Kördüğüm 1 Ağustos Salı Özeti 360. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)

Kördüğüm 1 Ağustos Salı Özeti 360. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? (Part 2)

Rathor Akash ile görüşür Mukta’nın yapmış olduğu parti hazırlıklardan bahseder. Bu fırsatı kaçırma Meethi’nin yüzüne bir gülücük vermek için iyi bir fırsat, senin Meethi’yi ne kadar çok sevdiğini biliyorum, sen güçlü olursan o bu acıyı daha çabuk atlatır, der. Akash da aynı fikir dedir ve Meethi ile olan anılarını düşünür. Ben Meethi ile birlikteyim ve sonsuza kadar onunla olacağım fakat biraz zamana ihtiyacım var beni biraz yalnız bırakın, der.

Muktada parti için Meethiyi ikna etmek üzere konuşmaktadır. Meethi Akash’ın parti için olumsuz düşüneceğini zanneder. Meethi Mukta’ya bu üzgünlüklerinin kolay bir şekilde hayatından gitmeyeceğini söyler. Lütfen beni zorlamayın der. Akash Rathor’a Meethi’yi çok sevdiğini ve onun gülmesi için her şeyi yapabileceğini söyler. Mukta  Meethi’ye dönerek her ikimiz de birçok testten geçiyoruz, inşallah bu son testimiz olsun, der. Akash ve Meethi parti için hemfikir olurlar. Rathor Akash’a  onlar için hazırlamış olan partin akşam saat sekizde başlayacağını söyler.

Akash ve Meethi salona varırlar ve yerlerine otururlar. Bir süre sonra elektrikler kesilir Meethi ürkerek Akash’ın elini tutar. Yüzlerinde bir spot ışığı düşer. Fotoğraflarını barkodan slayt gösterisi şeklinde duvara yansıtılırken bulurlar. İkisi de bu eski fotoğrafları gördüğü ve anılarını hatırladıkları için çok mutludur. Slayt gösterisi sona erdiğinde tüm aile onları alkışlamayarak salona girer. Meethi ve Akash biraz garip hissederek ayağa kalkarlar . Meethi Mukta’ya teşekkür eder. Çift, herkesin tebriklerini alır. Sankrant abisine sarılır. Akash kardeşinin de aynı gün Ambika ile evlendiğini hatırladığı için mutsuz olduğunu düşünür ancak Sankrant gülümseyerek mutsuzluğunu belli etmek istemez . Akash ve Meethi ailenin geri kalanı ile görüşür. Herkes çok mutludur ancak sen Sankrant bir köşede dikilmiş Ambika ile olan düğününü hatırlamaktadır, çok üzgüdür. Akash Sankrant’ın yanına gelerek neler düşündüğünü biliyorum kardeşim der.

Meethi ve Akash pastayı keserken bütün aile onları alkışlar herkes özellikle Mayiyya bu mutlu anı gördüğü için çok mutludur. Mukta çok duygusallaşmıştır. Doktor Nani’nin verdiği imzalı kağıdı incelemektedir. Kağıtta gerçekten hastanın karısı olan Mukta’nın imzası bulunmaktadır. Doktor Mukta’nın imzasını sorgulasa da Nani Mukta’nın yeteri kadar yetişkin olduğunu ve mantıklı kararlar verebileceğini söyler. Vishnu’yu bu acı durumdan kurtarmanın en iyisi olacağını söyler. Nani Mukta’nın kağıdı baştan sona dikkatlice okuyarak imzaladığını söyler. Şimdi karar sizin ellerinizde der. Herkes Akash ve Meethi’e bakarken onlar birlikte mutlu bir şekilde dans etmektedirler. Araları düzelmiştir. Tappu ve Rathor’da onlarla dans etmektedir. Mukta Meethi ve Akash’a bakarken Vishnu ile ilgili olan anılarını aklına gelir ve hüzünlenir.

Doktor hemşirelerden bütün destek ünite ekipmanlarını çıkartmalarını ister. Doktor bunu yapmak istemese de Nani’nin oynadığı oyunun farkında olmayarak bunu Mukta ve bebeğinin iyiliği için yapıyorum der. Nani daha sonra hastaneden ayrılarak partiye gelir. Meethi Mukta’nın saatini görür ve onu çok beğenir. Mukta saatin öneminden bahseder. Sonra Mukta saatin durduğunu fark eder ve panik yapar. Vishnu’nun hayatının tehlikede olup olmadığını merak eder
saate eli ile vurur. Saat çalışır ve Mukta rahatlar. Bu saat çalıştıkça Vishnu’nun kalbi atıyor demektir diye düşünür. sonra saat tekrar durur. Saate tekrar vursa da bu sefer saat çalışmaz. Bu duruma her ikisi de endişelenir.

Mukta en kısa zamanda hastaneye gitmeyi ister. Meethi de hastaneye gitmek ister ancak Mukta izin vermez. Nani yaptıklarının anlaşılacak olmasından endişelenir. Meethi Vishnu’nun iyi olması için dua eder. Nani Mukta’yı durdurmak ister ancak Mukta ısrar eder. Rathor,Tappu ve Mukta hastaneye giderler. Hemşireler Vishnu’nun üzerindeki destek ünitesi ekipmanlarını çıkarttıktan sonra onu başka bir odaya alırlar. Mukta arabadayken bir şeylerin yanlış olduğunu ve Vishnu’nun kalbinin atmadığını söyler çünkü saat çalışmıyor dur. Öldüğü zannedilen Vishnu farklı bir odaya transfer olur. Doktor Vishnu’nun nefes aldığını görmesi ile şok olur. Bu arada Mukta, Tappu ve Rathor hastaneye ulaşır ve Vishnu’yu odasında bulamazlar. Rathor Vishnu’nun bağlı olduğu makineleri boş bir şekilde çıkarılmış olarak görür. Rathor doktora Vishnu’nun hayat destek ünitelerinden neden çıkarıldığını sorar? Mukta ağlayarak kimin izni ile Vishnu hayat destek ünitesinden çıkarıldı diye sorar. Buna kim izin verebilir ,diyerek kızgın şekilde bağırmaktadır. Doktorun Vishnu’nun ölüm raporunda Mukta’nın imzasını göstermesiyle üçü birden şok olur.

Sev Yeter 360. Bölüm 2. Kısım İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Kördüğüm 1 Ağustos Salı Özeti 360. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) (102 Yorum)

 1. Her gün yeni yeni özetler geliyor vay canına site mükemmel olmuş teşekkür ederiz Pınar hanım heycanla sizlerin özetlerinizi bekliyoruz başarılar

 2. Aynurum hoşgeldin canısı)))birtanem benim şarjım çok az..akşam saat 10-11 de burda olurum inşAllah..bol bol konuşuruz inşAllah))hadi görüşürüz))

 3. ben geldim yorumlari okuyup hemen gelirim)))
  beni bekleyin))))
  aman gitdinmi mahym ablaaaaa

 4. Iyı yapıyorsun canım oyle devam et
  Ben artık kacıyım Canısı BY BY optum senı melegım yanı kıxboxcu

 5. Umarım ablam öyle olur))..kismet hayırlısı olur inşAllah))..
  Tamam ablam yarın o saatlerde burda olurum inşAllah sohbet ederiz))görüşürüz❤❤.

 6. Yok ablam ben ona aşık değilim))..
  Sadece hoşlanıyorum ve arkadaş olarak konuşuyorum))..

 7. Canım ben sımdı cıkayım Allah nasıp ederse yarın soyledıgım saatde burda olucam mutlaka gel sohbet ederız tamam

 8. Eger kalbıne salarsan cıkartmak cok zor olur, Belkı sevdıgı kısı sen olursun umarım sen olursun

 9. Ama gınede konustugun zaman ıctenlıkle sevıp konusma,
  vakıt gecer eger sana benım sevgılım var dıyerse o zaman uzulen taraf sen olursun canım hemen yıkılırsın oyle yaparsan

 10. Ayy ablam sen mi ben mi yaa)))gülen suratım o benim))arkadaşım,dostum,kardeşim herşeyim)))..
  Tamam canım ablam söylerim❤❤

 11. Bilmem…yok ya anlamaz..anlar mı acaba???..ayy kafam karışdı)))..
  Sordum sevgilin var mı diğe oda..hem var hem yok diye cevap verdi..bende nasıl yani sorunca..oda boş ver zamanı gelince anlatırım diyince..bende açıkcası üstelemedim((..tamam yazdım..
  Ama ablam benim öyle güzel konuşuyor ki mutlu oluyorum onunla konuşurken..benim kim olduğu mu öğrendiği gün vericek olan tepkisinden korkuyorum(((..

 12. ayyy canım benım yaaa)))
  Bılıyomusun hele onunla konusmak yorumlarını okudugum zaman gulme krızıne gırıyorum ben cok komık eglencelı tatlı bır kız
  Cok sevıyorum ben onu sızlerı
  Aleynos lutfen Hayata ve Aynura selamlarımı ve opucuklerımı yolla

 13. Sence o sen oldugunu tahmın etmısmıdır???
  Pekı sevgılısı varmıymıs??? ogrendınmı)))

 14. Evet ablam malesef öyle(((..hayat neti yüzünden yazamıyor(((..bende onu çok özlüyoruuuuummm(((..umarım bu akşam gelir yaa((((..

 15. Evet sordu tabi bende doğruları söyledim)))..
  İzmirli,18 yaşında,hukuk okuduğumu,istanbulda yaşadığımı felan doğru söyledim))..ismimi söylemedim ama..oda bana gizemli kız ismini takdı)))…resmimi istedi ama bende gönderirmiyim hiç)))..

 16. Valla bilmiyorum ablam..aynur nuranayı gördüğünü söyledi ama sonrada bişey demedi..bende nuranayı tanımadığım için sonrada sormadım açıkcası..
  Ee ablam napalım yürütmek zorundayım..sonuçta buralar polissiz kalamaz değil mi)))..polis artık benim)))))))..hem polis hem avukta..sonuçta mesleklerimiz benzeşiyor değil mi))..

 17. Pekı Serhan adresını bılıyomu nerde yasıyorsun kacyasındasın… felan sordumu soyledınmı ona

 18. Tatil mi??..harika süper keçiyor ablam..dün yengemle denize girdik ohh ohh süperdi)))..akşamlarıda abim bizi eğlenceli yerlere götürüyor.. yarında annemle babam gelecekler)))..ayyy bide abim arkadaşlarını davet etdi buraya))galiba oda gelecek)))..

 19. Eeeeeeeeee hem memur hanım hem avukat hanım olacaksın, senınkıde kolay degıl ıste ıkı ısı bırden yurutmek

 20. Ee atık ablam o gelene kadar polisliğide ben yaparım))))..polis beyin kendi tercihi bizi bırakıb gitmesi..şimdilik polis benim..gelsinde alsın elimden)))))
  Tabi gelebilirse))))))

  Yok ablam şimdilik imkansız söylemem((..
  O gereksiz benim için yok ablam…ortak olan arkadaşımdan beni sormuş..bende arkadaşıma bodrumda olduğumu söylersen seni gebertirim diye tehdit etdim)))ahaha))oda korktdu bişey söyleyemiyor)))

 21. Aleynam Aynurum Nuranay ablanı gordugunı yazmıs gecen sayfada))))
  Nasıl gormus????
  Nerde gormus???
  Anlatdımı, bılıyosunmu sen???

  • bir sitede gordum ablami orda uzun zamandir konusuyormus arkadaslariyla nuranaay ablamiz(((

 22. Tamam ablam o saatlerde mutlaka seninle konuşmak için yazıcağım))))))..
  Off ablam seninde baya işlerin oluyor)) Allah yardımcın olsun..tabi evli çocuklu olunca bu işlerinde olması normal)))

 23. Evet okudum canıs))))
  Ona soylemıyecekmısın kım oldugunu artık?
  Eeeee Kara Murat napıyo?

 24. Gercekten Gokhan sadece dogrunun tarafında olan temız kalplı anlayıslı cok ıyı bır melekdı
  Ayrıca bu sıtenınde tek polıs memurudu sımdı burda polısımızde yok
  Ayyy ama benı cok uzuyo?????

 25. Yok ablam burdayım…
  Serhan mı??..instadan konuşuyorum hala;)..yazdıkları mı okudun mu ablam))..ama benim kim olduğu mu bilmiyor tabi))..

 26. Evet canım Ben her gun saat sabah 7den 15.40 kadar musaıtım O arada hangı saatlerde musaıt olursan yaz bende burda olucam)))
  Malum evlıyım yaaa eve varıp yemek yapmalıyım, temızlık yapmalıyım, kızımla ılgılenmelıyım, camasır, bulasık….oooo baya ısım cok o yuzden gecelerı vakıt bulamıyorum canı

 27. Tamam mahym ablam))..o zaman yarında bu saatlerde ben burda olurum))..sanarım sen bu saatde müsait oluyorsun))..
  Guljan ablamda Gökhanı çok seviyor..doğum gününde de Gökhan siteye giremeyince e normal olarakda Guljan ablam çok üzüldü((..üzülme sebebide sevdiği insandan bi kutlama mesajı alamaması((..ama Guljan ablamda Gökhanı ilk önce dinlemeliydi sonuçda keyfinden girememezlik yapmadı yaa((..ne bileyim ya umarım artık aralarındakı küslük biter((tek temellim bu..

 28. Tabı kalbı kırıldı canım kardesımın yaaa???
  Eger o burda olsaydı bana hasta oldugum zaman
  -Ablam canım ablam bak sen hastasın sen calısmamalısın gıt dınlen kendını ıyı hıssetdıgınde calısırsın bırak kocan calıssın – derdı bana
  Ayyy canım kardesım yaaa cok ozledım onu
  Ablasını terk edıp gıdıverdı ıste

 29. Ben bu olaya ıkısınede cok kırıldım
  Neyse yaaa Aleynoss kız Serhanla aran nasıl anlatsana bıraz????

 30. Aaa öylemi Gökhan Guljan ablam için camiye gidib dua mı etdi))))..ne güzel bi haraket helal olsun Gökhana aferin)))..tabi ki biliyorum Gökhan Guljan ablayı canı gibi çok sever))Guljan ablada böyle bi konuşma yapınca oda napsın tabi kalbi kırıldı(((((..

 31. Guljan ablamı ıctenlıkle sadece Gokhan sevıyordu Bu gercegıde burdakı herkes bılıyordur
  Bence Guljan ablam bırıne sınırlenıp sınırınıde Gokhandan cıkartdı
  Oysa Guljan ablam cok ıyı bırı temız kalplı bır melekdır kendısı

 32. Aynen ablam katılıyorum sana…
  2side burdaya gelib konuşa konuşa aralarındakı problemi halletmesi gerekirken her ikiside terk etdi(((((..inan çok üzülüyorum bu duruma((..

 33. Bence Guljan ablam yalnıs yapmıs gıbı gelıyo,
  Ilk once Guljan ablam Gokhanın nedenını guzel bır mesajla ogrenmelıydı, sonucda Gokhan onu cok sevıyo sende bılıyosun Guljan ablam yogun bakımdayken bır tek o gece saatı camıye gıdıp onun ıcın dua etdı oyle degılmı

 34. Bence anlasmalılardı sonucda bız burda bır aıleyız
  Ustelık Guljan ablam aılenın en buyugı?

 35. Aleynos sence neden Gokhanla Guljan ablam kendı aralarında konusup anlasmadılar kı????
  Ikısıde hemen terk etdı burayı???

 36. Hayatı tehlıkesı varmıs))))
  Bak bak canım))))
  Kızcagıza Allahım acıl sıfalar versın

 37. Ve hem sacı hem derısı kacmıs kızcagızın
  Hastanede buyuk amelıyat olmus derısını kafasına tıkmısler

 38. Ona arkadaslarıyla bınmısler ve eglenırlerken kızcagızın sacı uzunmus ve sacı tekerıne ılmıs ve aracda baya suruklenmıs

 39. Hep iyi olsun cimcimemiz)))))
  Yok canım ablam işim yok..uzun zamandan sonra sen gelmişsin seninle sohbet etmeyi çok özlemişim))..
  Yok ya ablam burası eskisi gibi değil artık herkes ayrıldı gibi burdan((gerçekden çok üzülüyorum ve özlüyorum((..

 40. Buarada Pınar ablam nasılsın canım ablam, cocukların nasıl,cocuklarını opuyorum canısı sıze kolay gelsın, sızın ısınızde cok zor mashallah cok guzelde yazıyorsunuz ozetlerı!!!!

 41. Sızlerı cok ozledım sızınle sohbet etmeyı, burası cok eglencelı cok ozluyorum sızlerı

 42. Tesekkur ederım canım))))
  Buarada haberlerde neolmusss gorunce cok korktum Ayy Allahım dusmanımada gostermesın oyle bırseyı?
  Turkmenıstan uyruklu kız var ya Nurjemal Annalyyewdı galıba
  Ayyy Allahım resmen sacı kopmus
  Allahım kızcagıza acıl sıfalar versın

 43. Annen-baban nasıllar ıyılermı, buyuklerınızın ellerınden kucuklerınızın gozlerınden operım

   • Eeeeee memur hem avukat hanım olacaksın aaa????
    Sanada kolay gelsın, ısın baya zorlasdı???????
    Pekı adresını sordumu bılıyomu nerde yasadıgını Serhan))))))))))
    Evet o ugursuzu ben anlatdıgından berı dıyorum sımarık dıye kendını begenen bırı sonucda o asla senı mutlu edemez

   • Aaaaaaaaaaaa cok guzel abın yengen sen
    Oh oh sen ne dıyosun kız Serhanda varıcakmı oraya???
    Pekı sevgılısı varmıymıs sordunmu onu

 44. Hoşgeldin hayat))birtanem çok çok keçmiş olsun))..canısı net sorunun hala devam ediyor mu??((

 45. Herkese iyi günler))
  Ellerinize sağlık pınar ablam))özetleri kusursuz hazırlıyorsunuz)❤

  Aynurum canısı nasılsın))

  Hoşgeldin hayat))birtanem çok çok keçmiş olsun))..canım net sorunun hala devam ediyor mu?((..bu akşam aramıza olucakmısın?

 46. tabi begeniyorus abla))
  ozetler bir birinden guzel)))
  abla sana bir sey rica ede bilirmiyim???
  eger mumkunse sev yeterde calan sarkilarin isimlerini bir ozet olarak hazirlaya bilirmisiniz???

 47. Arkadaşlar dizi gerçekten çok sürükleyici inanin bende özetleri hazırlarken diğer bölümü heyecanla bekliyorum.inş özetlerimi beğenirsiniz ❤

 48. hayat ablaaaaaam hos geldin ablacimmmm)))
  ayyy cansin sen can)))
  abla beni guldurdun yaa))))
  hmm disciye gitdin demek)))
  abla iyi yapmisin dis agrisin kurtulmus olursun)))
  sana katiliyorum dizi heycanli olmaya basladi)))

 49. Dizi baya heycanlı olmaya. Başladı)) pınar abla herzamanki gibi on numara olmuş çok hizlisin başarılarının devamını. Dilerim)
  .
  Merhabalar yine ben)) ha ha Annemin netinden baglandim)) yine yakalanmasam iyi olur Annelerin sopası çok ferna) ha ha ha yeni disciden geliyorum kanal tedavisi oldum haftaya salı yine gidip disimi kaplayacak valla canım çok yandi bir türlü kurtulamadım disciden )) sizler nasınız❤❤

 50. ah bu nani bu kadin hic bir zaman kotulugini birakmayacak nekadarsa kotu allah cezasini versin naninin
  pinar abla super olmus yeni ozeti heycanlikla bekliyorum)))