Kördüğüm 118. Bölüm Özeti 2 Aralık Fragmanı İşça’nın Babasını Jogi Öldürmüş

Burak 26 Kas 2017 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Tapasya eve geldikten sonra iyilik meleği gibi davranarak herkesten intikam alacağını düşünmektedir. İlk olarak Masum’dan intikamını alacaktır. Bunun için onun eve gelmesi gerekmektedir. Tapasya babasından Masum’un eve gelmesini ister. Onun yalnız bir şekilde yaşadığını söyler ve eve gelmesinde ısrarcı olur. Zavallı Jogi kızının iyi yönde çok değiştiğini düşünerek onu getirmeyi kabul eder. Nani ise bu fikri hiç beğenmemiştir.

Mai ve eşi Veer’in evlilikleri hakkında konuşmaktadırlar. Mai Veer’in bir an önce evlenmesi gerektiğini ssöylerken eşi bunun iyi bir fikir olmadığını düşünmektedir. Masum tapınakta dilencilik yaparken Divya tarafından getirilir. Divya Masum’un eve girmesinde Tapasya’nın etkisi olduğunu söyler. Masum eve girdiğinde Tapasya onu güzel bir şekilde karşılar. Masum şaşkın bakışlar ardında ona sarılırken Tapasya ben sana iyi bakacağım hatta sana pedikür bile yaparım diye söyler. Masum korku dolu gözlerle bakmaktadır. Ayrıca Tapasya sayesinde konakta bulunması onu her şeye mecbur bırakmaktadır.

İşça Mai ile telefonda konuşurken laf dönüp dolaşıp Veer’in nasıl olup olmadığına gelir. Mai fırsattan istifade lafı yapıştırır ve Kinjal ile Veer’in yakın zamanda nişanlanacaklarını  söyler. İşça bir an susar ve kalakalır. Telefon kapandıktan sonra Veer ile geçirdiği güzel anlar canlanır yine gözlerinde. Nani Jogi ailesine bir haberle gelir. Veer’în evleneceğini duyurur. Tapasya bunu duyunca üzüntüsünü belli etmemeye çalışır. Onun bu vakur hali Jogi’yi memnun eder. Divya göz yaşlarına hakim olamaz. Tapasya onu da teskin eder. 

Tapasya merdivenlerden inerken Masum’un keyif çattığını görür ve sinir olur. Ayağını incitme numarası yaparak herkesi başına toplar. Masum’un kucağına ayağını uzatarak masaj yapmasını ister. Masum da mecburen yapar. Tapasya Masum’un yaptırdığı pedikürün intikamını almıştır. Defterinde yazılı intikam listesinden Masum’un isminin üzerini çizer. Sırada diğerleri vardır. Bakalım onlardan nasıl intikam alacak.

Nani ile Puşkar aralarında sürekli konuşmaktadırlar. Puşkar eve geri alınması için Nani’den yardım istemektedir. Bu kervana Tapasya da katılır. Nani ve Puşkar birlikte iken Tapasya onları görür ve Puşkar’ı evdeki mülkleri Masum aracılığıyla çalmaya çalıştığı için affetmeyeceğini söyler. Ancak Puşkar’ın bir teklifi vardır. Tapasya merakla Puşkar’ı dinlemektedir. Puşkar İşça’nın babasının kaza sonucu Jogi tarafından öldürüldüğünü, bu yüzden de Jogi’nin İşça’yı kendi kızı gibi gördüğünü söyler. Puşkar bu bilgiyi sadece Jogi ve kendisinin bildiğini söyler. Tapasya memnun kalarak Puşkar’ın yeniden eve alınacağını söyleyerek gider. 

Tpasya İşça’dan nefret ettiğini ve herşeyini İşça yüzünden kaybettiğini sürekli tekrar ederken Nani ona bir haber daha verir. İşça’nın bir tapınakta inzivada olduğunu söyler. Tapasya ertesi gün onun yanına gider. İşça onu gördüğüne sevinmiştir.

Kördüğüm 118. Bölüm Fragmanı

 

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 118. Bölüm Özeti 2 Aralık Fragmanı İşça’nın Babasını Jogi Öldürmüş” üzerine 4 yorum

 1. idal dedi ki:

  Bayıldım ben süper dakkalarverr itça ❤

 2. Nurdan dedi ki:

  Artık karar verdim kördüğümün özetlerini bile okuyamayacağimm bu ne saçmalık okumama değmez 🙁 🙁 🙁 🙁

 3. Nurdan dedi ki:

  Ayy ne olcak işçanın babası feda olsun jogiye ne önemi var anasıda kurban olsun işçada kurban olsun ama ne önemi var dimi tapasya yaşasın zenginlik refah içinde yuhh artık daha ne kadar saçmalayacaklar zaten işçaya itiraf etmemişmiydi bu jogiii işça da affetmişti ne önemi var zaten bana babalık ettin arayı kapattın dememişmiydiii 😡 😡 😡 😡

 4. Asi dedi ki:

  Iyi geceler guzeller
  SERPILIM yemek nasil gecti
  DENIZIM nasil oldun canim daha iyimisin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.