Kördüğüm 02 Eylül Pazar Özeti 392. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)#Meethi Rani’nin Nandini’nin(dolayısıyla Akash’ın) kızı olmadığını öğrenir(son 7 bölüm)

Burak 29 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 02 Eylül Pazar 392. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Malvika masum olduğunu söyler, ama polis onu yine de götürür. Nandini bayılmış numarası yapar ve Akash onun tarafına koşar. Meethi şüpheyle onlara bakmaktadır.

 

Nandini uyanır ve Meethi’nin yanındaki bir sandalyede oturduğunu görür. Nandini Meethi’nin Mauli(Malvika) için kötü hissettiğini biliyordur ve Meethi’ye sen tamamen delisin. Mauli, buraya geldiğim günden beri beni kışkırtıyor. Bana her zaman Akash’ın benim olduğunu ve benim olması gerektiğini söylemişti der. Meethi sessiz kalır. Nandini Mauli Akash’la olan ilişkinizi kırmaya çalışıyordu. Yine de bir hata yaptı. Bana kimseyi kullanmamı söyledi ve ben sadece onu kullandım der. Meethi’ye yaklaşır. Bu tiksinti kadın(Mauli) Akash’ıma zarar vermek istedi. Bu evde böyle bir kadının yaşamasına izin veremezdim. Bana bu kadar önem vermemeliydin ve şimdi çok geç. Sonuçlara katlanmak zorunda kalacaksın. Şimdi gidebilirsin. Bir şeye ihtiyacım olduğunda seni arayacağım der. Meethi kalkar ve kapıyı içeriden kapatır.

Nandini Meethi’nin onu Chameli diyerek çağırmasına şaşırır. Meethi Nandini’yi sandalyeye oturtur ve ona kendi dilinde ve kızgın bir şekilde konuşur. Akash ile bir şey yapacağını düşündün ve Meethi bir köşede oturacak ve ağlayacak mı? Yanılıyorsun der. Kendisinin onun seviyesine, ona ders vermek için ineceğini söyler. İyi bir insan kötü bir insanla başa çıkmak için kötü bir insan gibi davranmaya başladığında çok tehlikelidir. Şimdi zamanın doldu der. Meethi devam ettiği sırada Nandini, Meethi’nin davranışındaki değişiklikten korkar. Bu zamana kadar Akash’ın Meethi’sini gördün, ama şimdi Meethi’nin diğer tarafını bir hizmetçinin torunu olan Meethi’yi  göreceksin der. Sana meydan okuyorum! Yapabilirsen kendini kurtar veya daha iyisi buradan ayrıl der. Meethi döner ve yine ses tonunu değiştirir ve Nandini’yle tatlı bir şekilde konuşur. Yaralandığın için dinlenmelisin. Bir şeye ihtiyacın olduğunda beni aramayı aklından bile geçirme der. Nandini, Meethi’nin odadan çıkmasıyla birlikte kormuş ve gergin bir halde oturur.

Akash, birisine Mauli’ye karşı avukat tutmasını söyler. Mauli’nin bunu neden yaptığını bilmek istiyorum der. Meethi, Mauli’nin bunu yapmadığı için bunu yapmak içinde bir sebebi olmadığını söyler. Mauli’nin geçmişte hata yaptığını kabul eder, ancak bu olaya karışmadığını düşünür. Akash Mauli’nin odasında bulunan kanıtlardan bahseder. Meethi onların yerleştirilebileceklerini söyler. Nandini’nin bunu yaptığını düşünür. Akash Nandini’nin bu evde kalmasını istemeyen kimse yoktu ama sen Nandini’yi bu evde Rani’nin hatırına tutmak istedin suçlu sensin der. Nandini’nin hayatını Maiyya’nın hayatını kurtarmak için riske attığını gözlerimle gördüm. Onu bu durumda iken atmak istiyorsun. Polisin Nandini’ye karşı bile bir kanıtı bile yok der. Meethi uyanır ve hayal kurduğunu fark eder. O, Mauli’nin bütün bunların ardında olduğunu söyleyen Akash’a kulak misafiri olur. En iyi avukatı ister ve hiçbir kanıtı olmadığı için Akash’a bir şey söylememeye karar verir. En kısa zamanda bir şeyler yapması gerektiğini düşünür.

Rani, Chameli’ye çorba getirir. Meethi senin için yaptı, yakında iyileşirsin der. Chameli, Meethi’nin iyileşir iyileşmez onu evden atmak istediğini konuşur. Rani, Meethi’nin lehine konuşur. Tekrar böyle bir şey söylersen seninle konuşmayacağım der. Chameli bir yudum almak üzeredir ama Meethi’nin zehir eklenmiş olabileceğini düşünerek durur. Rani onu içmesi için ısrar eder ve onu içmek üzere ondan alır. Maiyya ve Meethi yemektedir ve Meethi Mauli’nin masum olduğunu ona nasıl söyleyeceğim diye düşünür. Nandini’ye inanmakla hata ettiğini şimdi onun yalanını ortaya çıkaracağını düşünür.

Akash muhabir Aslam Khan’la ile görüşür. Basın toplantısında onu gördüğü sırada Khanna’nın tepkisinden bahseder. Akash o ne yaptı der. Aslam Khan ona, Khanna’nın kız kardeşini ve ailesini bir trafik kazasında öldürdüğünü ve böylece işinde hiçbir paydaşın bulunmadığını söyler. Akash ciddileşir. Bu konuda kanıtın var mı der. Aslam tüm kanıtı içeren bir kalem sürücü(harici bellek) hakkında konuşur. Beni sadece bu ülkeden göndermeye söz verirsen onu sana verebilirim, Khanna beni bırakmayacak der. Akash, Dubai için kendisine birinci sınıf bilet  ve hesabına para ayarlayacağını söyler. Khanna oraya ulaşamayacaktır der. Aslam başını sallar ve ona teşekkür eder. Saat 17: 00’de hava alanının yanındaki Maratha Cafe’de buluşalım ben size orada kalem sürücüyü vereceğim der. Aslam, Akash-Meethi’nin fotoğrafına bakar ve onu över. Aslam ayrılır ve Akash Meethi’yi çağırır. Ona Aslam’ın Khanna hakkında bilgi verdiğini söyler. Akşam Aslam ile görüşmesinden sonra romantik bir akşam yemeği için Meethi’ye dışarı çıkmayı önerir. Meethi akşam yemeğine katılmayı kabul eder ve gülümser.

 

Meethi Maratha Cafeye ulaşır ve Akash’ı beklemeye başlar. Aslam ise daha önceden oradadır. Aslam ruj seklindeki kalem sürücüye bakar ve Akash’ın neden gelmediği hakkında endişelenir. Akash’ın arabası bozulur. Meethi’yi oraya ulaşmasının biraz zaman alacağını bildirmek için arar. Ona Aslam’ı aramasını söyler ama Meethi onu hiç görmemiştir. Buraya gel ve sonra onunla buluşalım der. Akash başka bir araba getirmek için sürücüyü çağırır.

Garson, Aslam’a kahve  servisi yapar ve tezgaha geri döner. Adam, Aslam’a fincanından bir yudum almasını gizlice izler. Aslam, Akash’ın çağrısını alır. Ama adamın  içeceğinin içine karıştırdığı zehirin etkisiyle boynuna yapışır. Telefonu masanın üstünde tutar ve ayağa kalkar ve Meethi’nin yanına düşer. Yardım ister. Meethi’yi Akash’ın karısı olarak tanır. Yerde kıvranmaya devam eder ve kalem sürücüsünü elinde tutmaktadır. Diğer adam (garsonun kılığına giren, adam Khanna’dır) Aslam’ın telefonunu alır, diğer insanlar Aslam’ın yanına koşar. Aslam Meethi’ye Akash’a birisinin ona zehir verdiğini bildirmesini söyler. Diğer adam da Meethi’yi tanır ve yüzünü kapağa gizler. Khana’nın adamları Aslam’a yardım etme bahanesiyle Aslam’ı alır. Akash Meethi’yi arar ve Meethi ona her şeyi anlatır. Akash, hemen Cafe’den dışarı çıkmasını ve kimsenin onu takip etmediğinden emin olmasını söyler. Cüzdanını alıp dışarı çıkar. Akash Cafe’ye doğru koşar.

Khanna’nın adamları Aslam’ın kıyafetlerini kalem sürücüyü bulmak için kontrol ederler ama bulamazlar. Khanna Meethi’yi fark eder ve Cafe’deki sahneyi hatırlar. Adamlarını Meethi’yi takip etmesi için işaret eder. Kalem sürücü onda der. Meethi Khana’nın sesini arabasında oturmak üzere olduğu zaman duyar. Adamlar onu takip ederken Meethi koşmaya başlar. O, Ratna’nın genelevine ulaşır ve orada saklanır. Adamlar Meethi’yi arar. Khanna adamlarını, o kadının sahip olduğu kalem sürücüsüne ihtiyacı olduğu konusunda uyarır. Kadın ölürse de umurumda değil ama o kalem sürücüsüne ihtiyacım var der. Adam onu bulacağını ve hepsinin farklı yönlere dağıldığını garanti eder.

Ratna Meethi’ye arkadan yaklaşır. İkisi de birbirlerini gördüklerine  şaşırmıştır. Ratna, onun yüzünden hapse girmesi gerektiği için onu görmekten çekinir. Onun yüzünden bir çok parasını kaybettiğini söyler. Neden buraya tekrar geldin? diye sorar. Meethi, buraya seni sıkıntıya sokmaya gelmediğini söyler ama bazı adamlar beni takip ediyordu. lütfen beni kurtar der. Ratna bunun yerine o adamlara yardım etmesi gerektiğini söyler. Meethi, adamlarını çağırdığı sırada ona şokla bakar. Ratna Meethi’ye  Chameli’yi aldın. Onun kim olduğunu ve ne tür bir insan olduğunu bilmiyorsun. Meethi, Chameli ile hiçbir ilgisi olmadığını Rani’yi kurtarmak istediğini söyler. Onu evlat edindim der. Ratna  bunun üzerine güler. Rani benim kocamın kızı der. Ratna, Chameli’ye yalancı der ve onun herhangi bir sorun veya zorluk durumunda herkese, tüm yakınlarına dahi her şeyi yapabileceğinden bahseder. Meethi’ye, kocan zengin olmalı, bu yüzden Chameli’nin onun peşinde der. Chameli Rani’nin babasının kim olduğunu bilmiyor der. Meethi, Rani’nin Chameli’nin kızı olmadığını fark eder. Ratna adamlarını Meethi’yi yakalaması için çağırır.

 

Khanna adamlarını azarlar. Akash o kalem sürücüsünü alırsa çok kötü olacağını söyler. Adamlarına iyi olmadıklarını söyler. Bu cesedi gömmelerini ve hiçbir iz bırakmamalarını söyler. Meethi bir şekilde eve ulaşır. Ratna’nın sözlerini düşünür. Rani’yi bu evden atmamı istediği için, Ratna’nın yalan söyleyebileceğini düşünür. Rani’nin Nandini’nin kızı olup olmadığı umurumda değil. O benim kızım. Onu uzun süre kabul ettim. Benden uzak durmasına izin vermeyeceğim. O benim ve Akash’ın kızı der.

Nandini Meethi’yi nerede olduğunu sorar. Akash uzun zamandır seni endişeyle bekliyordu der. Meethi Nandini’ye Akash hakkında endişelenmemesi için güvence verir. Kocam beni sadece onun işi için gönderdi. Ratna Bai ile yolda karşılaştım der. Nandini endişelenir. Meethi’ye bu konuda soru sorar. Meethi, Ratna bana gerçeği söyledi der. Rani’nin onun kızı olmadığını söyler. Nandini, Ratna’ya yalancı der. O benim mutluluğumu kıskanıyor. Herkes Rani’nin Akash, Maiyya ve herkes gibi kızım olduğunu kabul etti, bu yüzden onun söyledikleri umurunda değil der. Meethi de aynı fikirdedir. İnatçı olduğun gibi hiçbir şey umursamıyorsun. Bu yalan oyununa başladın ve sessiz kalacağımı mı düşünüyorsun? Hayır, şimdi Rani’nin senin kızın olmadığını kanıtlamak zorundayım. Yangını yaktın ve Mauli bunun yüzünden etkilendi. Şimdi bekle ve nasıl etkileneceğini izle. Sana güvendim ve sana bu evde saygı gösterdim ama sen aile üyelerime oyun oynamaya başladın. Ne istediğini anlamıyorum der. Nandini, bu evde onun yerini almak ve Akash’ın karısı olmak istediğini söyler. Meethi şok olur.

Özetimizi beğendiyseniz bize reklamları yıklayaraj destek olabilirsiniz

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 02 Eylül Pazar Özeti 392. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)#Meethi Rani’nin Nandini’nin(dolayısıyla Akash’ın) kızı olmadığını öğrenir(son 7 bölüm)” üzerine 83 yorum

 1. Hayat Su Ayvaz dedi ki:

  Abi dikkat edin insan bunu izledikçe ruh sağlığı bozuluyor.
  Bende annem için bakıyorum Özetlere.
  İnsanlar bunu izledikçe agresifleşiyor.
  Neyse Bitiyorda kurtuluyoruz

 2. Anonim dedi ki:

  ben türkleri çox sevirem

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi geceler Aynurum bende öptümm❤❤
  Kızlar bende kaçıyorum artık..kuzenimle konuşuyorum..yazamıyorum buraya..hadi iyi geceler..Allah rahatlık versin..kocaman öptüm canlar❤❤

 4. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İnşAllah Aynurum..)) Hayırlısı..))
  İyi Rojinim..sen nasılsın ??..
  Hayat da hala misafirlerle ilgileniyordur..))

 5. ❤Aynur dedi ki:

  Hadi ben kacdim gozlerimde aciyor tele bakdigimda
  Iyi geceler herkese)))
  Cok optumm)))

 6. rojin dedi ki:

  hoşgeldin Aleyna Ablam sen nasılsın ben çok iyim hayat ablam nerde

 7. ❤Aynur dedi ki:

  Hos buldum Rojin sende hos geldin)))
  Hep iyi ol))
  Sukur iyim)))
  Bizim okullar cumartesi acilacak))
  ….
  Anladim ablam)))
  Hayirlisiyla insallah)))

 8. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşgeldin..Rojinim..))
  Tmm Aynurum iyi geceler..Allah rahatlık versin..))

 9. rojin dedi ki:

  hayde sohbet edelim

 10. ❤Aynur dedi ki:

  Evet Goker abimm Pinar ablam einize emeginize saglik)))
  Ozetler bir birinden guzeller)))
  Tesekurler ozetler icin)))

 11. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok cnm 32 yaşlı mı??..kızda 26 yaşı var sonuçda..6 yaş farkları var..))
  E işte kuzenim de senin gibi düşünüyor…teyzemde bana söyledi Aleyna Güneşle bi sen konuş diye..))

 12. Rojin dedi ki:

  hoşgeldin Aynur kardeşim sen nasılsın ben çok iyim bizim okular pazartesi açılıyor

 13. rojin dedi ki:

  kim se yokmu

 14. ❤Aynur dedi ki:

  Hayirli aksamlar Rojin)))
  Iyim sen Nasilsin)))
  Nr ozuru???
  Evet yeni hint dizi basliycak)))

 15. rojin dedi ki:

  pınar ablam tüm ozetler için çok teşekkür bizlere kördüğüm anlatın için çok teşekkürler Pınar ablam ve Göker abim ve bütün herkes cok teşekkür

 16. ❤Aynur dedi ki:

  Ablam sen kuzeninle konis))
  Bende uyuycam
  Iyi geceler allah rahatlik versin)))
  Yarin grsrz cansii)))❤❤❤
  Cook optummm❤❤❤❤

 17. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok cnm dinlemedim..ama dinlerim..))

 18. Rojin dedi ki:

  merhaba nasılsınız kördüğüm Ailesi kaç gündür yok tum siz özür dilerim neler var kötü haberleri verin ve iyi haberlerin verin çok meraklı Melahat ödüm kızlar yeni hint dizi var ikimiz yerine çok merak etik bir dizi

 19. ❤Aynur dedi ki:

  Neladar buyukmis erkek
  Ama xamani grlmis evlenmenin
  Benim annemle babam 22 yasinda evlenmisler

 20. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kuzenim 26 yaşında..erkekse 32..))

 21. ❤Aynur dedi ki:

  Alan Walker-Darkside sarkizini dinledinmi super zarki✌ 😉

 22. Anonim dedi ki:

  Haa iste #teamali✌
  Harikasin ablamm 😉
  Ali hak efiuor Yapragi☺❤

 23. Anonim dedi ki:

  Sen kuzeninle konus)))
  Biz yarin konusurus)))

 24. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ali✌ 😉

 25. ❤Aynur dedi ki:

  Kuzenin kac yadinda???

 26. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur benim kuzenime görücü gelmiş..şu an whpdan onla konu hakkında konuşuyorum..kız kararsız..ne diyeceğini bilmiyor..))

 27. ❤Aynur dedi ki:

  Ablam sen hangisisin??
  Ali❤Yap ✌
  Bar❤Yap

 28. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bakalım..onu da artık zaman gösterecek..))

 29. Anonim dedi ki:

  Hmm anladimm)))

 30. ❤Aynur dedi ki:

  Su an bizim sarkimizi dinliuorim 😉

 31. ❤Aynur dedi ki:

  Hoslanti birazdan aska donusicekk 😀 😛 😮 😉

 32. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Cnm burdayım..))
  Whpdan mesaj geldi ona bakdım..))

 33. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Şu an hoşlantı galiba bendeki..
  Şarkılar süpermiş❤

 34. ❤Aynur dedi ki:

  Ablammm burdamosinn???? 😐 😮

 35. ❤Aynur dedi ki:

  Ve bu sarki varyaa ilk askkkm ilkk askk o da harikaa✌✌✌

 36. ❤Aynur dedi ki:

  Bu sarkilarin hepsi 4 n1k ilk ask dizisinin sarkilari❤❤❤☺☺☺

 37. ❤Aynur dedi ki:

  Dayanamiyorum artikkk birileri bir sey yapsin neden ayri kaldik o na yaklasmam lazim
  Baskalarina kandikkk bana yeni bir sans lazim dayanamiyorumm artikkkk
  Birileri bir sey yapsinn

 38. ❤Aynur dedi ki:

  Asikmksin???

 39. Anonim dedi ki:

  Evet sarki super yaa
  Birde bu sarki var
  Sen oyle naail guluyorsun aciyorsun yaprak yaprak
  Burda ben sanki oluyorum sen çiçeksin ben toprakk
  Bu yurek nasil boyle oldu seni bulunca yeniden dogdu
  Sahire doktora sordum cozemedimmm bu durumuu……

 40. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet aşık gibi…ama bi sor bakayım ben aşık mıyım??..

 41. ❤Aynur dedi ki:

  Serhan icindeki seni bulmusss❤❤❤☺

 42. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Şarkı güzel dimi..ben çok sevdim..))

 43. ❤Aynur dedi ki:

  Ablam bu sarki Serhan la sana gelsin)))
  Aa oylemi bulusmak mi istiyor??
  Ablamm Serhan sana asik❤❤❤

 44. ❤Aynur dedi ki:

  Nasil baktin gozlerime
  Nasil tuttun ellerimi
  Nasil kanmisim sana
  Nasil doldurdun yerimi
  Son sozum bu sana inanirim sanma sana bennn icimdeki seni bulmusum anlasanaa…..

 45. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ha bide geri dönünce benle buluşmak istediğini söyledi..

 46. ❤Aynur dedi ki:

  Evet burdayim)))

 47. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur burda mısın??

 48. ❤Aynur dedi ki:

  Evet doner okulu varsa)))

 49. ❤Aynur dedi ki:

  Sen cvp yazsaydin arkadas olarak yani o da senin gibi karma katisik duygular icersindedir

 50. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bilmiyorum ki ne zaman dönecek..ama okulu var…döner herhalde..))

 51. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hakketen diğer arkadaşlar nerdeler ya..
  Serhan..merhaba Aleyna nasılsın??..ben cvp yazamayınca..Aleyna lütfen cvp yaz bana..iyi değilim ben..

 52. ❤Aynur dedi ki:

  Ne zaman donecek moskovadan

 53. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm cnm bakarım..))

 54. ❤Aynur dedi ki:

  Offf yaa ismimi yazmayi unutuyorum heppp

 55. Anonim dedi ki:

  Ne dedi serhan
  Merhaba nasilsin oyle seyler mi

 56. ❤Aynur dedi ki:

  Diger arkadaslat nerde Gokhan abimm…Nihat abim..
  Hayat ablamm… Mahym ablam..Guljan ablam..Tylla ablamm…Nuranaay ablamm…Leyla ablamm…

 57. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur Serhan şu an moskovada..bana instada yazdı ama cvp yazmak istemedim..şu an hisslerim biraz karışık…

 58. ❤Aynur dedi ki:

  Anonim benim

 59. Anonim dedi ki:

  Sizde giyiyorlar minik kisa elbiseler ama bizde olsende giyemezsin ve birde sadece uzun ve vok farkli bir yakasi var netden bak boyle yaz:turkmen milli koynekleri diye yaz elbiseler cikar

 60. ❤Aynur dedi ki:

  Ee serhandan hic bir haber yokmu sormak istemezdim ama dayanamadim ozgunum(((

 61. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Valla Aynurum bizim okula kısa minicik elbise giyen kızlar var..))
  Kimsede bişey demiyor..))

 62. ❤Aynur dedi ki:

  Eger etek felan kisa elbise giyersek 40 yil dedikodumuzu yaparlar haahah

 63. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Anladım cnm..))

 64. ❤Aynur dedi ki:

  Yani demek istedigim iz kizlar sadece uzun elbise giyiyorus
  Ve basimiza tahya giyiyorus yazacaktim pardonnn

 65. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur???

 66. ❤Aynur dedi ki:

  Hmm anladim sizinki guzel yaa)))
  Bizim okulda kizlar:uzun yesil elbow giyer saclari orumlu ayni Elif dizisindeki Elif varya onun gibi her gun saclarimizi oruyorus ve siyah ayakkabi
  Erkekler:siyah pantolon beyaz gomlek
  Unoversitede ayni ama kizlar kirmizi, mavai elbise giyerler yani sartlar boyle okumak istiyorsun bunlari yapmalisin
  Ve basimizada tahua diye bir sey giyiyorus vok guzl yaa

 67. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tabi cnm derslerden dolayı dizi izlemek zor olucak..))
  Yok cnm ben üniverste okuduğum için..üniforma giyinmiyorum..serbest kiyafet..))

 68. ❤Aynur dedi ki:

  Ablamm sizin okullarda uniform varmi varsa nsil anlatsana

 69. ❤Aynur dedi ki:

  1 fragmani cokmerkli yaa final hibi geldi bana ama final olsa final bolumu diye haber verirdiler
  Ayy yarin meleklerin aski varr❤❤❤
  Heycanla bekliyorummm
  Artik ondan sonra gecelerine tv izlemiycem ben okul basliyorr
  Son kez meleklerin askini izlerimm
  Okul zamanlarinda tekrarlarini izlerimmm

 70. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur cnm nerdesin??.tmm seni bekleyene kadar instaya bakayım..))

 71. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok cnm 2 fargmanını izleyemedim..1 izledim ama..
  Tmm cnm bekliyorum seni..))

 72. ❤Aynur dedi ki:

  Tm cikdi galiba sev yeter ozetlerini okuyup gelirim

 73. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablam 4 n1k fragmanini izledinmi 2 fragmanda yayinlandi youtubeden ama ben goremedim

 74. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm cnm grşrz.))

 75. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar Aynurum..

 76. ❤Aynur dedi ki:

  Iyi aksamlar arkadaslar)))
  Nasilsiniz ben saat 10 gibi gelirim))

 77. Umut dedi ki:

  Teşekkürler pınar ablacım

 78. Yusra dedi ki:

  Pınar hanım teşekkürler son 7 bölümü de biran önce yazsanız da bizcde artık merakta kalmasak

 79. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Şükür bende iyim.. Tylla ablam..))

 80. T♡Y♡L♡L♡A dedi ki:

  Cok sukur Ben iyim Aleynacim sen nasilsin

 81. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi günler..))
  Pınar ablam ellerine emeğine sağlık..))
  Tylla ablam..nasılsın??..))

 82. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Bunu okup sok oldum ya rani nandinin kizi deylse akasinda kizi deylse o zaman o kimin kizi…lutfan PINARCIM devamini cobucak yazarmisin bilmek istiyorum ya ayy ben bu gunlerde cok merakli melahat olmaya basladim ya

 83. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Yeni ozet gelmis yine ilk benim

  Tsk ederim Pinar hanim ellernize saglik emeginizede…devamini sabirsizlikla bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.