Kördüğüm 12 Nisan Özeti 249. Bölüm Fragmanı Yuvraj Annesini Öğreniyor

Burak 10 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Yuvraj gizli emellerini gerçekleştirmek için Mukta yı hedefine koymuş ancak İşça nın basireti sayesinde emelini gerçekleştirememişti. İşça aynı zamnada öz oğlundan da şikayetçi olmuş mahkeme günüde şahitlik yapmayı kabul etmişti. Veer önce İşça ve Jogi ile konuşur ve onlardan oğlu adına defalarca özür diler. Mukta nın yüzüne bakacak durumu yoktur Veer’in zira oğlu masum bir kızın namusuna göz dikmiştir. Oğluna verilecek cezayı gözünü kırpmadan kabul edecektir. Veer sonra oğlu Yuvraj’ı ziyaret eder. Oğlu babam beni kurtarmaya geldi diye düşünürken Veer onu alaycı bir şekilde alkışlamaya başlar.

Yediğin haltlar bizi ve kendini ne hale koydu. Bundan sonra benim yanımda hiç bir değerin yok diye çıkışır. Veer seni kimse kurtaramayacak diye bağırır oğluna. Yuvraj akıllı akıllı dinlerken babasına sitem dolu sözler söylemeye başlar. Evet sen beni sevmeyebilirsin ancak seven birisi çıkar elbet der. Veer seni kurtarmaya çalışan karşısında beni bulur deyip ayrılır. Yuvraj korkmaya başlar. Jogi, İşça ve Mukta eve dönerler. Mukta Divya ile kucaklaşır. Nani hemen sorularına başlar. Amacı yina İşça yı suçlu konumunda göstermektir. Ancak Mukta hiç bir şekilde konuşmaz ve odasına çıkar.

Çıkarken kendisini kurtaran İşça ya melül melül bakmaktadır. Hal diliyle ondan özür diliyor gibidir. Nani elinde meyve suyu Mukta nın yanına gider ve sana bunu kim yaptı diye sorar. Mukta yapanın Yuvraj olduğunu söylemez ancak İşça nın kendisini kurtardığını söyler. Ayrıca Nani nin anlattıklarının yalan olduğu izlenimini verir. Nani bir hışımla odayı terkeder. Ardından İşça girer Mukta nın yanına. Mukta İşça dan özür dierken göz yaşları sel olur ikisinde de. Bu olaya Damini de şahitlik eder. İkili birbirlerine 18 yılın acısıyla sarılırlar. 

Veer bir hışımla eve döndüğünde Yuvraj’ın pisliklerinden bahseder. Aynen Nani nin Tapasya yı ve Mukta yı koruduğu gibi Gunvanti denen şeytan da Yuvraj’ı korur tıpkı Vansh gibi. Yuvraj’ın böyle bir şey yapmayacağını söyler ve iftira atıldığından bahseder. Veer iftira olmadığını öğretmen hanımın gözleri önünde yaşandığını söyler. Gunvanti şoktadır zira öğretmen hanım dediği kişi İşça dır. Mai bu durmu bilirken Veer’in hiç bir şeyden haberi yoktur. Ayrıca Veer her kim Yuvi yi kurtarmaya kalkarsa karşısında beni bulur diyerek resti çeker.

Umed  en azından öğretmen hanımdan özür dilemek ister. Gunvanti Umed’in bilmediklerini anlatır. Öğretmen hanım İşça der. Umed şaşkındır. Gunvanti her şeyi planlayan İşça der. Yine iftira atmayı sürdürür. Ertesi sabah Methi Mukta yı uyandırır. Ona durumunu sorar. Mukta İşça dan bahseder. O olmasaydı şimdi…. diye devam ederken Methi onu susturur. Annesinden bahsetmemesini ister. Mukta ben de senin gibi düşünüyordum ancak İşça iyi birisi dese de Methi nin dinlemeye niyeti yoktur.

Sabah kahvaltısı için Jogi ailesi masadalar. Kapı bir anda açılıyor. Kapıdaki Gunvanti İşçaaaa diye bağırıyor. İşça hemen koşar hoşgeldiniz diye saygı gösterisinde bulunur. Gunvanti lafa koyulur ve başlar hakaretlere. Herşeyin sorumlusu olarak İşça yı gösterir. İşça Yuvraj benim oğlum ancak onu sen yetiştirdin der. Damini de eğer kızım yetiştirseydi Yuvraj böyle naneler yemezdi diye kızar. Mukta olanları dinlemekte ve şaşkınlığı gittikçe artmaktadır. Evdeki herkes İşça nın yanında yer alınca Gunvanti daha fazla dayanmayarak evi terkeder. 

Chanda Tej’i tenhada kıstırıp hesap sorar. Daddaji öldü ama sen hala evlenmeyi düşünmüyorsun diye sert çıkar. Tej resmi işlemlerin bitmesi halinde evimin kraliçesi olacaksın diye kadını kandırıyor. Tej avukatının yanına gidiyor ve formaliteleri bir an önce halletmesini istiyor. Avukat şartların hala yerine gelmediğini 15 gün içinde iyi bir aile kızıyla evlenmezse mirastan pay alamayacağını söylüyor. İyi yürekli İşça oğlunu görmeye hapse gider. Yuvi karşısında İşçayı görünce sinirlenir. İşça neden böyle bir şey yaptın diye sorgularken Gunvanti sürprizi yaşanır. Gunvanti İşça yı yalnız yakalamış bir kere. Yuvraj’a her şeyi anlatır. Onun gerçek annesi olduğunu ve Kanha’yı Yuvraj’a tercih ettiğini söyler. İşça yalan söyleme bre kız dese de Gunvanti şimdi de babanı bizden koparmaya çalışıyor diye iftiranın boyutunu artırır. Yuvraj ise travma geçirmektedir.

Kördüğüm 249. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 12 Nisan Özeti 249. Bölüm Fragmanı Yuvraj Annesini Öğreniyor” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Offff offfff bu hayat hiç bitmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.