Kördüğüm 13 Ağustos Pazartesi Özeti 372. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Bebek Vishnu’yu hayata döndürür

Burak 02 Ağu 2018 Kördüğüm  0

 

Kördüğüm 13 Ağustos Pazartesi 372. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Kördüğümde heyecan fırtınası devam ediyor…

Asgar Akash’ı bilinmeyen bir misafirhaneye getirir. Akash neden buraya getirildiğini ve ondan ne istediklerini bilmek sorar. Asgar beni bir arkadaş olarak kabul et der. Buraya seni rüyanı gerçekleştirmek için getirdim der. Mukta bebeğine babasından bahseder. Vishnu’yu tedavi eden doktor, Vishnu’nın ölümüyle ilgili Dr. Goel (mukta’nın doktoru) ile konuşur. Mukta Vishnu’nun adının geçtiğini, Vishnnu’nun orada olduğunu duyar onun için endişelenir ve ayağa kalkarak bebeğiyle yanına gider. Hayat destek ünitelerinin çıkarıldığını görmesiyle şok olur. Eli ile Vishnu’yu dokunur ama hiçbir tepki yoktur. Divya Vishnu’nun öldüğünü söyler. Mukta inanmaz, ağlayarak Vishnu bir yere gidemezsin ayağa kalk der. Bebeğini alır ve Vishnu’nun üzerine koyar. Bebek babasının parmağını tutar ve bir mucize gerçekleşir . Kalbi duran Vishnu yeniden nefes almaya başlar. Hayata döner.

Meethi, Akash ile buluşmaya gelir. İkisi de mutlu bir şekilde birbirlerine sarılırlar. Akash  Onu buraya kimin getirdiğini bilmek ister ve Asgar içeri girer. Meethi Asgar benim için çok şey yaptı o bir melek gibi der. Akash onunla Aman Ki Dua’daki görüşmesinden ve ona Meethi’nin fotosunu gösterdiğinden bahseder. Meethi’yi tanımamıştın der. Meethi meraklanır ve ona neden bundan bana bahsetmedin der? Asgar, her ikiniz de Hintli iken Pakistanda’sınız der. Sana sahte bir kimlik verdim ve sonra seni sınırın ötesine götürdüm. Ona Meethi’yi anlatsaydım, o zaman neler olurdu, Hepimiz en kısa zamanda tutuklanırdık, bana biraz zaman verin ve sizi sonsuza kadar bu ülkeden göndereceğim der. Onlara komiser kılığına girerek Akash’ı kaçırdığını ve tüm polislerin alarma geçerek onları aradığını söyler. Hepimizin hayatı tehlikede der. Akash ilerleyen günlerde burada gizlenecektir.

Doktor buna bir mucize der. Herkes bebeğin Vishnu’yu hayata nasıl döndürdüğünü düşünerek gözyaşları tutamaz. Jogi tanrıya şükreder. Bu arada kardeşlik festivali için Kanha ve Mukta birbirlerine hediye verirler. Meethi Damini’yi aramak ister ama Asgar’ın söylediklerinden çekinir onun yerine Kajri’yi arar ve onunla konuşurlar. Akash Meethi’yi merak etmektedir. Birisi kapıyı çalar ve gelen Asgar’ın patronu Juman Chacha’dır ve ona yemek getirmiştir.

Vishnu eve gelmiştir. Fizyoterapist Vishnu’nun durumunun iyi olduğunu ve eski haline gelmesi için devamlı egzersiz yapması gerektiğini söyler. Vishnu bebek ağlarken ona dokunmak ister tekerlekli sandalyeden hareket eder ve yere düşer sonra Mukta gelerek onu kaldırır.

Khalid şifreyi kırmak için çipi alır açmayı dener. Ashfaque ona onun içinde önemli bir şeyler olduğunu söyler. Khalid  yarın şifrenin kırılacağını söyler. Ashfaque Meethi’ye hediye olarak kalem almaya karar verir. Khalid şifreyi kırar ve içindeki videoyu izler. Videoda patlama ile ilgili verilen görevler vardır. Khalid Asgar’ı videoda terörist olarak görmesiyle şok olur. Parçaları birleştirir ve Asgar’ın Meethi’yi yeni bir patlama için kullanacağını anlar. O esnada Asgar Khalid’i arkadan izliyordur.

Khalid Meethi’yi yem olarak kullanıyorsun. Sen bir dolandırıcısın der. Asgar arkasındaki kapıyı kapatır. Ben bunu sadece para için yapıyorum der. Khalid Asgar’ın masum insanları öldürdüğünü söyler. Khalid Asgar’a karşı konuşmaya devam eder. Meethi’yi bir Fida yapmak istiyorsun, o benim kız kardeşim ve bunu yapmana izin vermeyeceğim der . Asgar onu durdurur. Asgar bunu sadece sen biliyorsun eğer başkaları bilecek olursa tüm ailem  ölecek der. Ona af diler gibi sarılır. Daha sonra Khalid karnına eller ve elindeki kanı fark eder. Asgar sonra kalbine silahla bir el ateş eder.

Özetlerimizin devamı için reklamlara tıklamayı unutmayalım……

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 13 Ağustos Pazartesi Özeti 372. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Bebek Vishnu’yu hayata döndürür” üzerine 5 yorum

 1. GULJAN dedi ki:

  Gunaydinlar herkese

  Gokhan kardesim
  Tylla
  Mahym
  Aleynam
  Aynurjyk
  Rojin
  Isilim
  Hayatym
  Adini unutdugim kimse varsa merabalar KORDUGUM AYLASI nasilsiniz ben bu gunlerde islerim cok yogun oldugundan baya yorulyorim beni merak etmeyin Allahima sukir cok iyim Aleynam senin soylediklerini dinleyip yeni doktorlara kontrol yapdirdim sagligim cok iymis o gerizakalli doktorida kojam hastaneyin patronuna soyleyip isden cikartmis yada dava acip mahkemeye verijam demis doktorda isden cikmayi terji etmis artik rahatja nefes ala bilyorim bayada iyim kardeslerim beni merak etmeyin……

  GOKHAN KARDESIM TYLLAYLA SOHBET EDE BILIRSIN TEK TYLLA DIYL MAHYM ALEYNAM HAYATIM AYNURJIK BAR HADI BEN KACDIM SAG OLUN KORDUGUM AYLASI…….

 2. Tylla ❤❤ dedi ki:

  PINAR HANIM COK COK TSK EDERIM SIZE COK HIZLISINIZ O YUZDENDE BURASINI SEVYORUM DEVAMINI BEKLIYORUM SABIRSIZLANYORUM CUNKI KORDUGUMU IZLEYEN ARKADASLARIM YENI BOLUMLERI BENDEN OGRENYOLAR SIZE IYI CALISMALAR ELLERNIZE VE EMEGINIZE SAGLIK

  1. Pınar dedi ki:

   asıl ben teşekkür ederim d bizi takip ettiğiniz için… yorumlarınız için saolun ve reklamlara tıklamalarınız içinde teşekkürler

 3. Tylla ❤❤ dedi ki:

  ARKADASLAR YARIN BANA HEDIYELER VERICEKSINIZ BEKLIYOR OLUCAM

 4. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Oleeeeey ilk benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir