Kördüğüm 1 Eylül Özeti 26. Bölüm Fragmanı İşça Ormanda Kaybolur

Kördüğüm 26. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisinde Tapasya kıskançlıkta derece yükseltmeye devam edecek. Son olarak İşça gece korktuğu için Divya’nın odasına girip orada uyur. Tapasya ise hazırladığı tebrik kartını anne ve babasına göstermek için odaya geldiğinde İşça’nın annesine sarılarak uyuduğunu görür. Tapasya İşça’dan intikam alma peşindedir.

Ertesi sabah İşça’nın verdiği hediyeleri alarak bahçelerinde bir yerde gömmeye çalışır. Ancak hizmetliyi görünce vazgeçer. Onları çöp tenekesine atarken güle güle İşça diye söylenir Babası Tapasya’yı bulunduğu durumdan bir nebze de uzaklaştırmak için onu dışarı götürür ve felekten bir gün geçirirler. Tapasya eve mutlu bir şekilde döner.

Ertesi gün ise okul gezisi vardır. Tapasya ve İşça Jogi tarafından okula getirilir. Babası İşça ve Tapasya’yı birbirlerine sahip çıkmaları konusunda uyarır. Okul gezisinde çocuklar çok eğlenirken Tapasya ne yapsam da İşça’yı zor durumda bıraksam hesapları yapmaktadır. Tapasya İşça’yı bir trene binmeye ikna eder. Arkandan ben bilet alıp gelecem diye onu tek başına trene bindirir.

Ancak tren hareket eder. İşça bağırmaya başlasa da nafile. Tren hızla uzaklaşırken Tapasya kıs kıs gülmekte. İşça nereye gittiğini bilmeden korku içinde ilerlerken diğer arkadaşları sayım yapmaktalar. Ancak İşça’nın olmadığını görünce paniğe kapılırlar. İşça ise trenden inerken bir ormanda kaybolur.

Kördüğüm 1 Eylül Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 1 Eylül Özeti 26. Bölüm Fragmanı İşça Ormanda Kaybolur (8 Yorum)

 1. Kizlar nasilsiniz 30 agistosta kimse visey yazmamisti korktum noldu size diye ama bisey olmamis iyiki nasilsiniz PRENSESLERRR

 2. ZINETIM guzelim bitanem simdi belkide sen heyacndan uyuyamuyorsun bile vallahi simdi seni dusunuyorum 🙂 ay canim benim kim bilir beyazlar icinde nasilda guzel olacaksin gormesemde hayal ediyorum yaninda olmasamda bilki kalbim seninle. 🙂 🙂 🙂 En guzel gelin bizim gelin 🙂 En guzel gelin bizim ZINETIMIZ 🙂 🙂 🙂 Zinetim bende evde sarki dinleyib oynarim sanki senin duyunundeymis gibi 😉 Sana mutluluklarin en guzelini diliyorum bitanem. Dilerim ki bir omur hep mutlu ol. Yuzun hep gulsun hayat sana asla keske dedirtmesin cunku sen mutluluklarin en guzeline layiksin. Bu arada sakin bizi unutma ama sen bizi unutmazsin zaten 😉 ya ben duygulandim
  🙂 MUTLULUKLAR GUZELLER GUZELI ZINETIM 🙂

 3. İYİ GECELER

  Geçmiş olsun dileklerini ileten GÜLLERİM… ALLAH razı olsun hepinizden..şimdi bedenen çok iyiyim hamd olsun…

  Romam gelmiş Hosgelmis…nasılsın Azeri güzeli…tamam insan kendini ozletirde bu kadarda olmaz ki ama.. artık bir yere gitmesin inşallah..

  Nurdanim bacimmmm nasılsın canım benim…arakanla Hindistanin ne bağlantisi var ki..anlamadım…arakana o zulmü reva görenler Budist pislikleri.. arakanla Hindistanin sadece küçük bir sınır komşuluğu var bildigim kadarıyla..bilmediğim bir konu varsa sana zahmet. .

  ZARAM cicegim.. bende senin gibi harika bir arkadaşı kaybetmek istemem asla..

  Ziynetim…düğününde yanında olamasakta bizi yanında hisset hep..karsikli erik dalı oynadığımızi.. kasap havasında kol kola halay çektigunizi düşün.. ALLAH mutluluğunu daim eylesin İNŞALLAH…

  Sedef kuzum benim nasılsın???

  Sevgi ablam sen neden yazamiyorsun eskisi gibi..bende çok vefasızim demi..ne ayagin nasıl oldu diye soruyorum ne de emrenin askerliği nasıl geçiyor diye soruyorum… istediğin kadar sitem edebilirsin,gucene bilirsin..hakkın var..hepsi başim gozum ustunede yeri var..

  Tek tek yazmasamda… hepinizi çok seviyorum ve ALLAH a emanet ediyorum

 4. Vayyy vayy!!!
  Aramızdaki son durum bu oylemi ELA???
  Adımı anmayacak, ismimi yazmayacak, bi selam bile vermeyecek kadar!!!hem de senle alakası olmayan bi konuda!!!!
  Öyleyse bileyim ki ona gore davranirim bende..

  Ne diyim.. söyleyecek bir şeyim yok..iyi kötü hakkımız geçti birbirimize.. benden yana helal olsun…

  ALLAH a emanet ol..

 5. Daha yeni gördüm mesajını
  Bende kimseye kırkın degilim
  İstediğin gibi ismimi hitap ede bilirsin
  Dediğim gibi bana bir adım gelene ben iki adım giderim
  Benim için güzel bir söz güzel konuşmanın yerini hiç birşey tutmaz
  Özürü tabikide kabul ederim zamanında senin kalbini kırmak istemezdim sinir anıyla azımda çıktı bazı kelimeler

  Mahricim diyecem

  Kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz
  Saygı sevgi
  Güzel bir başlangıç Dilegiyle

 6. Kızlarrrrrrrrrrrr canlarım hepinize 31 ogustos sayfasına yazdım okuyun
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ❤️❤️❤️ELAA❤️❤️❤️DEFNEMM ❤️❤️❤️