Kördüğüm 03 Eylül Pazartesi Özeti 393. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Nandini Meethi’ye büyü yaptırır.(Son 6 bölüm)

Burak 30 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 03 Eylül Pazartesi  393. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Nandini evde Meethi’nin yerini almak ve Akash’ın karısı olmak istemektedir. Meethi, bu düşünceyi kafasından çıkarmasını söyler. Onu ne şekilde olursa olsun alamayacağını, ayrıca bu evde sadece Rani ve onun yüzünden olduğunu söyler. Bu evden sadece Rani yüzünden gideceksin. Ailemi kurtarmak için her şeyi yapabilirim. Belki unutuyorsun bu yüzden sana hatırlatacağım, beni kötü olmaya zorlama. Eğer kötü bir kişi yanlış davranırsa o zaman onun bir parçası olur, ama eğer iyi bir insan kötüleşirse o zaman en kötüsü olur. Şimdi bilmelisin ki Rani senin kızın değil der. Rani bunu duyar ve şok olur. Meethi sonra bunu resmi belge ile kanıtlayacağını ve Akash’ın onu evden kovacağını söyler. Bu sırada her ikisi de Rani’nin yakınlarında olduğunu fark eder. Rani Meethi’ye koşar. Meethi Rani’ye neden ağladığını sorar. Rani neden onların annesi ve babasının olmadığını söyledin diye sorar. Meethi ona sarılır ve şaka yaptığını söyler. Nandini’yi kızdırıyordum der. Gerçek benim senin annen olmam ve Akash’ın da baban olman der. Rani ona şakaları sevmediğini söyler.

Khana Meethi’nin evinde kalan Chameli’ye para verirse onun yardım edeceğini düşünür. Khana Chameli’yi arar ve zengin olması için onu dinlemesini söyler. Meethi yaşadığı olayı Akash’a anlatır. Akash’a onu beklediğini söyler. Aniden bir adam geldi ve ismimle beni çağırdı. Bir şey söyleyemeden önce düştü ve birinin ona zehir verdiğini söyledi der. Sonra bir garson geldi ve onu hastaneye götüreceğini söyledi der. Akash hastanenin adını sorar ama Meethi’nin hiçbir fikri yoktur. Oradan ayrılmamı söyledin. Bunu ben yaptım. Bazı adamlar beni takip ediyordu der. Meethi, ona Ratna ile görüşmesini anlatmaya karar verir ama araya bir şeyler girer anlatamaz. Akash şimdi Aslam’ı nerede arayacağını merak etmektedir. Meethi polisi bilgilendirmesini önerir ama Akash, kalem sürücüsünü alana kadar hiçbir şey yapmayı düşünmemektedir. Bu kalem sürücü, Khanna’ya karşı tüm kanıtları içeriyor. Şimdi nereden alacağımı bilmiyorum. Meethi  kalem sürücünün kendisinde olduğunun farkında değildir.

Vishnu Khana hakkında Akash’a bilgi verir. Chameli onları duyar ve Khana’nın onun yüzünden hala Akash’ın peşinde olup olmadığını merak eder. DNA testi için Chameli Meethi’ye bir poşet içerisinde saçını verir. Meethi Rani’nin de saçını alacağını ve testi yaptıracağını söyler. Test sonuçları 2 gün sonra çıkacaktır. Chameli iki günlük süresinin kaldığını ve bir şeyler yapması gerektiğini düşünür. DNA testi yapılacağını Akash ve Maiyya da duyar. Akash şok olur Maiyya ben bunu daha önceden anlamıştım der. Chameli Meethi beni evden atmak istiyor der neden ben öyle bir şey yapayım ki der. Maiyya onu azarlar. Chameli ondan özür diler ve gitmek üzereyken Akash onu durdurur ve Meethi’den özür dilemediğini söyler. Meethi ve Chameli birbirine bakar. Chameli neden ben Meethi’den özür dileyeceğim der. Akash o senin için bir çok iyilik yaptı. Onu yanlış şekilde suçlama ve bunu tekrar yapmayacağına dair özür dile der. Chameli ‘nin başka seçeneği yoktur ve kabul eder. Meethi bir daha ki sefere dikkat etmesini söyler.

Khanna, Meeethi’nin evnii 7/24’in gözlem altında tutmak için adamları ile konuşur. Biriniz o evden dışarı çıkınca onu takip edecek, diğeri de çantasını ondan çalmaya çalışacak der. Vishnu gelir ve onu selamlar. Bir sorun var mı diyerek Khanna ile konuşmaya çalışır. Khanna ona Akash’ın sorun olduğunu söyler. Bana karşı kanıt toplayabilir. Vishnu,  gazeteci Aslam Khan ile ilgili olup olmadığını sorar. Bana güvenebilirsin der. Khanna ona güvendiğimi söyler Akash’a yakın ve ona güvendiğim birine ihtiyacım var der. Şimdilik gidebilirsin. Bir şeye ihtiyacım olursa seni ararım. Vishnu başını sallar. Chameli endişeli bir şekilde odasındasır ve Meethi’nin basit bir kadından başka bir kadına dönüştü gölge gibi etrafımda ve ondan özür dilemek zorunda kaldım der. Evdeki herkesin ona cephe aldığını ve ona kimin yardım edeceğini düşünür.

 

Meethi labaratuvardaki teknisyenle görüşür ve DNA sonuçlarını sorar. Adam yarın sonuçların çıkacağını  söyler. Meethi  Chameli’nin yanına gider ve Rani’nin Akash’ın kızı olmadığını kanıtlayacağını söyler. Chameli raporlar sahte sen anne ile kızını ayırmaya çalışıyorsun der. Meethi Chameli’nin Rani ile önceki yaşamlarında hiç ilgilenmemesinden şikayet eder ve ayrılır. Chameli Khana’nın telefonunu reddeder  ve Khana’yı kendisi için kullanmayı düşünür. Chameli Khana’nın ofisine gider. Khana onu çok kez aradığını ve onun telefonlarını açmadığını söyler. Onu burada görmekten mutludur. Chameli tekrar arkadaş olmayı önerir. Khana acaba Akash mı onu buraya bilgi almak için gönderdi diye düşünür. Chameli onun cevabını beklerken Vishnu odaya girer ve Khana onu ofisin dışına çıkarır.

 

Rani Meethi’den ruj vermesini ister. Bebeklerinin istediğini söyler. Rani’ye odasına gidip istediğini almasını söyler. Rani odadan çıkarken Chameli ile karşılaşır ve ruj açılır. Rani Chameli’yi  rujunu bozduğu için azarlar. Chameli rujun içinde kalem sürücüyü görünce şaşırır ve Rani’ye o ne diye sorar. Rani ona kalem sürücü olduğunu söyler. Biz onunla laptopta müzik dinliyoruz fotoğraf bakıyoruz der. Chameli Meethi’nin sürücünün içinde Meethi ile alakalı onun gizlediği kanıtların olabileceğini düşünür. Chameli kalem sürücüyü kontrol eder ve Aslam ‘ın kaydını görünce şok olur.Şimdi Khana’nın hayatı benim elimde der ve kalem sürücü ile ayrılır.

Chameli Khana’ya kalem sürücüyü gösterir ve diğer kopyasının kendisinde olduğunu söyler. Khana bunu Akash gördü mü der. Chameli hayır der. Chameli elindeki gerçek olan  kalem sürücüyü için anlaşma önerir ve ondan Meethi’yi Akash’tan ayırmasını ister. Bu olurken Akash’a hiçbir şey olmayacak der. Khana Meethi’den ayrılırsa Akash üzülecek mi. Bende onun üzülmesini istiyorum zaten der ve anlaşırlar. Chameli Khananın Gurusu(büyücüsü) ile görüşür. Büyücü kadın her şeyi doğru şekilde bilir ve Chameli şok olur. Büyücü ona Meethi’nin yemeğine veya içeceğine  katması için bir şey verir. Bunu içtikten sonra onu elindeki bir kuklaya çevireceğini söyler. Düşmanın şimdi mahkum olacak der.

Chameli eve gelir ve Meethi’nin odasına gizlice girerek onun su şişesine büyülü sıvıyı boşaltır. Meethi gece uyanır ve şişeden sudan bir içer. Yatmak için tekrar uzanır ancak uyuyamaz. Meethi bir ses duyar ve bakmaya gider. Beyaz sarili bir bayan merdivenlerde görünür. Onun odasının kapı kendiliğinden kapanır. Meethi merdivenlere gider etrafına bakar, aniden döner ve birisi arkasındaymış gibi hisseder ama kimseyi göremez. Evin ana kapısına yönelir ve beyaz bir elbisenin uçtuğunu ve ona doğru yaklaştığını görür. Beyaz sarili kadın ona doğru gelir. Meethi korkuyla ondan kaçmaya çalışır ve kadın kaybolur. Sonra arkasında bir şey varmış gibi hisseder ve arkasında beyaz sarili kadını elinde hançerle onu hedef alarak görünce şok olur.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 03 Eylül Pazartesi Özeti 393. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Nandini Meethi’ye büyü yaptırır.(Son 6 bölüm)” üzerine 5 yorum

 1. Umut dedi ki:

  Teşekkürler Pınar ablacım zafer bsyramımız kutlu olsun

  1. Pınar dedi ki:

   saol umutcum

 2. ❤Aynur dedi ki:

  Merhabalar)))
  Herkesin zafer bayramy kutlu olsun)))
  Pinar ablam eline saglik)))

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Günaydınlar..)) 30 ağustos zafer bayramımızı kutluyorum❤
  Pınar ablam ellerine emeğine sağlık..))

 4. Pınar dedi ki:

  Arkadaşlar günaydın. Herkesin 30 Ağustos zafer bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Allah devletimize milletimize zeval vermesin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.