Kördüğüm 11 Ağustos Cumartesi Özeti 370. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) #Akash Meethi ile karşılaşır.

Burak 01 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 11 Ağustos Cumartesi Özeti 370. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Mukta Tappu’nun Rathor’la birlikte gitmesini ister. Tappu, bu durumda onu yalnız bırakamayacağını söyler. Mukta ona hiçbir şey olmadığını ve evde çok fazla insan olduğunu söyler.  Rathor, geçmişteki hikayelerini bitireceğini söyler ve bunun için Tappu’nun da gelmesini istediğini belirtir. Tapuu  bu mümkün değil dese de  Mukta onu ikna eder ve sonunda Tappu gitmeyi kabul eder.

Doktor Ambika’nın kontrolünü yapar ve Ambika’nın küçük bir kalp krizi geçirebileceği için gözlem altında tutulmasını ister. Doktor bir hemşireye Ambika’ya biraz enjeksiyon yapmasını söyler ve o da ayrılır. Birisi hemşire enjeksiyon yapmadan önce arkadan saldırır ve hemşire yere düşerek bayılır. Gizemli kişi Ambika’nın annesi Malvika’dır. Ambika onu gördüğüne çok sevinir. Ona sarılır. Malvika, ona hapisten kaçmanın kolay olduğunu söyler. Ambika, onu sevdiğini ve Rathor’dan nefret ettiğini söyler. Malvika kızına her şeyin iyi olacak der.

Sankrant Ambika’nın fotoğrafını yakar. Kajri ona ne yaptığını sorar. Sankrant geçmişinden kurtulduğunu söyler. Kajri ona bazen geçmişi affetmenin ve ilerlemenin daha iyi olduğunu söyler. Sankrant bu durumda değil der. Akash ve Kanha Amritsar’a doğru gitmektedirler. Akash Meethi’yi düşünürken Meethi de Akash’ı düşünmektedir. Ashfaque yere yatmış üzgün bir şekilde Meethi’yi hatırlamaktadır. Asgar içinde bomba olan çantayı Meethi’ye vermiş  ona iyi bakmasını söylemiştir.

Ansari ekipleriyle gelerek Meethi’nin minibüsünü durdurur. Ansari sırayla herkesi kontrol ederken Meethi çok endişelenir. Ansari Meethi’ye doğru ilerlerken minibüsün başından kavga sesleri duyulur. Asgar yine bir oyun planlamıştır ve şoförü parasını aldığı için döver. Ansari tam Meethi’ye bakacakken kavgayı duyar ve öne gelir. Bir memur arkayı kontrol eder ama bir şey bulamaz. Meethi rahatlar. Giderlerken başka bir memur Meethi’yi farkeder ama bir şey söylemez.

Asgar Meethi’ye, hiçbir sorunla karşılaşmayacaklarını anlatır. Yakında tesise ulaşacaklarını söyler. Pakistanlılar gibi giyineceklerini söyler. Böylece kimse onlardan şüphelenmeyecek der. Meethi, Asgara onun için çok şey yaptığını söyleyerek, teşekkür eder.

Karakolda memur, otobüste Fida’yı (Meethi) fark ettiğini amirine söyler. Ansari şok olur. Ansari Ashfaque’lara gelir evinizde bir kimseyi “Fida” sahte kimliğini kullanarak sakladınız ve onun sınırlarımızı aşmasına yardım ettiniz der. Sizce bunları bilmeyecek miyim? Size aptal gibi mi görünüyorum?der. Ashfaque yanlış anlamayı temizlemeye çalışır. Fida (Meethi) Nusrat’ın düğününe katılmaya gelmişti. Şimdi evine geri döndü. Neden sınırdan geçecek? Onun için endişelenmeyin, der. Ansari, ısrarla Fida ile konuşmak istediğini söyler (oldukça kızgın). Beni kandırmaya çalışmayın . Bana  Fida’nın sınırı geçerek ülkesine geri döndüğünü bildirdi, der. Ashfaqıe’ın babasına Fida’dan başından beri şüphe ettim ama sana güvenme hatasını yaptım, Fida geri gelene kadar Ashfaque’i hapiste tutacağım der.

Akash ve Kanha sınır geçiş yerine gelir Aynı yere Asgar ve Meethi de ulaşır. Akash, Meethi’nin varlığını hisseder ve etrafına bakmak için döner  Asgar’ın arkasındaki Meethi’yi farkedemez. Meethide Asgar görüşünü engellediği için Akash’ı göremez . Halbuki birbirlerine çok yakındırlar. Akash, Kanha’ya Meethi’nin varlığını hissettiğini söyler ancak bir türlü birbirlerini göremezler. Asgar Meethi tam X-ray’den geçecekken arkadaşını arayarak elektrikleri kestirir ve Meethi elindeki çantadaki bomba ile arama cihazından geçer. Akash’ın telefonu çalar. Meethi Akash’ın telefonun zil sesini hatırlar etrafa bakınır ancak yine birbirlerini göremezler. Asgar Meethi’ye bir Pakistanlısın artık bir hatan bizi hapse gönderir diyerek tehdit eder.

Akash ve Kanha da içeri girer. Akash herkese Meethi’nin fotosunu gösterir. Akash Asgarla çarpışır ve Meethi’nin fotoyu yere düşer. Asgar bunu görür. Akash Asgara karısını görüp görmediğini sorar. Ancak Asgar bir şey söylemez. Malvika, Ambika’yı yüzünü bir şal ile kaplayarak tekerlekli sandalyede dışarı götürmek ister. Tam dışarı çıkarken Rathor gelir ve planlarını bozar. Malvika, Ambika’ya babasının onu görmeye geldiğini söyler. Eğer şimdi ayrılırsak, polis de öğrenecek der. Malvika Ambika’yı odasına geri götürür. Hemşire Rathor’a oda numarasını ve yönünü verir.

Ashfaque karakolda bir sandalyede oturur. Ashfaque lütfen bir kereliğine fabrikaya gitmeme izin verin diye Ansari’ye sorar. Ansari işimi bir kez daha kesersen, kimin oğlunu olduğunu unuturum der. Ashfaque şimdi ne olacak diye merak eder. Meethi asla geri dönmeyecek. Ülkem için bir hain olmamdan  dolayı aleyhime yasal işlem yapılabilir. O zamana aileme ne yapılacağını  bilmiyorum, der. Asgar bombayı çantadan çıkartarak saksının arkasına yerleştirir ve çantayı orada unutur.

Rathor  odada Ambika’yı bulamaz, gitmek üzereyken Ambika banyodan çıkar ve yatağa oturur. Rathor ona sağlığını sorar ama cevap vermek istemez. Ona amcasını (Chaubey) annesinin hayatta olduğunu söylediğini anlatır. Rathor Malvika’nın Dubai’de olduğunu ve onu bulacağını, söyler. Ambika, neden onu geri getirmek istediğini sorar. Onu tekrar yakmak mı istiyorsun yoksa onu öldürmek mi istiyorsun? der. Rathor annesini öldürmediğini söyler. Sana bunu anlattım ve tekrar başlamak istemiyorum, der. Rathor gider gitmez Malvika banyodan çıkar. Baban seni çok özlüyorsa neden seni kurtarmıyor? En azından iyi bir avukat tutabilirdi. der. Ambika kimsenin merhametini istemiyorum der. Ambika tekrar yakalanmaktan korkar. Annesine bir şeyler yap, tekrar parmaklıklar arkasında olmak istemiyorum der. Malvika önce onu hapisten çıkarmak ister. Diğer şeyleri çok dikkatli bir şekilde planlayacağız, der.

Polis terörist saldırısı herkes burayı terk etsin diye bağırıyor. Bütün insanlar çaresizce koşuşurlar. Akash ve Kanha çaresizce etrafa bakar. Akash, karısını bulana kadar buradan  gidemeyeceğini söyler. Meethi karışıklığı duyar ve neler olup bittiğini merak eder. Herkesin etrafta dolaştığını görünce hayret eder. Asgar’ı bulmaya karar verir. Asgar ise dışarıda elindeki butona basarak patlamayı gerçekleştirmek istemektedir. Meethi Asgar’ı ararken fark etmeden ayağı bombanın teline dolanır ve teli kopartır. Asgar butona basar ama patlama olmaz ve tekrar içeri girer. Bombanın tellerini kontrol ederken polisler tarafında görülür. Polisler Asgar’ın etrafına toplanır. Asgar telefonumu düşürdüm onu arıyordum der. Arkadaki polis bombayı bulur. Meethi Asgar’ı sonunda bulur ve ona yardım eder. Polislere o iyi bir insan, bombayı o kurmadı, der. Asgar Pakistanlı polis Mustag Ansari’yi arayın beni ona sorun o beni iyi tanır  der. Memur Meethi’nin onayını aldıktan sonra Asgar’ı bırakır.

Özetlerimizi beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı ve emeğimiz için reklamlara tıklamayı unutmayalım…

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 11 Ağustos Cumartesi Özeti 370. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) #Akash Meethi ile karşılaşır.” üzerine 9 yorum

 1. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Mahym ablam burdamısın??..en son gelen özete yazdım ben)

 2. Pınar dedi ki:

  🙁

 3. Pınar dedi ki:

  Reklamlara tıklamayı unutmayalım arkadaşlar

 4. Pınar dedi ki:

  çok saolun arkadaşlar

 5. Mahym dedi ki:

  Pınar ablam sana hedıye olarak burdan sevgılerımı yolluyorum

  1. Pınar dedi ki:

   teşekkür ederim

 6. Mahym dedi ki:

  Pınar ablam basarıların devamını dıleyorum canım ablam

 7. Pınar dedi ki:

  🙂

 8. Pınar dedi ki:

  Bu sefer özeti ben koyduğum için tabikide ilk bennnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.