Kördüğüm 10 Ağustos Cuma  Özeti 369. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Meethi Asgar’ın tuzağına düşmek üzeredir.

Burak 01 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 369. Bölüm Özeti 10 Ağustos Perşembe Neler Yaşanacak ?

Nilofer hızla Meethi’nin odasına girer ve Onu Ashfaque’a kur yaptığı ile suçlar.  Ne zaman Ashfaque ile konuşursan o gülüyor der. Gideceğini söylediğinde herkes sevinirken o üzülüyordu, evli olduğunu unutma der. Meethi kızarak kendisinin sadece kocası Akash’ı sevdiğini söyler. Gerçek Akash’ı sevdiğimdir onun için nefes alıyorum ,der. Şüpheleri dağıtmak için  Akash’ı sevdiğine yemin eder. Nilofer ikna olur ve söyledikleri için üzülür. Kendini suçlu hisseder.  Meethi’den özür diler. Meethi onu anladığımı kendisinin de Akash’a kimseyi yaklaştırmadığını söyler. Nilofer’e Ashfaque için yemek pişirmesini söyler ona taktik verir.

Nani Divya’ya bir problemin çözüldüğünü söyler. Tappu polislerle eve gelir ve Nani’nin Vishnu’yu öldürdüğü için tutuklanmasını ister. Nani korkuyla onun odasında olduğunu söyler. Tappu gerçekleri öğrenmek için polisleri ayarlamıştır. Nani nasıl sahte polis ayarlarsın diyerek kızar .Tappu böyle ucuz numaralar yapma o zaman  der. Mukta eve gelir ve hiçbir şeyin farkına varamaz.

Nilofer Meethi’ni  yardımıyla Ashfaque’a yemek yapar. Ashfaque çok acıkmıştır ve Zubeida ona birisinin özel bir yemek yaptığını söyler. Zubeida Nilofer yemek yapıyor der. Ashfaque Zubeida’ya Meethiyi sevdiğini söyler. Zubeida şok olur. Ashfaque yemeği yer. Daha sonra odada Zubeida Ashfaque’a evli birisini nasıl seversin diyerek kızar.

Hindistan polisi Fida’nın fotoğraflarını Pakistan’a gönderir. Ansari Fida ismini duymasıyla şok olur.  Hindistan polislerini arar ve  Damini ve Meethi’nin isimli yolcuların aynı trende olduğunu ve Meethi’ye ulaşırlarsa teröristi yakalayacaklarını söyler. Meethi’nin fotoğrafını fax ile gönderir ancak yarısında elektrik kesildiği için tüm fotoyu alamaz. Ansari Fida hakkında bilgi almak için çıkar ve sonra elektriğin gelmesiyle Meethi’nin fotoğrafı fax makinesinden çıkar ve aşağıya düşer.

Asgar gelir ve Meethi’nin kısa zamanda ayrılacağını söyler. Diğer yandan Akash Meethi ile ilgili bir iz bulabilmek için Amritsar’a gider. Ansari karakola gelir ve Meethi’nin fotoğrafını yerdedir.  Ansari fotoğrafı eline alırken telefon çalar. Terörist saldırısı hakkında bilgi gelir. Hızla hazırlıklarını yapar ekibini teyakkuza geçirir ancak Meethi’nin fotoğrafını görememiştir.

Meethi ayrılmak için hazırdır. Evdeki herkesi özleyeceğini söyler. Ammi Meethi’ye cevşen verecekken Meethi’nin elinde daha önceden verilen cevşeni fark eder. Meethi onu  bir arkadaşının verdiğini söyler. Ammi teröristlerin bir sürü masum insanın canına kast ettiğini söyler. Allah onlara asla affetmeyecek der. Asgar duyduklarına hoşnut olmaz. Meethi Ashfaque’a bakar ancak o yoktur. Asgar Methi’yi götürür ve ona Pakistanlılar gibi bir kıyafet giydireceğini söyler. Onu daha sonra minibüse bindireceğini ve kendisininde beraber geleceğini söyler. Ashfaque Meethi giderken yolda arabayı durdurur. Meethi arabadan iner ve Asghfaque ile konuşur. Ashfaque ona bir çiçek verir ve Meethi ona teşekkür eder. Kendisine ve Nilofer’e iyi bakmasını söyler. Ashgar gitmelerini yoksa yetişemeyeceklerini söyler ve ayrılırlar.

Ambika hapiste hain planlarına devam etmektedir. Karşı koğuştaki arkadaşı ona bir şişe içerisinde ilaç verir ve onu içer. Daha sonra ağzında köpüklerle yere düşer. Onu hastaneye götürmek için görevliler gelir. Rathor ise Chaubey’in Malvika hakkındaki söylediklerini düşünmektedir. Taapu onunla konuşmaya gelir ancak onu dinlemez. Tappu problem nedir diye sorar. Rathor Dubai’ye gideceğini söyler. Malvika’nın hayatta olduğunu söyler. Tappu şok olur.  Tappu gitmemesini Mukta’nın ona ihtiyacı olduğunu söyler. Rathor birlikte kurduğumuz bu evi kimsenin dağıtmasına izin vermeyeceğim der.  Rathor geçmiş asla son bulmayacak  eğer o hayatta ise o benim legal olarak karım der. Bu hikayeyi bize herhangi bir şey olmadan sonlandıracağım der. Tappu Mukta seni çok seviyor ve onun sana ihtiyacı varken nasıl gidersin derken Mukta gelir ve söylediklerini duyar.

Özetlerimizi beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı ve emeğimiz için reklamlara tıklamayı unutmayalım…

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 10 Ağustos Cuma  Özeti 369. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Meethi Asgar’ın tuzağına düşmek üzeredir.” üzerine 20 yorum

 1. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm geliyorum)

 2. Mahym dedi ki:

  Yenı ozete gel canım ben ordayım

 3. Mahym dedi ki:

  Evet canım sıteye gıremıyorum

 4. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ablam siteye mi giremiyorsun??

 5. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ablam burdamısın?

 6. Mahym dedi ki:

  Aleyna sonunda gırdı, buraya gıremıyorum ya

 7. Mahym dedi ki:

  Pınar ablam özetlerın bir-birinden güzel teşekkür ederım canım ablam, harikasin ablacım!!!
  Buarada minik meleğimizinde dişi çıkıyormuş, kutlu olsun, bahtı güzel olsun Inşallah, benimde kızımın ön dişleri çıkdı, sadece yan dişleri kaldi, meleğımız kac aylık ablacım?????????

  1. Pınar dedi ki:

   Mahym hnm benim kızım 2.5 yaşında. güzel dilekleriniz için çok saolun

 8. Mahym dedi ki:

  Pınar hanıma bı tesekkur yorumunu yazdım ama cıkmadı yorumlarım kac defa denedım

 9. Mahym dedi ki:

  Hayır canım buraya gıremıyorum

 10. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Neyse ben çıkıyorum..görüşürüz))

 11. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ablam sanarım işlerin yoğun yazamıyorsun…

 12. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Mahym ablamm???

 13. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Burdayım ablam))

  İnşAllah pınar ablam))

 14. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Mahym ablam nerdesiin??????

 15. Mahym dedi ki:

  Burdamısın Aleynam

 16. Pınar dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar artık özetleri siteye kendim giriyorum. Göker bey benim yazdıklarımı eskiden kendisi giriyordu. İnş. hata yapmam !!!

 17. Yusra dedi ki:

  Özet için teşekkürler çok güzel olmuş çok heyecanlı devamını sabırsızlıkla bekliyorum

 18. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Mahym ablam Aynur dün köye gitdiği için yazamıyor))..bu akşam yazıcağını söylemişdi)).

 19. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi günler))..
  Pınar ablam.özet için teşekkürler))ellerine sağlık)).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir