Kördüğüm 04 Eylül Salı Özeti 394. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Akash Meethi’ye Nandini’nin büyü yaptığını anlar(son 5 bölüm)

Burak 31 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 04 Eylül Salı 394. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Meethi, öğle yemeğini için Akash’a getirdiği yemek kutusunu açıp yemeğin bozuk kokusunu alır ve bu kadar kısa sürede bozulmasına hayret eder. Diğer yandan Vishnu, Khanna tarafından kendisine verilen evrak çantasını teslim etmeye devam etmektedir. Bu arada Nandini ve Khanna buluşmaya gider. Büyücü kadın, Nandini’den Damini için uyanık kalmasını isterken, Damini, Meethi için bir kadınla tanışmaya gider. Bu kadın Meethi için  kendisine bazı çareler verir ve bugün gün batımından önce dediklerinin yapılmasını ister. Rani evde, Ganapati Idol’ünü Nandini’nin odasında görür.  Nandini bu idolü Rani’den alır ve gizlice onu bahçeye gömmeye gider. Rani pencereden Nandini’nin yeri kazıp içine bir şeyler koyduğunu görür. Damini eve gelerek gittiği kadının söylediklerinden bahseder.  Bu arada Nandini büyücü kadının ona vermiş olduğu oyuncak bebeği kullanarak Meethi’y acı çektirmek ve ona son darbeyi indirmek için odasında kara büyü yapmaktadır. Elindeki bebeğin karnına bir şeyler yapar ve Meethi Damini ve Akash’la konuşurken aniden karnına sancı girer. Akash Meethi’nin iyileşmesi için dua eder. Meethi acı içinde kalır. Damini Meethi’nin karnına kutsal kemeri bağlar ve Meethi’nin acısı diner. Nandini elindeki bebeğe bir şeyler yapar ancak bu sefer işe yaramaz Bu arada bir rüzgar eser ve Nandini savrularak kafasını vurur. Meethi bayılır. Oda tamamen değişik bir koku ile kaplanmıştır. Akash, Maiyya ve Damini burnunu kapatırlar.

 

Damini Meethi’ye birisinin kara büyü yaptığından emindir. Maiyya bu kim olabilir der. Damini bu büyüyü kim yapmışsa başarılı olamazsa o büyüyü yapan kişinin yaralanacağını bana Manthan Mai söyledi der. Akash bunu Nandini’nin yaptığını düşünür. Nandini odasında kafasından akan kanları temizlemektedir. Akash ve Damini hışımla onun odasına girerler ve Nandini’yi Rani ile ilgilenirken görürler. Nandini’nin arkası dönüktür. Rani onlara yerdekilerin kan değil boya olduğunu söyler.  Ben boya yapıyordum Nandini onları temizliyordu der. Nandini bunu fırsata çevirir ve yüzüne ve yaralanan alnına boyayı sürer ve kan anlaşılmaz. Damini Nandini’nin kafasındaki yarayı fark eder ancak Rani onun boya olduğunu söyler. Damini Rani’ye inanır ve Akash şüphe ile yaklaşır. Nandini Meethi’yi sorar. Akash birisi Meethi’ye zarar vermeye çalışıyor der. Akash ve Damini odayı terk ederler ve Nandini onu kurtardığı için Rani’ye teşekkür eder. Nandini Rani’ye Meethi için meyve keserken yaralandığını yalanını söyler. Rani yaralandığını söylemeliydin der.

Ertesi sabah Meethi hayatını kurtardığı için Lorda dua eder. Damini’ye  yardımları için teşekkür eder eğer o kutsal kemeri bağlamasaydın şimdi hayatta olmayabilirdim der. Damini sana bir şey olmasına izin vermem der. Meethi ayrıca Akash ve Maiyya da yardımları için teşekkür eder. Vishnu Akash’ı aramış ancak ulaşamamıştır. Akash daha sonra Vishnu ile konuşur ve onun saklandığı yere gelir. Akash Khana’nın Vishuyu neden tuzağa düşürmek istediğini anlamamıştır. Vishnu polisin onun peşinde olduğunu ve her şey aydınlanana kadar saklanması gerektiğini söyler. Khana’ya karşı kanıt bulmaları gerektiğini ve bu şekilde masumiyetinin kanıtlanacağını söyler. Vishnu Akash’tan Mukta’ya bir şey söylememesini ister, onun endişelenmesini istemez. Akash polisin bulamayacağı bir yere onu götürür.Bu yer Akash’ın evidir. Seni bu halde bırakamam her şey benim yüzümden oldu der. Nandini Vishnu’yu görür ve Khana’nın ofisinde görüştüklerini hatırlar. Khana’nın adamının bu evde ne işi olur diye düşünür. Khana’yı arar ve her şeyi anlatır.

Damini, Nandini’nin yaralanan yerine merhem uyguladığını görür ve  şaşırır. Bu, Nandini’nin dün yaralandığı anlamına geliyor der. Rani’nin yardımını aldı ve kendini kurtardı. Damini taşları birleştirir ve Meethi’ye onun kara büyü yaptığını anlar. Akash, Vishnu’ya Meethi’ye olanları anlatır. Ben kara büyüye inanmıyorum ama Damini’nin pujası tamamlandığında Meethi’nin daha iyi hissettiğini gördüm der. Damini, suçlunun evde olduğunu söyler. Manthan Mai, ona sihir bozulduktan sonra büyüyü yapan kişinin zarar göreceğini söylemişti der. Hepimizin Nandini konusunda bir şüphesi vardı ama o yaralanmamıştı der. Damini, Akash’ı Nandini’nin odasına getirir. Nandini başının etrafında bir mendil bağlıdır. Damini ona oyununun bittiğini söyler. Tüm bunların arkasında olduğunu bildiğini ekler. Nandini masumca hareket eder ama Damini devam eder. Akash, Nandini’ye neden alnını kapattığını sorar. Baş ağrısının olduğu yalanını söyler. Onu kaldırmasını önerir, Akash Damini’nin onu düzeltmek için çok iyi bir ilacı var. Yoksa yarayı mı mı saklıyorsun? der. Nandini neden herkes her yanlış şey için beni suçluyor? İstersen kendin kontrol edebilirsin der. Damini mendili kaldırır ancak Nandini’nin alnında hiçbir iz bulamayınca şok olur. Damini Nandini’den özür diler. Nandini Akash’a kendisinin bunları Meethi’ye yapacağını nasıl düşündün diye hesap sorar. Gomti gelir ve kapıda polislerin olduğunu söyler.

Polis Akash’a Vishnu Kashyap isimli bir suçluyu evinde saklayıp saklamadığı bilmek ister ve arama yapar. Akash polise yanlış ihbarın geldiğini söyler. Polis evdeki her yeri arar ancak Vishnu’yu bulamaz. Müfettiş, dışarıdan kilitli bir oda fark eder ve merak eder. Akash ona orasının depo olduğunu söyler, asla açmayız der. Müfettiş kontrol etmekte ısrar eder. Akash endişe verici bir şekilde dışarıda bekler ama müfettiş o odada da Vishnu’yu bulamaz. Polis Akash’ı rahatsız ettiği için özür diler. Akash, Vishnu’yu orada bulamadıklarını düşünerek rahatlar. Ana kapıya kadar onları geçirmeye gider. Nandini, Vishnu’nun ortadan kayboluşunu merak eder.

Dışarıda Akash aynı şeyi merak eder ve arabasında oturuyordur ancak Vishnu aniden arka koltuktan onu çağırır. Akash, o depodan ne zaman ayrıldığını sorar. Bugün yakalanacağın için çok korktum der. Vishnu susadığını anlatıyor. Mutfağa sessizce gittim ve kapıda polis fark ettim. Polisin sadece beni aradığını anladım. Pencereden dışarı fırlayıp saklandım. İçeri girerken bunu zaten yaptıkları için tekrar dışarıyı kontrol etmeyeceklerini düşündüm. Evinizde hiç kimse onun burada olmadığını bilemezken polis buraya nasıl geldi? der. Akash, Khanna’nın onların bütün planlarını anladığını biliyordur. Bu yüzden seni tuzağa düşürmek istedi. Polisten kaçarsan doğrudan bana geleceğini biliyordu der. Nandini Khana’nı çağrısını alır ve Khana onu yanlış yönlendirdiği için ona kızar. Nandini gözleri ile gördüğünü söyler. Akash’ın onu sakladığını düşünür. Vishnu depoda saklanırken Nandini’nin onu aramak için geldiğini anlar ve saklanır. Khana’nın ofisine geldiğini hatırlar. Khana Nandini’yi arar ve konuşmalarını Vishnu dinler.

Vishnu ondan şüphelenir ve uzaktan Nandini’yi izler. Nandini Gomti’yi kandırarak Meethi’nin limonatasına büyülü kül karıştırmıştır. Ayrıca Nandini’nin  makyajla kapatmış olduğu alnındaki yarayı da fark etmiştir. Vishnu gördüğü her şeyi Akash’a anlatır. Nandini’nin her şeyin arkasında olduğunu ve alnındaki yarayı kapattığını söyler. Yerimi Khana’ya o söyledi der. Akash eğer Nandini bunları yaptıysa onu bir saniye bu evde tutmam der. Nandini aynadaki yansımasını görüyordur. Akash, aynı bardak limonata ile gelir. Kendisinden şüphe duyduğu için ondan özür diler. Bunu yapmamalıydım. Senin için limonata getirdim. Meethi bunu içmedi der. Meethi için o kadar çok şey yaptığını düşündüm, o zaman senin için bir şeyler yapmalıyım diye düşündüm ve sana bunu getirdim der. Nandini’nin gülüşü kaybolur. Sadece çay içtiği yalanını söyler. Akash başını sallar ve sonra sahte makyajını aniden çıkarır.

Kördüğüm Dizisi Yerine Başlayacak Olan İkimizin Yerine Dizisini Özetleri İçin Tıklayınız

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 04 Eylül Salı Özeti 394. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Akash Meethi’ye Nandini’nin büyü yaptığını anlar(son 5 bölüm)” üzerine 5 yorum

 1. Umut dedi ki:

  Günaydın teşekkürler Pınar ablacım

 2. ❤Aynur dedi ki:

  Ilk ben)))
  Gunaydinlar)))

  1. Pınar dedi ki:

   tebrik ederim aynurcum. sana hediye olarak başarılı bir ders yılı geçirmeni diledim

 3. Anonim dedi ki:

  Cok guzal PINAR hanim ben bu diziyi sizin sayenizde izlemish gibi oluyorum gercekten teshekkurlar

  1. Pınar dedi ki:

   ben teşekkür ederim şimdi korku filmi gibi bir bölüm daha geliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.