Kördüğüm 125. Bölüm Özeti 9 Aralık Fragmanı Tapasya Hamile

Burak 05 Ara 2017 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Mai gelinine çok kötü davranmaktadır. Kendi çağında kalmış gelenekleri İşça dan bekleyen Mai oğlunun tepkisini almaya devam eder. Veer bir yere kadar sabreder ve evden ayrılmaya karar verir. İşça ise kayınvalidesinin tepkisinin normal olduğunu ve ona zaman verilmesi gerektiğini Veer ile konuşur. İşça onu evden ayrılmama konusunda ikna etmiştir.

Jogi Takur evinde ise bir misafir vardır. Tapasya’nın kuzeni Nisha ve eşi gelmiştir. Tapasya onları gördüğüne çok sevinir. Nisha Jogi ve Divyayı sorar. Masom hemen atlar. Onların İşça için…. Damini hemen lafa girer ve Masumdan kendisine yardım etmesini ister. Masom lafınıı yarıda keserek yardıma gider. Daha sonra Tapasya kuzeni  Nisha’nın mehendisine bakar ve duygulanır. 

Tapasya odasında ellerine bakarak mehendi sürdüğü anıları aklına gelir ve üzülür. Bu sırada içeri giren büyük şeytan Nani elindeki mehendiden Veer isminin ömür boyu çıkmayacağı bir planının olduğunu söyler. Tapasya çok sevinir ve Nanisine sarılır. Bizde merak ettik bu planı ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacaktır. Bundela konağında ise Mai mutfağı ikiye bölmede kararlıdır. Umed’in tüm ikna etme çabalarına rağmen Mia inadından vazgeçmez. Şeytan bir değil…. Binlerce!!!!

Veer ile İşça birbirlerine yeniden aşık olmuşlardır adeta. Geceyi birlikte geçiren ikilimiz çok güzel anlar yaşarlar. Sabah olduğunda Chanda İşça’nın odasına girdiğinde Veer’in gömleğini bulur ve bunun burda ne işi ar diye düşünürken gömlekteki ruj lekesini farkeder. Chanda onarın geceyi birlikte geçirdiklerini düşünür. Hemen Mai’nin yanına giderek gömleği ona gösterir. Bu lekenin ne lekesi olduğunu sorar. Onu İşça’nın odasında bulduğunu söyler. Anlayacağınız Mai!nin aklını karıştırmıştır. Mai’nin nefretinin artmasını istemektedir.

Veer ile İşça için evlilik törenleri yenilenirken tüm aile bireyleri törene katılırlar. Mai de ikna olmuş ve törene katılmıştır. Bu arada Nani de Tapasya ile birlikte doktora giderler. Onu tepeden tırnağa muayene ettirir. Sonrasında bir raporla hastaneden ayrılır. Evlilik ritüelleri tamamlanmak üzere olan Veer ve İşça çok mutludurlar. Mai bir ara ayrıldığında Tapasya ile Nani de törene gelirler. Tapasya Mai’nin ayağına eğilir ancak Mai şeytan görmüş gibi uzaklaşır ondan.

Bu sırada Divya da kızının geldiğini görüp gelir ve ona sarılır. Divya tökezleyip düşmek üzereyken Divya onu tutar. Nani şeytani planının neticesi olarak onun hamile olduğunu söyler. Mai ve Divya nerdeyse küçük dillerini yutacaklardır. 

Kördüğüm 125. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 125. Bölüm Özeti 9 Aralık Fragmanı Tapasya Hamile” üzerine 127 yorum

 1. madhubala dedi ki:

  yeni bolum ne zaman verecek yaa

 2. Nazlı124 dedi ki:

  İchaaaa körol

 3. Nurdan dedi ki:

  Hayırlı sabahlar hatun kişilerimm safya gelene kadar yazmıycam zor oluyor böylee Rahmana emanetsinizz ☺️☺️☺️☺️☺️

 4. Arkey Madhubala dedi ki:

  Kızlar ıyı gecelerrrrrr

 5. Anonim dedi ki:

  ☹️☹️

 6. Nurdan dedi ki:

  Hayırlı akşamlar

 7. Helin #sultan# dedi ki:

  🙂 Deniz kentlim iyim cok sukur sen nasilsin insallah iyisindir

  🙂 Sedefim iyim tatlim sen nasilsini insallah iyisindir

 8. Helin dedi ki:

  Hi tapuda hamile

  Kizlar gorduklerime inanamiyorum

  HERKES DUYSUN 11 ARALIK PAZARTESI SALI CARSAMBA  YALANCI BAHAR BASLIYOR SULTANIM BASLIYOR MAVI GOZLUM

  BU MUTLULUGUN UZERINE UYUMAMIZ DILEGIMLEÌYÌ GECELEE TATLI RUYALAR HEPINIZE

   NOT: sizi seviyorum
  Not: ÇOK MUTLUYUM BY

  🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

 9. Arkey Madhubala dedi ki:

  Aleykum selam Asım.Bızden de Mahrı ye selam soyle.Onu çok özledım

 10. Anonim dedi ki:

  Yeni bolum neden yok acaba

 11. Melek dedi ki:

  Aaaaaaaaaaaaaa yine yorumlar geç çıkıyor ama olmadıki şimdi neguzel hemen çıkıyor sürekli değiştirip duruyorsunuz bişeyede karar verin deme

 12. Melek dedi ki:

  Hepinize hayırlı akşamlar nasılsınız bakalım iyisindir inşallah valla beni sorarsanız küçük oğlumun ödevine yardım ettim şuan sersem gibiyim dahada bitmedi biraz kaldı amcası gelmiş onu görmeye gitti hade göruşuruz Allaha emanet olun

 13. Nurdan dedi ki:

  Güzel değişik olmuş Serpilimm afiyet şifa olsun kolaymı iki kab yemeği sofraya getirmek helede yemk seçen varsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir