Kördüğüm 05 Eylül Çarşamba Özeti 395. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Meethi Akash’ı öldürmek ister(son 4 bölüm)

Kördüğüm 05 Eylül Çarşamba 395. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Nandini için limonata getiren Akash, Meethi’nin bunu içmediğini söyler. Nandini’den onu içmesini ister. Nandini’nin gülüşü kaybolur. Sadece çay içtiği yalanını söyler. Akash başını sallar ve sonra sahte makyajını aniden çeker ve ona aynayı gösterir. Nasıl yaralandın? O gün, senin yaptığın kara büyünün sana dönmesiyle mi yaralandın. Bu senin gerçek yüzün der. Nandini safa yatar. Akash limonata içmesi için ısrar eder. İçine bir şey mi karıştırdın? der. Nandini bardağı öfkeyle iter ve bardak yere düşerek kırılır. Seni bana karşı kim zehirliyor?  Meethi’nin limonatasına ne karıştırdığını bilmek ister. Meethi’nin ölmesini istiyorsun, değil mi? der.

Nandini sersemler. Sen çok şükür, bir kadınsın, Meethi, bu evde kalmana izin vererek ilk hatayı yaptı, daha büyük hatası ise, hayatını güzelleştirmek için sana bir şans daha vermesiydi ve sana güvenmesiydi der. Meethi’mi neden öldürmeye çalışıyorsun? diye sorar. Nandini onu sevdiği içi yaptığını doğrular. Akash sessiz olmasını söyler. Sevginin anlamını bile bilmiyorsun der. Nandini eğer onun olmazsa başkasının da olamayacağını söyler. Akash eğer istersem, seni bu evin hemen dışına atabilirim ama Meethi buraya gelerek karar verecek der. Sana iki seçenek veriyorum. Bir, bu evi hemen terk et, iki polis çağıracağım der. Meethi’yi öldürmeye teşebbüs ettiğin için ömür boyu hapiste çürüyeceksin. Nandini Meethi’nin onun hayatı olduğunu bildiğini ve onsuz harap olacağını söyler. Eğer seni alamayacaksam seni mahvedeceğim. Önce Meethi’yi ve sonra seni öldüreceğim der. Akash elini tokatlamak için kaldırır ama durur. Kapıdaki Rani’yi fark eder.

Rani ona Chameli’yi azarlamanın arkasındaki sebebi sorar. Nandini, Meethi’nin sağlığından bahsettiklerini reddediyor. Raniye odasına gitmesini söyler ve  Rani ayrılır. Akash tekrar Nandini’ye döner. Bu masum kız seni ne kadar koruyacak? Bu evde sadece onun yüzünden varsın ve ben sadece onun yüzünden sessizim. En azından kızını düşün der. Nandini tüm bunları bırakmasını söyler. Kalbinde onun için hala bir yer olduğunu  bildiğini söyler. Akash ellerini kaldırır. Hayatında her zaman, Meethi’nin olacağını söyler. Aklını başına al der. Akash, odasından çıkarken Nandini onu çağırır ama o ayrılır.

Nandini tekrar büyücü kadına gider ve Meethi’nin ölmesi için bir şeyler yapmasını ister. Guru Meethi’nin ölmesi Akash’ın ölmesi demek der. Bu şekilde olursa onu sonsuza kadar kaybedersin der. Nandini Akash’da böyle olursa tüm mirası Rani’ye kalır der ve sevinir. Akash ve Damini Manthan Mai’ye gelir. Ona olayı anlatırlar. Meethi’yi Akash’ın koruyacağını bu sebeple puja (durga Kavach) yapmasını söyler. Onu sadece durga Kavach pujası(108 tur atılan) korur der. Karısının hayatını kurtarması için durmaksızın bunu yapması gerekir der. Akash karısı için bu özel pujayı yapmaya karar verir.

Damini su isteyen Meethi’ye su getirmek için odadan çıkar ve Akash’ı puja yaparken görür. Akash çok yorulmuştur ve son 2 turu kalmıştır. Meethi ona bırakmamasını ve odaklanmasını söyler. Kara büyü seni engellemeye çalışacaktır der. Akash odaya gelir ve Meethi’yi kucaklar. Meethi’nin içine tekrar şeytan ruhu girer ve Meethi bir hançer alır ve onu Akash’a doğrultur. Akash ona kötü bir şey yapmamasını söyler. Meethi ona şimdi öleceğini söyler. Akash şok olur. Daha sonra elinde hançer olan Meethi ona saldırmaya başlar. Akash acı ile yere düşer. Yatak odasının kapısı kendiliğinden kapanır. Akash ayağa kalkar ve Meethi’nin onu dinlemesini söyler.Bir çok problemi beraber atlattıklarını bunu da atlatacaklarını söyler. Hiçbir büyünün onları etkilemeyeceğini ve Tanrının onlarla olduğunu söyler. İçindeki şeytan ruhu yenilmek zorunda der. Sakın bırakmamasını, onun Iccha’nın kızı olduğunu söyler.

Meethi’yi Akash’ı boğazından tutar gibi onu yukarı kaldırır. Akash ona devamlı olarak destekte bulunur. Daha sonra ruh Akash’ı yatağa fırlatır ve gider. Meethi ne olduğunu anlamaya çalışır ve Akash diye bağırır. O kalkmak üzereyken ruh tekrar Meethi’nin içine girer. Akash’a şeytani şekilde konuşarak senin aşkın şimdi ne yapacak. Hiçbir şey yapamaz der ve Meethi histerik olarak kahkaha atmaya başlar. Akash ona aşklarının gücünden bahseder. Meethi’ye tekrar bırakmamasını, dayanmasını söyler ve onu kucaklar. Meethi elindeki hançerle Akash’ı yaralar. Akash Meethi’ye annen hayatında asla pes etmedi der onu telkin eder. Meethi Akash’ı hançerle incittikten sonra bir kez daha zorlar. Bu sefer çekmecelere çarpar. Meethi, kötü ruh bedeninden çıkarken hançeri  korku içinde bırakır ve şoka girer. Bana neler olduğunu anlayamıyorum. Seni incittim derken kötü ruh onun içine tekrar girer. Akash ağrıyı durdurmak için bileğini tutar. Sana ne oldu Meethi? Bana bak, ben senin Akash’ınım der.

Damini odalarının kapısına çalar. Maiyya da kapıyı açmalarını ister. Meethi yeniden kan lekeli hançer alır ve ona doğru yürümeye başlar. Maiyya ve Damini kapıya vurmaya devam ediyordur. Akash düğün yeminlerini hatırlatır. Boynundaki mangalsutra ismim. Birbirimize yaptığımız tüm vaatleri düşünerek tüm hayatımızı birlikte geçireceğiz. Acı ve mutluluk içinde birlikte duracağız. Vazgeçemezsin. Meethi savaşmak zorundasın der. Meethi’nin içindeki kötü ruh Akash’ı incitmeye çalışır ama Meethi kendi elini diğer eliyle tutar. Akash’a bir şey olmasına izin vermeyeceğim der. Elini kontrol etmek için gerçekten çok zorlanır. Akash kendi yarasına dokunur, biraz kan alarak Meethi’nin alnına sürer. Meethi şokla  geri çekilir ve şeytani ruh onu terk eder. Akash endişelenir. Meethi düşmek üzereyken, Akash onu tam zamanında tutar.

 

Büyücü kadın Nandini’ye tüm yaptığı atakların başarısız olduğunu söyler. Bu daha önce hiç olmamıştı der ve onun gelmesini ister. Mukta Nandini’yi taksisi ile takip eder. Büyücü kadın bütün gücünü tekrar birleştirir ve Meethi’nin ölmesini ister. Mukta onları uzaktan izler ve Nandini’nin  kara büyü yaptırdığına şok olur. Meethi Damini’ye Maiyya’dan sonra Akash’a saldırdım. Neler yapıyorum. Beni zehirleyin, yaşamak istemiyorum  der. Damini böyle konuşmamasını ister. Herşey iyi olacak der. Damini Akash ve Meethi’yi tekrar evlendirelim onların aşkı çok güçlü ve onlar beraberken kötü ruh başarılı olamaz der. Maiyya bununla ilgili hazırlık yapar. Diğer yandan büyücü kadın yıkıcı bütün güçlerini toplayarak Meethi’nin ölmesini tekrar ister. Meethi’ye kötü ruh evliklik töreni yapılırken tekrar girer ve Mukta uzaktan büyücü kadını izlemektedir

Kördüğüm Dizisi Yerine Başlayacak Olan İkimizin Yerine Dizisinin Özetleri İçin Tıklayınız

dizibilgi google play

Kördüğüm 05 Eylül Çarşamba Özeti 395. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Meethi Akash’ı öldürmek ister(son 4 bölüm) (396 Yorum)

 1. ANLADIM ALEYNA BENİM OKULUM AÇILIYOR 15 EYLÜLDE BENİMDE İŞLERİM VE OKULUM OLUYOR 2SİDE Bİ YERDE YAZABİLMEM ARABİR YAZARIM O ZAMANA KADAR GÖKHAN GELSEYDİ KONUŞSAYDIK ONA GÖRE DEYİRDİM

 2. Nihat valla bilmem ki..Gökhan şu aralar baya meşgül..malum düğünü var..ondan yazaması zor..bide düğünden sonra bi süre yazamaz hatta baya süre yazamaz..ama umarım yarın yazar..))

 3. ARKADAŞLAR GÖKHAN YARIN YAZARMI SİZCE DÜN YAZMIŞDI AMA BEN İŞİM ÇOK VARDI YAZAMADIM YARIN İNŞALLAH YAZAR

 4. Tmm TYLLA ablam konuşalım..benimde uykum yok daha..))
  Leyla cnm sen neden buraya numaranı yazıyorsun kuzum..))

 5. Nihat Aleyna diğar tum arkadaslarim bu filimin sonunda sizinle vedalasmak zorunda kalyorum sizinle arkadas olarak kalmak icin numarami vericam siz kayit edip beni arayin ne olur bana azda olsa değar veryorsaniz lutfan bunu yapin pinar burdakilarle bi ayle gibi olmak isdiyorum neolur

 6. Hoşbuldum cnm ablam..konumuz ne olsun..valla ablam konu kendiliğinden açılıyor..
  ..
  Leyla birtanem Hoşgeldin…)) güzelim noldu??neden böyle şeyler yazdın??..valla açıkcası şaşırdım..düşünüyorum düşünüyorum..ben ve arkadaşlarımın senin böyle bi şeyler yazmanı gerektiren..hatası olmadı..

 7. Yarin olmaya bilirim simdi musayitim ve uykumda yok o yuzden de sizlerle konusmak istiyorum

 8. Ban korduğum bitdikdan sonra buraya gelemiyecam o yuzdan size bir sorum olucak lutfan bana cevap verin

 9. Leyla cnm..noluyor..neden böyle şeyler yazma gereği duydun!..kendi şahsıma konuşuyorum..bi kusurum mu oldu??..olduysa..özür dilerim..))
  Bu ne alınganlık..gerek yok Leylacım..yapma..))hadi gel konuşalım..))bi sorun varsa..))çözelim..

 10. Dostum Gokhan
  Can arkadasim kankam Guljan
  Rabiyam
  Isilim
  Ve Mahymym Nuranaayim sizleri cok ama cok ozledim

 11. ANLADIM TYLLA.
  LEYLA YAZ SENİ BEKLİYORUM BURDA HİÇKİMSE SANA BİRŞEY DEMEDİ NİYE BELE YAZIRSAN GEL KONUŞALIM

 12. Bana yar yok galiba burda neyse yaa ban burada yabanciyim ozur dilerim vakdinizi aldiysam caninizi sikdiysam ozur diliyorum hepinizdan kendinize iyi bakin Allaha emanet olun

 13. Aynurum cantanem iyi geceler..Allah rahatlık versin..sizde yarın okulun ilk günü dimi..umarım senin için bu sene çok başarılı keçer..kocaman öptüm..))
  ..
  Nihat hoşgeldin..nasılsın..)) Nihat ben şimdi müsait değilim..saat 10 gibi yazarım…hadi ben şimdilik çıkıyorum..grşrz..))

 14. GÖKHAN KARDEŞİM DÜYÜNÜN YAKIN ZAMANDA OLDUĞU İÇİN YAZMIYORSUN KARDEŞİM YARIN AKŞAM YAZ KONUŞALIM KAÇ GÜNDÜR KONUŞAMIYORUZ.

 15. Ne demek ablam rica ederim)))
  Nihat abim hos geldin)))
  Kac gundur yoktun???
  Iyim srn nasilsin)))
  Arkadaslar benim yarin saat 06:30 kalkmaam lazim iyi geceler herkese)))
  Bizde saat 21:47
  Annem uyu yarin erkn kalkmalisin diy kafami yedi hadi iyi geceler herkese cook optummm❤❤❤☺☺☺

 16. AYNUR KARDEŞİM ALEYNA KARDEŞİM TYLLA LEYLA ARKADAŞLAR NASILSINIZ
  PINAR HANIM SİZ NASILSINIZ
  GÖKHAN KARDEŞİM YAZDIĞLARINI OXUDUM HAYIRLISI OLSUN.

 17. Hayırlı cumalar Tylla ablam..hoşgeldin..))
  Canlar bana katıldığınız için teşekkürler..))

 18. Iyi aksamlar)))
  Hep iyi ol Aleyna ablamm)))
  Tm ablam nasil istersen✌ 😉
  Merhaba Tylla ablammm)))
  Iyim sen nasilsin)))

 19. Hayirli cumalar arkadaslar!!!
  Herkes nasil???

  Pinarcim eline emegine yuregine sagliklar olsun

  Sagini sana katilyorum

  Mahym hosgeldin! Ben iyiyim cok sukur sen nasilsin kizin nasil iyimi seni tebrik edyorum cnm basarilar sana

  Aleyna seninde iyi olmana sevindim cnm ….aynen sana katilyorum Aleyna ne oldugu belirsiz kisilere cvb ….

  Aynur sen nasilsin tatlim iyimisin

 20. Leyla, Aynur canlar.. Sizden rica etsem artık bu.. ne olduğu belirsiz..kişilere cvp yazmasanız..
  Boş versin cvp verdikce kuduruyorlar..görmezden gelin 😉

 21. İyi günler..))
  Mahym ablam hoşgeldin..))çok şükür iyim ablam..))tebrikler terfi etmişsin..çok sevindim..işinde başarılar sana..))

 22. Ayy maymunn pinar birde ugrasma benimle diye LEYLA ablamin ismini calmisyazmissin asil sen bizimle ugrasma salak aptal gerizekali allah hak ettigin cezani versin

 23. Merhaba Pinar ablamm…Leyla ablam…Mahym ablamm))))
  Nasilsiniz???
  Iyisinizdir insallah)))
  Mahym ablam ben iyim)))
  Hep iyi ol)))
  Ooo tebrik ederim ablam)))
  Kolay gelsin))))
  Leyla ablam takma kafana ben onunla anlayacagi dilde konusurum dimi maymunn????
  Hahhahah
  Pinar ablam eline emegine kalbine saglik)))
  Masallah ozetler cok hizli geliyor))))
  Basarilarin devamini dilerim)))
  Kolay gelsin ablacim❤

 24. Canlarim hepinize merhabalar
  Pinar ablam
  Guljan ablam
  Gokhanim
  Hayatim
  Aleynam
  Aynurum
  Tyllam
  Sizleri cok ozledim, ben iyim siz nasilsiniz?
  Pinar ablam ozetler cok guzeldir ama okumaya hic vaktim yok elinize yureginize saglik, minik Zeynebimi kocaman opuyorum!!!!
  Benim isde buyuk wazifeye koydular yani bas muhasebeci o yuzden cok yogunum gelemiyorum…
  Gokhanim demek evleniyorsun canim cok mutlu oldum senin adina, Allahim bir yastikta kocaltsin, her sey gonlunuze gore olsun, omur boyu mutlu olun ve bir birinizi uzmeden kirmadan anlayisli bir cift olun INSALLAH,
  Aleynam Serhan olayina gelince ben sana onceden soylemisdim o san asik diye inan suan senin adina cok mutlu oldum, canim hic merak etme abin sizi anlar ve hersey guzel olur,
  Ve hepiniz ailenizdeki herkese selamlarimi iletin suan cok vaktim az, sizlere bol bol opucuklerimi ve sevgilerimi yolluyorum..

 25. Aman aman cok merakliydim pimar ismimi san calmis olma neye dayanarak boyle kunusyorsunuz kimmis senin arkan

 26. Tövbe ya Rabbim Methi zaten normal degildi hepten kaçırmış ama büyüni bozyolar Methi yine eskisi gibi oluyo
  bu arada özeleri yazanın yüregine saglık gerçekten zor iş yapyosunuz Allah kolaaylık versin☺❤❤❤