Kördüğüm 05 Eylül Çarşamba Özeti 395. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Meethi Akash’ı öldürmek ister(son 4 bölüm)

Burak 31 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 05 Eylül Çarşamba 395. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Nandini için limonata getiren Akash, Meethi’nin bunu içmediğini söyler. Nandini’den onu içmesini ister. Nandini’nin gülüşü kaybolur. Sadece çay içtiği yalanını söyler. Akash başını sallar ve sonra sahte makyajını aniden çeker ve ona aynayı gösterir. Nasıl yaralandın? O gün, senin yaptığın kara büyünün sana dönmesiyle mi yaralandın. Bu senin gerçek yüzün der. Nandini safa yatar. Akash limonata içmesi için ısrar eder. İçine bir şey mi karıştırdın? der. Nandini bardağı öfkeyle iter ve bardak yere düşerek kırılır. Seni bana karşı kim zehirliyor?  Meethi’nin limonatasına ne karıştırdığını bilmek ister. Meethi’nin ölmesini istiyorsun, değil mi? der.

Nandini sersemler. Sen çok şükür, bir kadınsın, Meethi, bu evde kalmana izin vererek ilk hatayı yaptı, daha büyük hatası ise, hayatını güzelleştirmek için sana bir şans daha vermesiydi ve sana güvenmesiydi der. Meethi’mi neden öldürmeye çalışıyorsun? diye sorar. Nandini onu sevdiği içi yaptığını doğrular. Akash sessiz olmasını söyler. Sevginin anlamını bile bilmiyorsun der. Nandini eğer onun olmazsa başkasının da olamayacağını söyler. Akash eğer istersem, seni bu evin hemen dışına atabilirim ama Meethi buraya gelerek karar verecek der. Sana iki seçenek veriyorum. Bir, bu evi hemen terk et, iki polis çağıracağım der. Meethi’yi öldürmeye teşebbüs ettiğin için ömür boyu hapiste çürüyeceksin. Nandini Meethi’nin onun hayatı olduğunu bildiğini ve onsuz harap olacağını söyler. Eğer seni alamayacaksam seni mahvedeceğim. Önce Meethi’yi ve sonra seni öldüreceğim der. Akash elini tokatlamak için kaldırır ama durur. Kapıdaki Rani’yi fark eder.

Rani ona Chameli’yi azarlamanın arkasındaki sebebi sorar. Nandini, Meethi’nin sağlığından bahsettiklerini reddediyor. Raniye odasına gitmesini söyler ve  Rani ayrılır. Akash tekrar Nandini’ye döner. Bu masum kız seni ne kadar koruyacak? Bu evde sadece onun yüzünden varsın ve ben sadece onun yüzünden sessizim. En azından kızını düşün der. Nandini tüm bunları bırakmasını söyler. Kalbinde onun için hala bir yer olduğunu  bildiğini söyler. Akash ellerini kaldırır. Hayatında her zaman, Meethi’nin olacağını söyler. Aklını başına al der. Akash, odasından çıkarken Nandini onu çağırır ama o ayrılır.

Nandini tekrar büyücü kadına gider ve Meethi’nin ölmesi için bir şeyler yapmasını ister. Guru Meethi’nin ölmesi Akash’ın ölmesi demek der. Bu şekilde olursa onu sonsuza kadar kaybedersin der. Nandini Akash’da böyle olursa tüm mirası Rani’ye kalır der ve sevinir. Akash ve Damini Manthan Mai’ye gelir. Ona olayı anlatırlar. Meethi’yi Akash’ın koruyacağını bu sebeple puja (durga Kavach) yapmasını söyler. Onu sadece durga Kavach pujası(108 tur atılan) korur der. Karısının hayatını kurtarması için durmaksızın bunu yapması gerekir der. Akash karısı için bu özel pujayı yapmaya karar verir.

Damini su isteyen Meethi’ye su getirmek için odadan çıkar ve Akash’ı puja yaparken görür. Akash çok yorulmuştur ve son 2 turu kalmıştır. Meethi ona bırakmamasını ve odaklanmasını söyler. Kara büyü seni engellemeye çalışacaktır der. Akash odaya gelir ve Meethi’yi kucaklar. Meethi’nin içine tekrar şeytan ruhu girer ve Meethi bir hançer alır ve onu Akash’a doğrultur. Akash ona kötü bir şey yapmamasını söyler. Meethi ona şimdi öleceğini söyler. Akash şok olur. Daha sonra elinde hançer olan Meethi ona saldırmaya başlar. Akash acı ile yere düşer. Yatak odasının kapısı kendiliğinden kapanır. Akash ayağa kalkar ve Meethi’nin onu dinlemesini söyler.Bir çok problemi beraber atlattıklarını bunu da atlatacaklarını söyler. Hiçbir büyünün onları etkilemeyeceğini ve Tanrının onlarla olduğunu söyler. İçindeki şeytan ruhu yenilmek zorunda der. Sakın bırakmamasını, onun Iccha’nın kızı olduğunu söyler.

Meethi’yi Akash’ı boğazından tutar gibi onu yukarı kaldırır. Akash ona devamlı olarak destekte bulunur. Daha sonra ruh Akash’ı yatağa fırlatır ve gider. Meethi ne olduğunu anlamaya çalışır ve Akash diye bağırır. O kalkmak üzereyken ruh tekrar Meethi’nin içine girer. Akash’a şeytani şekilde konuşarak senin aşkın şimdi ne yapacak. Hiçbir şey yapamaz der ve Meethi histerik olarak kahkaha atmaya başlar. Akash ona aşklarının gücünden bahseder. Meethi’ye tekrar bırakmamasını, dayanmasını söyler ve onu kucaklar. Meethi elindeki hançerle Akash’ı yaralar. Akash Meethi’ye annen hayatında asla pes etmedi der onu telkin eder. Meethi Akash’ı hançerle incittikten sonra bir kez daha zorlar. Bu sefer çekmecelere çarpar. Meethi, kötü ruh bedeninden çıkarken hançeri  korku içinde bırakır ve şoka girer. Bana neler olduğunu anlayamıyorum. Seni incittim derken kötü ruh onun içine tekrar girer. Akash ağrıyı durdurmak için bileğini tutar. Sana ne oldu Meethi? Bana bak, ben senin Akash’ınım der.

Damini odalarının kapısına çalar. Maiyya da kapıyı açmalarını ister. Meethi yeniden kan lekeli hançer alır ve ona doğru yürümeye başlar. Maiyya ve Damini kapıya vurmaya devam ediyordur. Akash düğün yeminlerini hatırlatır. Boynundaki mangalsutra ismim. Birbirimize yaptığımız tüm vaatleri düşünerek tüm hayatımızı birlikte geçireceğiz. Acı ve mutluluk içinde birlikte duracağız. Vazgeçemezsin. Meethi savaşmak zorundasın der. Meethi’nin içindeki kötü ruh Akash’ı incitmeye çalışır ama Meethi kendi elini diğer eliyle tutar. Akash’a bir şey olmasına izin vermeyeceğim der. Elini kontrol etmek için gerçekten çok zorlanır. Akash kendi yarasına dokunur, biraz kan alarak Meethi’nin alnına sürer. Meethi şokla  geri çekilir ve şeytani ruh onu terk eder. Akash endişelenir. Meethi düşmek üzereyken, Akash onu tam zamanında tutar.

 

Büyücü kadın Nandini’ye tüm yaptığı atakların başarısız olduğunu söyler. Bu daha önce hiç olmamıştı der ve onun gelmesini ister. Mukta Nandini’yi taksisi ile takip eder. Büyücü kadın bütün gücünü tekrar birleştirir ve Meethi’nin ölmesini ister. Mukta onları uzaktan izler ve Nandini’nin  kara büyü yaptırdığına şok olur. Meethi Damini’ye Maiyya’dan sonra Akash’a saldırdım. Neler yapıyorum. Beni zehirleyin, yaşamak istemiyorum  der. Damini böyle konuşmamasını ister. Herşey iyi olacak der. Damini Akash ve Meethi’yi tekrar evlendirelim onların aşkı çok güçlü ve onlar beraberken kötü ruh başarılı olamaz der. Maiyya bununla ilgili hazırlık yapar. Diğer yandan büyücü kadın yıkıcı bütün güçlerini toplayarak Meethi’nin ölmesini tekrar ister. Meethi’ye kötü ruh evliklik töreni yapılırken tekrar girer ve Mukta uzaktan büyücü kadını izlemektedir

Kördüğüm Dizisi Yerine Başlayacak Olan İkimizin Yerine Dizisinin Özetleri İçin Tıklayınız

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 05 Eylül Çarşamba Özeti 395. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Meethi Akash’ı öldürmek ister(son 4 bölüm)” üzerine 397 yorum

 1. ;) dedi ki:

  Haahjaha h

 2. T♦Y♦L♦L♦A dedi ki:

  Buda var

 3. ❤Aynur dedi ki:

  Ayy hepsi bir birinde guzel kiskandim valla bende deniycem

 4. ❤Aynur dedi ki:

  O da harika Tylla ablam ✌
  Ooo dha evlenmeye erken digilmi Avukat hanimm saka saka
  Sen serhanla evlenirsin 😉

 5. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Nasıl? 😉

 6. T♣Y♣L♣L♣A dedi ki:

  Peki bu nasil

 7. ❤Aynur dedi ki:

  Dun siteden cikdikdan sonra Guljan ablam msj atti nasilsin cadii diye yarinda okul basliyor hadi hayirlisiyla yarindan itibaren askersin dedii ayy ablamm cok komik yaa birde ablamdan ucan tekme yedim alama saka yaptimm ablam uslu ol yarin okulda dedi yoksa kullaklarini cekerim dedi bendee ayyy kulagim en degerli seyim ben sinra dedikodulari nasil dinliycam diye saka yaptim ablamda ucan tekmeeeeee atdi bana agyy cok aciyorrr

 8. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok Aynurum yazmıyorum ben..))
  İnşAllah Aynurum..Hayırlısı..
  Bide Güneş bana..ben kismet olursa evlenirsem..hemen sanada birini bulub evlendirecğim diye söylüyor..)))))
  ..
  evet Tylla ablam başlığını..bende beğendim✌

 9. T♠Y♠L♠L♠A dedi ki:

  Hayir Aynurcum mail adresimi yazmiyorum
  Bu basligim nasil

 10. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm Aynurum..bekliyorum..)

 11. ❤Aynur dedi ki:

  Kizlar siz yorum yazdiginizda mail adresinizi yaziyormisunuz???
  Ben yazmiyirum mail adreaimi eskiden yazardim ama simdi yazmiyorum

 12. ❤Aynur dedi ki:

  Anladim)))
  Hayirlisiyla insallah)))
  Insallah begenir)))
  Tylla ablam baslagin harika olmus 😉

 13. ❤Aynur dedi ki:

  Ayy ayagimmm(((
  Acidi
  Her kes miril miril uyuyor annem babam kardesim yaramaz 😉

 14. T✪ Y✪L✪ L✪A dedi ki:

 15. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Valla bende salondayım..koltukda uzanmış hem tvden müzik dinliyorum hemde sizlere yazıyorum..
  Güneş mi??..valla cnm Güneş henüz kararsız..yani durumlar aynı..ama yeniden görüşecekler..)) bakalım hayırlısı..
  Aynen evet ya sanki Güneşi değilde bana görücü çıkmışlar gibi..her sorduğu soruları ben cvplıyorum..napalım kızımız utangac olunca iş bana düşüyor..))

 16. ❤Aynur dedi ki:

  Sagol Tylla ablamm)))
  Bekleyin telimi sarja koyuyim 2 dakikada gelirim 😉

 17. ❤Aynur dedi ki:

  Sagol ablamm)))
  Hava degisiyir yaa ruzgar gibi seyler olsa ya da hava sergin olsa ayagim agrimaya basliyor amelyat izlerim felann simdide cok aciyor
  Anladim Tylla ablam)))
  Galiba her yer ruzgarli)))
  Huuuuuuu huuuuu diye beynimi yedi bu sesler hahhaa

 18. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Cok gecmis olsun Aynurcum

 19. ❤Aynur dedi ki:

  Eveeet nerdeeee polis beyy
  Dur bende telimi sarja koyucam evde hirsiz gibi yavas yavas yurumam lazim her kes uyuyor hahahah

 20. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Keçmiş olsun Aynurum..niye noldu??..neden ağrıyor??..

 21. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Benimki 81%

 22. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Evet Aynurcum simdi sakardada ruzgar esyor bende huu huuuuuuuu lari dinleyip yatyorum su an

  Evde yatagimda Aleynacim sizlerle msj yorum

 23. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablam sn napiyorsun
  Aa bu arada yorumunu okudum Gunes begenmedimi???
  Ayy ablam seni istemisler resmen hahhahahah

 24. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Benim şarjım %94 😉
  Bu arada polis bey nerdeler..dur ben bi ona sinyal göndereyim….

 25. ❤Aynur dedi ki:

  Odamdayim uzaniyorum)))
  Ayagim agriyor yaa hani amelyat olan ayagim varya iste cook aciyorrr((( 😐

 26. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Eveeet görebiliyorum seni Aynuuur 😀
  Boş ver Tylla ablam..olur öyle şeyler..

 27. ❤Aynur dedi ki:

  Kizlar benim sarjimda az 38%

 28. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ee canlar napıyorsunuz??..

 29. ❤Aynur dedi ki:

  Evet burdayim 😉
  Tylla ablam buasi cook ruzgarli sakardada oylemi???
  Hava galiba degisecek yarin 27 derece olacak
  Oyy kafami yedi ruzgarin sesii huuuuuuuuuu huuuuu diyeee hahhahaha

 30. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Tsk ederim Aleyna evet ya sinir oldum dun…

 31. ❤Aynur dedi ki:

  Aaa burdayisss Aleynaaa ablammmm))))
  Hu huuuu beni gore biliyormusunnn?????

 32. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Burda mısın??..bende çıkdığını sandım..

 33. ❤Aynur dedi ki:

  Hos buldum Aleyna ablamm)))
  Ylla ablam bende sevindim iyi olmana 😉
  Ilk okul gunummu???
  Iyi gecdi arkadaslarymy gordum konusdum eglendik)))
  Ayy ablalarym siteyw zar zor girdin telim donup duruyorrr net yuzunden offff

 34. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Canlar nerdesiniz???? 😐
  Neyse ben çıkıyorum..

 35. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Pinarcim sanirim cok yogunsun
  Bende yeni ozetleri merakla bekliyorum ama senide anliyorum sana tsk ederim ozetler bir birinden harika kusursuz cok basarili bir ADMINSIN bu arada kizin nasil iyimi iyisinizdir INSALLAH

 36. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Tylla ablam..tmm sorun değil..anlıyorum seni..bende dün bekledim sende yazamıyınca anladım..bi sorun olduğunu..önemli değil☺

 37. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Hosbuldum Aynurum bende iyiyim cok sukur seninde iyi olmana sevindim

  Aleyna burdayim

 38. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Merhaba Gokhan!
  Hosgeldin!
  Nasilsin?
  Hayat nasil? Kucuk Umut nasil? Annen, Rabiya, kankan nasillar))) evlilik hazirliklari nasil gidyor))))))

  Aleyna cnm sen nasilsin dun aksam hic yorum gitmedi senin yazanini goryorum ama benden yorum gitmiyordu o yuzden cvb yazamadim

  Aynur sen nasilsin tatlim bugun ilk okul gunundi dimi…gunun nasil gecdi

  HALIMA merhaba hos geldin nasilsin Halima demek sen gokdepeli bende asli oraliyim simdi lebapda yasiyorum

 39. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tylla ablam??????

 40. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan sen nerdesin bakıyım 😐

 41. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aa aşk olsun..ben varım ya..Aleyna Yıldız 😉

 42. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum hoşbuldum birtanem..sende hoşgeldin..şükür iyim..))
  Ayn Pınar ablam..yorumlar çoğaldıkca..site kasıyor..

 43. ❤Aynur dedi ki:

  Kimse yok 5 dk gelirim)))

 44. ❤Aynur dedi ki:

  Leyla ablamm srnde hos geldin)))
  Bizde seni seviyorus)))

 45. ❤Aynur dedi ki:

  Dizini izledim yaa harika bir bolumdu iki dizide mukemmel oldu 😉
  Meleklerin aski coook iyidi yaa)))
  Deniz Melekle Yagmurun aralarindan ayrildi)))
  Cook mutlu oldummmmm)))))

 46. ❤Aynur dedi ki:

  Bir yazacaktim pardonn

 47. ❤Aynur dedi ki:

  Pinar ablam bit sikintimi var niye ozetler gecikti???
  Insallah iyisinizdir)))

 48. ❤Aynur dedi ki:

  Hayirli aksamlar)))
  Tylla ablam Aleyna ablam hos geldiniz)))
  Hepiniz iyisinizdir insallah)))
  Bende sukir iyim)))

 49. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar..))
  Hoşgeldin Tylla ablam..)) şükür iyim sen nasılsın??..

 50. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Herkesin agsami hayirli olsun!!!
  Ben geldim arkadaslar!!!Nasilsiniz???

 51. LEYLA dedi ki:

  Ozetlar narde kaldi

 52. LEYLA dedi ki:

  Hepinizi

 53. LEYLA dedi ki:

  Sizi sevyorum

 54. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Netin çekmiyor galiba..zaten benimde netim çekmiyor..hadi ben çıkıyorum..grşrz akşama..))

 55. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Çıkdın mı???

 56. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Burdayım Nişanlı karışımı polis bey..)))

 57. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm Gökhan akşamları yazarım İnşAllah))
  Selam Halima
  Leyla cnm Tmm kaydederim..ama numara nerde?
  Ayy bu ne be..benimde netim çekmiyor..

 58. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Aleynaaaaa nereye kayboldun yine)) ha ha 😛 Kixboxcu karışımı avukat hanım))

 59. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Tamam leyla..Rica ederim…)
  Akşama çağrı atarım..Şuan meşgulüm o yüzden))..Ah ah ceylan beni öldürme ha ha )) 😛

 60. Halima dedi ki:

  Leylacym nasylsyn canym sende turkmenmisin nerden bu arada seni biraz tanayabilirmiyim

 61. LEYLA dedi ki:

  Tesekur ederim san bana bi cağiri at ban seni sonra bularim soz

 62. LEYLA dedi ki:

  Gelicam birazdan ne olur kirmayin beni

 63. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Aleykümselam HALİMA bize desteğin için çok teşekkürler…) NASILSIN??
  ….
  LEYLA KAYDEDECEĞİM…Umarım nişanlım kıskanmaz))

 64. LEYLA dedi ki:

  Halima mereba

 65. LEYLA dedi ki:

  Aleyna bak sizi kaybedemam bunu goze alamam siz beni bi arayin o zaman sonrasi kolay beni azda olsa sevdiyseniz bana azda olsa değar veryorsaniz lutfan

 66. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Leyla neden? Ayrışıyorsun buradan…gitmesen olmaz mı? Kördüğüm bitsin..Ama sen gitme bizimle kal))

 67. Halima dedi ki:

  Gokhan Aleyna ikinizede selam arkadaslar

 68. LEYLA dedi ki:

  Gokhan Aleyna beni kirmayin

 69. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Anladım…Aleyna..) Okullar açıksa bile gece yaz bende yazarım….))

  HEP İYİ OLUN..LEYLA SEVİNDİM…ŞÜKÜR BENDE İYİYİM BİRAZ STRESLİYİM..EVLİLİK OLAYINDA))

 70. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Net sorunu mu 😐
  Leyla lütfen ama..

 71. LEYLA dedi ki:

  O kodu simdilik kayit edin pimar gelirse onada soyliycam korduğum bitdikdan sonra buraya asla gelemam o yuzdan sizi kayip etmek isdemiyorum

 72. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm Gökhan yazmaya çalışırım…ama eskisi gibi yazamam..
  Hem aynurunda Hayatında okulu var..onlarda pek yazamaz..Guljan ablam ,Mahym ablam,Tylla ablam onlarda akşamları yazmıyorlar..Nihatda okulu ve işi yüzünden yazamıyacak..Leylada ayrılıyor..
  Sen desen düğünden sonra pek fazla yazıcağını sanmıyorum..o yüzden bende pek fazla yazamıycağım..

 73. LEYLA dedi ki:

  Iyi kizimda iyi cok sukur siz nasilsiniz

 74. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Net iyi çekmiyor Aleyna))

 75. LEYLA dedi ki:

  61☺☺☺☺☺☺338471

 76. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Leyla bu gereksiz…Karaktersiz..İnsanı boşver…onu andıkça miğdem bulanıyor..)))
  Nasılsın leyla çocukların nasıl??))

 77. LEYLA dedi ki:

  Pinar pinar pinar pinar pinar pinar pinar pinar pinar pinar

 78. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Efendim Leyla..
  Gökhan????

 79. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Yazmaya çalış Aleyna…..
  ..
  EFENDİM LEyla..)

 80. LEYLA dedi ki:

  Neolur gelin lutfaaan

 81. LEYLA dedi ki:

  Aleynanacim pinarcim

 82. LEYLA dedi ki:

  Gokhan

 83. LEYLA dedi ki:

  Yilan bile kimseye bisey yapmadan sokmaz ne demek isdediyimi anladin anlamadiysan anlatiyim burdakilar benim aylam ve ban ayleme soz soylense sevmam eğar iyi biri kutu olursa korkman gerekir yani sana tavsiyam bandan kork canim

 84. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ya okul ders derken..yazmam zor olur..ama akşamlar yazmaya çalışırım..))

 85. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Aleyna ben anlarım..)) ha ha 😛 neden yazmayacaksın…Ama ben okullar açıksa bile yazacağım..

 86. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşgeldin Halima..))

 87. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Görüşürüz abisinin gülü)) konuş konuş kudursun o sapık kız..)))

  Tmm Aleyna boş verdim.. Benimle konuşmaya değer değil o..

 88. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Nerden anladın aşık olduğunu 😀 ahaha..sen boş ver..22 eylüle odaklan 😉
  Tmm Aynurum grşrz..
  Bu arada okullar açıldıkdan sonra ben yazmaya bilirim..

 89. &Aynur& dedi ki:

  ayy cook konusdum yine ben cikdimmm

 90. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Hayırlı akşamlar HALİMA hoşgeldin..)

 91. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Farkındayım Gökhan…ama cvp vererek azgın boğa gibi daha da kudurduyorsun…tmm sen bilirsin..

 92. &Aynur& dedi ki:

  hadii coook konusdum gidiyorummmm byyyy))))

 93. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Baş üstüne komutanım..Aynur))))) tmm gelmeye çalışacağım..)

 94. &Aynur& dedi ki:

  aaa bu arada dun ben Guljan ablamdan ucan tekme yedim yaaaa ayyy cook aciyor simdiii
  abii bana Gokhanda ucan tekme yedi sende yeee dedii ayyyy

 95. Halima dedi ki:

  Gokhanyn o kalkan seyini senin agzyna tykarym pynarmysyn nesin o zanam gorursun sen mide bulatynyn ne oldugunu şalava.

 96. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Aşık aşık Aleyna)))…Ha ha ha ha ha 😛 evleniyorum ya kudurmuş)) ha ha

 97. &Aynur& dedi ki:

  ben cikiyorummmm abii sana kendi gorevimi veriyorum onun sinirini bozmakkk ahahhahahahahah
  saat 10 da her kes burda tamam?????
  gelmezseniz ucan tekmeee

 98. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  ADMİNİ PINAR HANIM…LÜTFEN GELİN…

 99. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ayyy Gökhan aşık mı?? 😀 😀 😀 Allah seni güldürsün))))

 100. &Aynur& dedi ki:

  evet bende taaa basindan tahmin etdim o seni kiskaniyor ve sana asik bizim sinirimizi bozmayi istiyor ayyy yazik yaa sana yazikkk
  tm Aleyna ablammm))))
  sakin olll)))
  benim hosuma gidiyor onunla konusmak hahahhahaha
  onunla ugrasmakdan zevk aliyorum hahhaha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.