Kördüğüm 12 Eylül Özeti 37. Bölüm Fragmanı İşça Evlenmekten Kurtuldu

İşça için zor günler yaşanmaktadır. Damini de kızının başına gelenleri üzülerek izlemektedir. Küçük İşça’nın bir zamanlar bahtlarının güzel olması için bileğine yaptırdığı dövme akıllarına geldikçe üzülmektedirler. Bahtımız ne zaman düzelecek diye hayıflanıp durmaktadırlar.

Veer ise İşça’yı çok sevdiğini söylemiş ve İşça’nın düştüğü hallerden haberi olmamıştı. Veer İşça’yı yine okulunda ziyarete geldiğinde öğrencilerle ilgilenir ve İşça ile konuşmaya çalışır ancak İşça cevap vermez. Veer İşça’yı sevdiğini söyleyerek Damini’nin yanına gider. Damini ile konuşan Veer şok cümleleri duyar. Damini İşça’nın Veer yüzünden istemediği biriyle evlenmesi gerektiğini söyler. Veer ne yapacağını bilemez. Ancak Tapasya İşça’nın başına gelenleri bile bile ağzını açmayarak büyük bir gafletin içine düşmüştür.

Veer Damini’nin laflarından sonra İşça ile karşılaşır ve kendisini sevdiğini onun da sevip sevmediğini sorar. İşça hayran hayran bakarken korkudan ve gururundan dolayı aşkını itiraf edemeyerek çeker gider. İşça için beklenen vakit gelmiştir. Görücüler evdedir. Onlara ikram yapan Damini elindeki tepsiyi düşürür. Damini kızının evlenmesini istemediğini söyler. Herkes ne olduğunu anlayamadan Nani durumu düzeltir ve yüzük takılmasına geçilir. Tam yüzükler takılacakken Jogi Takur kapıdan içeri girer. 

Jogi neler döndüğünü Divya ve Nani’ye sorarken Puşkar aşağıda misafirleri göndermenin telaşı içindedir. Jogi misafirlerin gitmesiyle birlikte İşça’yı yanına çağırır ve kendi isteği ile bu evliliği yapıp yapmadığını söyler. İşça’da işlerin daha kötü olmaması için yalan söyler ve kendi istediği için evliliğe razı olduğunu söyler. Jogi ise söylenenlere inanmaz tabi ki.

Kördüğüm 12 Eylül Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 12 Eylül Özeti 37. Bölüm Fragmanı İşça Evlenmekten Kurtuldu (7 Yorum)

 1. Kizlar nasilsinkz ven cok iyim cunku RUDRAM basliyor cok mutluyum heycanla bekliyorum ve ah kalbimde yakinda baslayacak neyse kizlar bby

 2. ❤❤KANKALARİN BİTANESİ DENİZİİİM❤❤

  ❤CANTANEM❤NURTANEM❤BİRTANEM❤

  Nasılsın,nerdesin sen acaba????

  Sadece deneme!!! üstüne alınma!!!cikmsssa bu kız ne diyor demede dil cikarma emojisi yaptım da…

  Offffff____ gari iki satır bisey yazsan nasıl olur ???
  Canım sıkıyor yanlız kaldım burada!!!
  Sen hastasında kızların hiç biri yok…bugün bi ben miyim avare gezen boş boş oturan…Neyse bende gidiyim o vakit…

  ALLAH a emanetsin….

  Senin coook iyi bildiğin bir sır vereyim mi sana???

  ❤>>>seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiİ<<>>Çoooooooooooooooooooooook<>>SEVİYORUUUUUUUUUUUUUUUMM<<<❤

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤