve Tapasya’nın Veer’den hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmiştir. Aynı şekilde Veer ile de görüşen Jogi İşça ile Veer’in birbirlerini sevdiklerini anlamıştır.

Ertesi gün görücüler İşça için yeniden gelirler. Ancak devreye yine Jogi girer ve onlara bu evliliğin olmayacağını söyleyerek özür diler ve İşça ile bir kişinin evlenebileceğini onunda Veer olduğunu söylerken Veer kapıdan içeri girer. Başta Nani olmak üzere herkes şoktadır. İşça ağlayarak odasına giderken Jogi onun peşinden gider ve Tapasya’dan herşeyi öğrendiğini ve Veer ile mutlu olması için elinden geleni yapacağını söyler.

Odaya gelen Tapasya da önce şaka yapar ve sevdiği kişiyi almakla suçlar İşça’yı ancak daha sonra Tapasya İşça’ya mutluluklar diler. Damini’nin sevinci görmeye değer. Aşağıda ise görücüler onurlarının kırıldığını düşünerek Nani ve Puşkar’a bağırıp çağırmaktadırlar. Adam Nani’nin söz verdiğini söylerken Nani yerin dibine girer. Jogi kendi elleriyle İşça ile Veer’i buluşturur. Veer  durumu ailesi ile paylaşır.

Kördüğüm 13 Eylül Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 13 Eylül Özeti 38. Bölüm Fragmanı Jogi İşça İle Veer’in Evlenmesini İster (10 Yorum)

 1. onu ona yapın asıl şu sensiz olmaz güzel benimsinden sonra verin kördügümüde akşam saatine alın 2 hint dizisi akşam saatine ah kalbim i de öglene verin

 2. Elam tatlim nasilsim♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Defne abla nerelerdesin nasilsin işallah iyisindir♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Zaracim birtanem sen nasilsin♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Begumcum nasilsin tatlim♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Benim yasitim guzellik sen nasilsin♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Sevgi ablam nasilsin iyi oldun mu♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Deniz kentlim nasilsin iyimisin cici kiz♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Guzel vanlim iyilestin tekrardan gecmis olsun♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Melekcim sen nasilsin birtanem♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Aysel ablam sen nasilsin♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Sedefcim sen nasilsin iyisindir isallah♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Madu sen nasilsin canim benim♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Zinetcim nerelerdesin♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Zayacim nerelerdesin♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Zoyaasafcim sen nerelerdesin♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Sahilcim birtanem guzelim sen nerdesin♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Arkey madhubalam nasilsin iyimisin♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Busra canim sen nasilsin♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Raca rk canim nasilsin iyimisin tatli kiz♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Asi firtinam nasilsin bakalim♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Denizim nerelerdesin♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Meyselim sen nasılsın iyimisin iyisindir isallah♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Şirin firuze hayatcim sizler nasilsiniz iyisinizdir isallah♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥KIZLAR COK MUTLUYUM SENSIZ OLMAZ BASLIYOR RUDRAM ASKIM BASLIYOR VE YAKINDA AH KALBIM BASLAYACAKASKIM RUDRA♥HELİNCevapla

 3. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Elam tatlim nasilsim
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Defne abla nerelerdesin nasilsin işallah iyisindir
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Zaracim birtanem sen nasilsin
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Begumcum nasilsin tatlim
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Benim yasitim guzellik sen nasilsin
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Sevgi ablam nasilsin iyi oldun mu
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Deniz kentlim nasilsin iyimisin cici kiz
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Guzel vanlim iyilestin tekrardan gecmis olsun
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Melekcim sen nasilsin birtanem
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Aysel ablam sen nasilsin
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Sedefcim sen nasilsin iyisindir isallah
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Madu sen nasilsin canim benim
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Zinetcim nerelerdesin
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Zayacim nerelerdesin
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Zoyaasafcim sen nerelerdesin
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Sahilcim birtanem guzelim sen nerdesin
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Arkey madhubalam nasilsin iyimisin
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Busra canim sen nasilsin
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Raca rk canim nasilsin iyimisin tatli kiz
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Asi firtinam nasilsin bakalim
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Denizim nerelerdesin
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Meyselim sen nasılsın iyimisin iyisindir isallah
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Şirin firuze hayatcim sizler nasilsiniz iyisinizdir isallah
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  KIZLAR COK MUTLUYUM SENSIZ OLMAZ BASLIYOR RUDRAM ASKIM BASLIYOR VE YAKINDA AH KALBIM BASLAYACAK
  ASKIM RUDRA♥HELİN

  Nasılsıniz kizlar bakalim

  • vallaha dizileri bazen gerçekmiş gibi görüp etkileniyorum.şimdi de dizide İşça ‘nın öldüğü ile ilgili bir yazı yazdım çok etkilendim.

   • Sayın Hülya hanım teşekkür ederiz fakat işçanın öldüğü bölümün devamını yazın lütfen