Kördüğüm 05 Eylül Çarşamba Özeti 395. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Meethi Akash’ı öldürmek ister(son 4 bölüm)

Burak 31 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 05 Eylül Çarşamba 395. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Nandini için limonata getiren Akash, Meethi’nin bunu içmediğini söyler. Nandini’den onu içmesini ister. Nandini’nin gülüşü kaybolur. Sadece çay içtiği yalanını söyler. Akash başını sallar ve sonra sahte makyajını aniden çeker ve ona aynayı gösterir. Nasıl yaralandın? O gün, senin yaptığın kara büyünün sana dönmesiyle mi yaralandın. Bu senin gerçek yüzün der. Nandini safa yatar. Akash limonata içmesi için ısrar eder. İçine bir şey mi karıştırdın? der. Nandini bardağı öfkeyle iter ve bardak yere düşerek kırılır. Seni bana karşı kim zehirliyor?  Meethi’nin limonatasına ne karıştırdığını bilmek ister. Meethi’nin ölmesini istiyorsun, değil mi? der.

Nandini sersemler. Sen çok şükür, bir kadınsın, Meethi, bu evde kalmana izin vererek ilk hatayı yaptı, daha büyük hatası ise, hayatını güzelleştirmek için sana bir şans daha vermesiydi ve sana güvenmesiydi der. Meethi’mi neden öldürmeye çalışıyorsun? diye sorar. Nandini onu sevdiği içi yaptığını doğrular. Akash sessiz olmasını söyler. Sevginin anlamını bile bilmiyorsun der. Nandini eğer onun olmazsa başkasının da olamayacağını söyler. Akash eğer istersem, seni bu evin hemen dışına atabilirim ama Meethi buraya gelerek karar verecek der. Sana iki seçenek veriyorum. Bir, bu evi hemen terk et, iki polis çağıracağım der. Meethi’yi öldürmeye teşebbüs ettiğin için ömür boyu hapiste çürüyeceksin. Nandini Meethi’nin onun hayatı olduğunu bildiğini ve onsuz harap olacağını söyler. Eğer seni alamayacaksam seni mahvedeceğim. Önce Meethi’yi ve sonra seni öldüreceğim der. Akash elini tokatlamak için kaldırır ama durur. Kapıdaki Rani’yi fark eder.

Rani ona Chameli’yi azarlamanın arkasındaki sebebi sorar. Nandini, Meethi’nin sağlığından bahsettiklerini reddediyor. Raniye odasına gitmesini söyler ve  Rani ayrılır. Akash tekrar Nandini’ye döner. Bu masum kız seni ne kadar koruyacak? Bu evde sadece onun yüzünden varsın ve ben sadece onun yüzünden sessizim. En azından kızını düşün der. Nandini tüm bunları bırakmasını söyler. Kalbinde onun için hala bir yer olduğunu  bildiğini söyler. Akash ellerini kaldırır. Hayatında her zaman, Meethi’nin olacağını söyler. Aklını başına al der. Akash, odasından çıkarken Nandini onu çağırır ama o ayrılır.

Nandini tekrar büyücü kadına gider ve Meethi’nin ölmesi için bir şeyler yapmasını ister. Guru Meethi’nin ölmesi Akash’ın ölmesi demek der. Bu şekilde olursa onu sonsuza kadar kaybedersin der. Nandini Akash’da böyle olursa tüm mirası Rani’ye kalır der ve sevinir. Akash ve Damini Manthan Mai’ye gelir. Ona olayı anlatırlar. Meethi’yi Akash’ın koruyacağını bu sebeple puja (durga Kavach) yapmasını söyler. Onu sadece durga Kavach pujası(108 tur atılan) korur der. Karısının hayatını kurtarması için durmaksızın bunu yapması gerekir der. Akash karısı için bu özel pujayı yapmaya karar verir.

Damini su isteyen Meethi’ye su getirmek için odadan çıkar ve Akash’ı puja yaparken görür. Akash çok yorulmuştur ve son 2 turu kalmıştır. Meethi ona bırakmamasını ve odaklanmasını söyler. Kara büyü seni engellemeye çalışacaktır der. Akash odaya gelir ve Meethi’yi kucaklar. Meethi’nin içine tekrar şeytan ruhu girer ve Meethi bir hançer alır ve onu Akash’a doğrultur. Akash ona kötü bir şey yapmamasını söyler. Meethi ona şimdi öleceğini söyler. Akash şok olur. Daha sonra elinde hançer olan Meethi ona saldırmaya başlar. Akash acı ile yere düşer. Yatak odasının kapısı kendiliğinden kapanır. Akash ayağa kalkar ve Meethi’nin onu dinlemesini söyler.Bir çok problemi beraber atlattıklarını bunu da atlatacaklarını söyler. Hiçbir büyünün onları etkilemeyeceğini ve Tanrının onlarla olduğunu söyler. İçindeki şeytan ruhu yenilmek zorunda der. Sakın bırakmamasını, onun Iccha’nın kızı olduğunu söyler.

Meethi’yi Akash’ı boğazından tutar gibi onu yukarı kaldırır. Akash ona devamlı olarak destekte bulunur. Daha sonra ruh Akash’ı yatağa fırlatır ve gider. Meethi ne olduğunu anlamaya çalışır ve Akash diye bağırır. O kalkmak üzereyken ruh tekrar Meethi’nin içine girer. Akash’a şeytani şekilde konuşarak senin aşkın şimdi ne yapacak. Hiçbir şey yapamaz der ve Meethi histerik olarak kahkaha atmaya başlar. Akash ona aşklarının gücünden bahseder. Meethi’ye tekrar bırakmamasını, dayanmasını söyler ve onu kucaklar. Meethi elindeki hançerle Akash’ı yaralar. Akash Meethi’ye annen hayatında asla pes etmedi der onu telkin eder. Meethi Akash’ı hançerle incittikten sonra bir kez daha zorlar. Bu sefer çekmecelere çarpar. Meethi, kötü ruh bedeninden çıkarken hançeri  korku içinde bırakır ve şoka girer. Bana neler olduğunu anlayamıyorum. Seni incittim derken kötü ruh onun içine tekrar girer. Akash ağrıyı durdurmak için bileğini tutar. Sana ne oldu Meethi? Bana bak, ben senin Akash’ınım der.

Damini odalarının kapısına çalar. Maiyya da kapıyı açmalarını ister. Meethi yeniden kan lekeli hançer alır ve ona doğru yürümeye başlar. Maiyya ve Damini kapıya vurmaya devam ediyordur. Akash düğün yeminlerini hatırlatır. Boynundaki mangalsutra ismim. Birbirimize yaptığımız tüm vaatleri düşünerek tüm hayatımızı birlikte geçireceğiz. Acı ve mutluluk içinde birlikte duracağız. Vazgeçemezsin. Meethi savaşmak zorundasın der. Meethi’nin içindeki kötü ruh Akash’ı incitmeye çalışır ama Meethi kendi elini diğer eliyle tutar. Akash’a bir şey olmasına izin vermeyeceğim der. Elini kontrol etmek için gerçekten çok zorlanır. Akash kendi yarasına dokunur, biraz kan alarak Meethi’nin alnına sürer. Meethi şokla  geri çekilir ve şeytani ruh onu terk eder. Akash endişelenir. Meethi düşmek üzereyken, Akash onu tam zamanında tutar.

 

Büyücü kadın Nandini’ye tüm yaptığı atakların başarısız olduğunu söyler. Bu daha önce hiç olmamıştı der ve onun gelmesini ister. Mukta Nandini’yi taksisi ile takip eder. Büyücü kadın bütün gücünü tekrar birleştirir ve Meethi’nin ölmesini ister. Mukta onları uzaktan izler ve Nandini’nin  kara büyü yaptırdığına şok olur. Meethi Damini’ye Maiyya’dan sonra Akash’a saldırdım. Neler yapıyorum. Beni zehirleyin, yaşamak istemiyorum  der. Damini böyle konuşmamasını ister. Herşey iyi olacak der. Damini Akash ve Meethi’yi tekrar evlendirelim onların aşkı çok güçlü ve onlar beraberken kötü ruh başarılı olamaz der. Maiyya bununla ilgili hazırlık yapar. Diğer yandan büyücü kadın yıkıcı bütün güçlerini toplayarak Meethi’nin ölmesini tekrar ister. Meethi’ye kötü ruh evliklik töreni yapılırken tekrar girer ve Mukta uzaktan büyücü kadını izlemektedir

Kördüğüm Dizisi Yerine Başlayacak Olan İkimizin Yerine Dizisinin Özetleri İçin Tıklayınız

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 05 Eylül Çarşamba Özeti 395. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Meethi Akash’ı öldürmek ister(son 4 bölüm)” üzerine 397 yorum

 1. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Nihat sen hukuk okuyorsun dimi…

 2. NİHAT dedi ki:

  BİDE SEN KİXBOXCU ALEYNASAN SEN KİXBOX SPORU YAPIYORSUN?
  TAMAM TYLLA

 3. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Geldim arkadaslar

 4. NİHAT dedi ki:

  ANLADIM ALEYNA BENİM OKULUM AÇILIYOR 15 EYLÜLDE BENİMDE İŞLERİM VE OKULUM OLUYOR 2SİDE Bİ YERDE YAZABİLMEM ARABİR YAZARIM O ZAMANA KADAR GÖKHAN GELSEYDİ KONUŞSAYDIK ONA GÖRE DEYİRDİM

 5. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Bas dakka arkadaslar gelyorum

 6. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Nihat valla bilmem ki..Gökhan şu aralar baya meşgül..malum düğünü var..ondan yazaması zor..bide düğünden sonra bi süre yazamaz hatta baya süre yazamaz..ama umarım yarın yazar..))

 7. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Evet cnm burdayim geldim

  Analayorum Nihat benimkide bazen oyle

 8. NİHAT dedi ki:

  LEYLA ALEYNA HAKLI SEN NİYE NUMARANI YAZIRSAN BURA HELE KIZ HALINLA YAZMA

 9. NİHAT dedi ki:

  ARKADAŞLAR GÖKHAN YARIN YAZARMI SİZCE DÜN YAZMIŞDI AMA BEN İŞİM ÇOK VARDI YAZAMADIM YARIN İNŞALLAH YAZAR

 10. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  ♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤

 11. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm Nihat anlıyorum seni..net sorunu..bende de oluyor malesef…
  Tylla ablam burda mısın??

 12. NİHAT dedi ki:

  ARKADAŞLAR BENİM İNTERNETİM ÇOK ZAYIF ÇEKMİYOR ANİDEN ÇIKARSAM ANLAYARSIZ

 13. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm TYLLA ablam konuşalım..benimde uykum yok daha..))
  Leyla cnm sen neden buraya numaranı yazıyorsun kuzum..))

 14. LEYLA dedi ki:

  Lutfaaan

 15. NİHAT dedi ki:

  ARKADAŞLAR BENİM İNTERNETİM İYİ ÇEKMİYOR.LEYLA SENDE İYİ BİRİSİN BENDE SENİ SEVDİM

 16. LEYLA dedi ki:

  Nihat Aleyna diğar tum arkadaslarim bu filimin sonunda sizinle vedalasmak zorunda kalyorum sizinle arkadas olarak kalmak icin numarami vericam siz kayit edip beni arayin ne olur bana azda olsa değar veryorsaniz lutfan bunu yapin pinar burdakilarle bi ayle gibi olmak isdiyorum neolur

 17. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum cnm ablam..konumuz ne olsun..valla ablam konu kendiliğinden açılıyor..
  ..
  Leyla birtanem Hoşgeldin…)) güzelim noldu??neden böyle şeyler yazdın??..valla açıkcası şaşırdım..düşünüyorum düşünüyorum..ben ve arkadaşlarımın senin böyle bi şeyler yazmanı gerektiren..hatası olmadı..

 18. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Yarin olmaya bilirim simdi musayitim ve uykumda yok o yuzden de sizlerle konusmak istiyorum

 19. LEYLA dedi ki:

  Ban korduğum bitdikdan sonra buraya gelemiyecam o yuzdan size bir sorum olucak lutfan bana cevap verin

 20. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Haydi sohbet edelim

 21. LEYLA dedi ki:

  Bos var Aleyna bos var gitsin

 22. NİHAT dedi ki:

  TAMAM TYLLA

 23. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Aaaa Aleynada gelmis…hosgeldin

 24. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Konumuz ne olsun…

 25. LEYLA dedi ki:

  Nihat seni cok sevdim san iyi birisin bana kimse bisey demedi sorunda bu zatan

 26. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Leyla cnm..noluyor..neden böyle şeyler yazma gereği duydun!..kendi şahsıma konuşuyorum..bi kusurum mu oldu??..olduysa..özür dilerim..))
  Bu ne alınganlık..gerek yok Leylacım..yapma..))hadi gel konuşalım..))bi sorun varsa..))çözelim..

 27. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Nihat Aleyna gelince sohbet edelimmi

 28. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Dostum Gokhan
  Can arkadasim kankam Guljan
  Rabiyam
  Isilim
  Ve Mahymym Nuranaayim sizleri cok ama cok ozledim

 29. NİHAT dedi ki:

  TYLLA BEN BURDAYIM

 30. NİHAT dedi ki:

  ANLADIM TYLLA.
  LEYLA YAZ SENİ BEKLİYORUM BURDA HİÇKİMSE SANA BİRŞEY DEMEDİ NİYE BELE YAZIRSAN GEL KONUŞALIM

 31. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Kimse varmi….

 32. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Valla bilmiyorum Nihat ben bisey soylemedimki

 33. NİHAT dedi ki:

  TYLLA LEYLAYA BURDA KİM NE SÖYLEDİ kİ LEYLA NEDEN BÖYLE YAZDI

 34. NİHAT dedi ki:

  HOŞBULDUM TYLLA
  LEYLA BİZ NE SÖYLEDİK Kİ GİTME LEYLA

 35. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Tamam Aleynacim bekliyorum

 36. NİHAT dedi ki:

  LEYLA NOLDU GİTME

 37. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Iyi olmana sevindim Nihat hos geldin

 38. LEYLA dedi ki:

  Harkese iyui gecelar

 39. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Canlar ben birazdan gelirim..işim çıkdı..

 40. LEYLA dedi ki:

  Bana yar yok galiba burda neyse yaa ban burada yabanciyim ozur dilerim vakdinizi aldiysam caninizi sikdiysam ozur diliyorum hepinizdan kendinize iyi bakin Allaha emanet olun

 41. LEYLA dedi ki:

  Pinar hanim pinarcim

 42. NİHAT dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR MERHABA TYLLA BENDE İYİM

 43. LEYLA dedi ki:

  Ufffff

 44. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Hos buldum Aleynacim!!
  …rica ederim cnm

 45. LEYLA dedi ki:

  Aleyna

 46. LEYLA dedi ki:

  Nihat

 47. LEYLA dedi ki:

  Pimaaarrrrrrrr ciiiiiim

 48. T★Y★L★L★A dedi ki:

  Nihat merhaba! Cok sukur Ben iyiyim sen nasilsin

 49. T★Y★L★L★A dedi ki:

  Hayirli aksamlar herkese ben geldim

 50. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar..))
  Nihat bende iyim..))
  Leyla cnm çıkdın mı yaa 😐

 51. NİHAT dedi ki:

  LEYLA NERDESİN

 52. NİHAT dedi ki:

  LEYLA BEN 19 YAŞINDAYAM

 53. NİHAT dedi ki:

  BEN 10 DQ YAZARIM

 54. NİHAT dedi ki:

  ALEYNA İYİM SAĞOL KARDEŞİM SEN NASILSIN?
  MERHABA LEYLA İYİM SEN NASILSIN?

 55. LEYLA dedi ki:

  Pinar ban cikyorum yarin isdiyorum o zaman

 56. LEYLA dedi ki:

  Nihatcim san kac yasindasin canim

 57. LEYLA dedi ki:

  Pinar hanim tum yorumlari isdeye bilirmiyim canim

 58. LEYLA dedi ki:

  Arkadaslar nardesiniz yaaa

 59. LEYLA dedi ki:

  Pinar hanim

 60. LEYLA dedi ki:

  Nihat nasilsim canim

 61. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum cantanem iyi geceler..Allah rahatlık versin..sizde yarın okulun ilk günü dimi..umarım senin için bu sene çok başarılı keçer..kocaman öptüm..))
  ..
  Nihat hoşgeldin..nasılsın..)) Nihat ben şimdi müsait değilim..saat 10 gibi yazarım…hadi ben şimdilik çıkıyorum..grşrz..))

 62. NİHAT dedi ki:

  ARKADAŞLAR BEN ŞİMDİ ÇIKIRAM BİRAZDAN MÜSAYİT OLSAM YAZARAM GELSENİZ SOHBET EDERİZ.

 63. NİHAT dedi ki:

  GÖKHAN KARDEŞİM DÜYÜNÜN YAKIN ZAMANDA OLDUĞU İÇİN YAZMIYORSUN KARDEŞİM YARIN AKŞAM YAZ KONUŞALIM KAÇ GÜNDÜR KONUŞAMIYORUZ.

 64. NİHAT dedi ki:

  AYNUR KARDEŞİM SAĞOL BENDE İYİM İŞLERİM ÇOKTU ONA GÖRE YAZMIYORDUM
  İYİ GECELER SANA.

 65. ❤Aynur dedi ki:

  Anonim benim yarin aksam burdayim ben arkasaslar 😉

 66. Anonim dedi ki:

  Ne demek ablam rica ederim)))
  Nihat abim hos geldin)))
  Kac gundur yoktun???
  Iyim srn nasilsin)))
  Arkadaslar benim yarin saat 06:30 kalkmaam lazim iyi geceler herkese)))
  Bizde saat 21:47
  Annem uyu yarin erkn kalkmalisin diy kafami yedi hadi iyi geceler herkese cook optummm❤❤❤☺☺☺

 67. NİHAT dedi ki:

  KİMSE YOKMU! GÖKHAN KARDEŞİM BU AKŞAM YAZASAN?

 68. NİHAT dedi ki:

  AYNUR KARDEŞİM ALEYNA KARDEŞİM TYLLA LEYLA ARKADAŞLAR NASILSINIZ
  PINAR HANIM SİZ NASILSINIZ
  GÖKHAN KARDEŞİM YAZDIĞLARINI OXUDUM HAYIRLISI OLSUN.

 69. NİHAT dedi ki:

  MERHABA ARKADAŞLAR.

 70. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hayırlı cumalar Tylla ablam..hoşgeldin..))
  Canlar bana katıldığınız için teşekkürler..))

 71. ❤Aynur dedi ki:

  Iyi aksamlar)))
  Hep iyi ol Aleyna ablamm)))
  Tm ablam nasil istersen✌ 😉
  Merhaba Tylla ablammm)))
  Iyim sen nasilsin)))

 72. T☆Y☆L☆L☆A dedi ki:

  Hayirli cumalar arkadaslar!!!
  Herkes nasil???

  Pinarcim eline emegine yuregine sagliklar olsun

  Sagini sana katilyorum

  Mahym hosgeldin! Ben iyiyim cok sukur sen nasilsin kizin nasil iyimi seni tebrik edyorum cnm basarilar sana

  Aleyna seninde iyi olmana sevindim cnm ….aynen sana katilyorum Aleyna ne oldugu belirsiz kisilere cvb ….

  Aynur sen nasilsin tatlim iyimisin

  1. Pınar dedi ki:

   Teşekkürler tylacim

 73. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Neyse ben çıkıyorum..grşrz..))

 74. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Leyla, Aynur canlar.. Sizden rica etsem artık bu.. ne olduğu belirsiz..kişilere cvp yazmasanız..
  Boş versin cvp verdikce kuduruyorlar..görmezden gelin 😉

 75. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi günler..))
  Mahym ablam hoşgeldin..))çok şükür iyim ablam..))tebrikler terfi etmişsin..çok sevindim..işinde başarılar sana..))

 76. ❤Aynur dedi ki:

  Tm ablam)))

 77. LEYLA dedi ki:

  Aynurcum cok ayip canim tartisma bosuna ona deymaz

 78. ❤Aynur dedi ki:

  Vayy Nandinii nasil cadi bir kadin lanet olsun sana

 79. ❤Aynur dedi ki:

  Anonim sagol)))
  Sana katiliyorum))
  Bu arada ismini yazarmisi sakincasi yoksa arkadas olalalym???

 80. ❤Aynur dedi ki:

  Ayy maymunn pinar birde ugrasma benimle diye LEYLA ablamin ismini calmisyazmissin asil sen bizimle ugrasma salak aptal gerizekali allah hak ettigin cezani versin

 81. ❤Aynur dedi ki:

  Merhaba Pinar ablamm…Leyla ablam…Mahym ablamm))))
  Nasilsiniz???
  Iyisinizdir insallah)))
  Mahym ablam ben iyim)))
  Hep iyi ol)))
  Ooo tebrik ederim ablam)))
  Kolay gelsin))))
  Leyla ablam takma kafana ben onunla anlayacagi dilde konusurum dimi maymunn????
  Hahhahah
  Pinar ablam eline emegine kalbine saglik)))
  Masallah ozetler cok hizli geliyor))))
  Basarilarin devamini dilerim)))
  Kolay gelsin ablacim❤

  1. Pınar dedi ki:

   Cnm çok saol

 82. ❤Aynur dedi ki:

  Heyy maymunnnn yinemi geldin olsun sen gel ben seninle konusurum)))

 83. Anonim dedi ki:

  Sen neye dsyaniyorsun senin arkan ne sapyk pinar

 84. Anonim dedi ki:

  Ay bu deli sapyk yenemi geldi kendi adyny kirletmeye utanmyyormusun kucuk harfli pinar

 85. Mahym dedi ki:

  Canlarim hepinize merhabalar
  Pinar ablam
  Guljan ablam
  Gokhanim
  Hayatim
  Aleynam
  Aynurum
  Tyllam
  Sizleri cok ozledim, ben iyim siz nasilsiniz?
  Pinar ablam ozetler cok guzeldir ama okumaya hic vaktim yok elinize yureginize saglik, minik Zeynebimi kocaman opuyorum!!!!
  Benim isde buyuk wazifeye koydular yani bas muhasebeci o yuzden cok yogunum gelemiyorum…
  Gokhanim demek evleniyorsun canim cok mutlu oldum senin adina, Allahim bir yastikta kocaltsin, her sey gonlunuze gore olsun, omur boyu mutlu olun ve bir birinizi uzmeden kirmadan anlayisli bir cift olun INSALLAH,
  Aleynam Serhan olayina gelince ben sana onceden soylemisdim o san asik diye inan suan senin adina cok mutlu oldum, canim hic merak etme abin sizi anlar ve hersey guzel olur,
  Ve hepiniz ailenizdeki herkese selamlarimi iletin suan cok vaktim az, sizlere bol bol opucuklerimi ve sevgilerimi yolluyorum..

  1. Pınar dedi ki:

   Mahymcim çok sevindim allah utandirmasin terfine çok sevindim bebiS de iyi ellerinden oper

 86. LEYLA dedi ki:

  Zatan niyetim yok pinar gal ne olur

 87. pinar dedi ki:

  Sana …………… duydunmu

 88. LEYLA dedi ki:

  Bak leyla akylly ol ugrasma benimle

 89. LEYLA dedi ki:

  Ban yazmadim yeminle soyliypm

 90. LEYLA dedi ki:

  Kunusmassam ne olur haa ne yapabilirsin

 91. LEYLA dedi ki:

  Pinar duzgun kunus

 92. pinar dedi ki:

  Aman aman cok merakliydim pimar ismimi san calmis olma neye dayanarak boyle kunusyorsunuz kimmis senin arkan

 93. LEYLA dedi ki:

  Ban seninle kunusmuyorum

 94. pinar dedi ki:

  Bana bak leyla bozuntusu ne yapacagimi sanami sorujam

 95. LEYLA dedi ki:

  Pinarcim lutfan kalan bolumleride merak etyorum canim gun icinde yazman mumkunmu

  1. Pınar dedi ki:

   Leyla’nın inan çok yoğunum misafir var

 96. LEYLA dedi ki:

  Sagini mereba canim

 97. LEYLA dedi ki:

  Pinarcim

 98. SAGİNİ dedi ki:

  Özetleri diycektim

 99. SAGİNİ dedi ki:

  Tövbe ya Rabbim Methi zaten normal degildi hepten kaçırmış ama büyüni bozyolar Methi yine eskisi gibi oluyo
  bu arada özeleri yazanın yüregine saglık gerçekten zor iş yapyosunuz Allah kolaaylık versin☺❤❤❤

  1. Pınar dedi ki:

   🙂

 100. Pınar dedi ki:

  arkadaşlar korku filmi gibi bir bölüm…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.