Kördüğüm 01 Eylül Cumartesi Özeti 391. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Nandini Akash ile kafayı bozar.(son 8 bölüm)

Kördüğüm 01 Eylül Cumartesi  391. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Meethi beraber çekindikleri aile fotoğrafını görür ve onu elinden düşürür. Fotoğrafın çerçevesi param parça olur. Rani’ye bakar ve özür diler ve başka bir çerçeve alacağını söyler. Rani, bunun iyi olduğunu ve endişelenmediğini ve onun da endişelenmemesini gerektiğini söyler. Meethi fotoğrafa bakar ve hala inanamıyordur.

Vishnu eve gelir ve Ratnan’nın evinden Manav’ı getirdiğini söyler. Mukta’ya para verir. Mukta sessiz kalır ve sabah ki olayı hatırlar. Vishnu dışarıda yemek yemesi hakkında konuşur ve parayı dolapta güvende tutmasını söyler. Mukta Vishnu’nun verdiği paraları yüzüne fırlatır ve Vishnu düşen paraları toplamakla meşguldür. Mukta üzerine benzin döker ve Vishnu’ya uzak durmasını yoksa yanacağını söyler. Elindeki çakmağı yakar . Vishnu ona sakinleşmesini söyler  Mukta onu bugün gördüğünü ve parayı nasıl kazandığını bildiğini söyler. Vishnu başka seçeneği olmadığını ve bunu onların ve Manav için yaptığını söyler. Mukta, ben taksi kullanıyorum çünkü dürüst bir hayat yaşamak istiyorum. İhtiyacın olursa yardım için babana sorman gerektiğini söyler. Kendisini onlar için tehlikeye atmamasını  ağlayarak söyler. Vishnu gelir ve çakmağı alır ve ona sarılır ve ona yaptıkları için özür diler ve bunu tekrar yapmayacağına söz verir. Meethi, Rani’ye diyetini ve Akash gibi zinde kalmayı anlatır. Ayrıca ona sindurdan (evli kadınların suratlarına  sürdükleri boya) bahseder. Vishnu Mukta’dan tekrar özür diler ve bugün hayatın paradan daha değerli olduğunu anladığını söyler. Ona tekrar yapmayacağını dair söz verir. Mukta, Meethi’nin daha önce ona söylediklerini hatırlar ve ona, sensiz ve Manav’sız ne yapacağımı bilmiyorum der. Ona söz vermesini ister. Vishnu söz verir.

Vishnu bir çağrı alır ve telefona Mukta bakar. Arayan Bay Khana’dır ve görüşemedikleri için özür diler. Vishnu’ya bugün ofise katılabileceğini söyler Vishnu kabul eder. Vishu sonra Mukta’ya lordun onu dinlediğini ve bir iş teklifi aldığını söyler. Rani Nandini’ye gider ve ona sindur uygulamasını söyler. Nandini, ona bu fikrin nereden çıktığını ve kimin söylediğini sorar. Rani, Meethi’nin bunu babamın yaşını arttırmak için yaptığını söyler.

Rani, Nandini sindura bakarken ayrılır, Malvika gelir ve bunu yapma hakkına sahip olduğunu söyleyerek onu kışkırtır ama önce Akash’ı kontrol etmelisin der. Meethi, Akash’ın içeri girerek ona arkasından sarılarak korkuturken çalışmaktadır. Akash, bunların hiçbirini giymemesini ve beklemesini söyler. Hemen geri döneceğini ekler. Nandini’nin odasına gelir ve pembe sariyi ister ve bunu Meethi için aldığını ve Meethi’nin onu ofiste bir parti olduğu için giymesini istediğini belirtir. Nandini sariyi geri verirken ütüye ihtiyacı olduğunu söyler. Nandini buna çok kızar. Akash sariyi Meethi için aldığını ama birisinin kazara Nandini’ye verdiğini söyler. Meethi hazırlanmaya gider ve ütü için Ramchand’a sariyi verir.

Nandini ütü yapmak için hazırlanan Ramchand’ın yanına gelir ve ondan çamaşır sodası ister. Ramchand çamaşır sodası almak için ütünün başından ayrılır ve Nandini bunu fırsat bilerek ütünün ayarını maximuna getirir. Ramchand geri gelir ve sariyi ütülemek için ütüyü bastığında sari yanar. Nandini içinden kendisine ait olmayan şeylerin de başkasına da ait olamayacağını söyler. Ramchand çok üzgündür ve sariyi Meethi’ye gösterir ve özür diler, Meethi hata olduğunu fark ederek onu affeder ve bir daha ki sefere dikkat etmesini söyler. Nandini o esnada yanlarına gelir ve Ramchand’ı azarlar, Meethi bir hata yaptığını söyler ve herkes yapar bu olabilir der. Nandini, Akash’ın bu sariyi sevgi ile aldığını söyler; Öte yandan Meethi, Akash’ın tüm sarilerini sevgiyle aldığını ve başka bir tane daha alacağını söyler. Akash, Meethi’nin istediği tüm sarilerin olabileceğini bir butik yapmak istediğini söyler.Bu Meethi’nin hoşuna gider. Akash Meethi’nin elini tutar. Nandini Akash ve Meethi’nin yakınlaşmasına kızar ve odayı  sinirle terk eder. Nandini sinirli bir şekilde odasına gelir eline geçirdiği takvimi fırlatır. Takvim konsolun üzerine duran sinduru(kırmızı boya) çarparak onu düşürür. Nandini takvim yapraklarında açılmış olan 1 aralık tarihinin üzerine dökülen boyayı görür ve aklına Akash ile evlenmeyi planladıkları tarih gelir ve bir gelin gibi giyinmeyi düşünür.

Meethi ve Akash Akash’ın şirketlerinin birleşme partisindedir. Akash’ın arkadaşları gelerek onu kutlar. Nandini ise odasında dolaptan bir sari alır ve Akash ile birlikte çekindikleri okul için gerekli olan aile fotoğrafına bakar. Partide Akash ve  Meethi dans etmekteyken Nandini bir gelin gibi hazırlanmaktadır. Bay Khana da partiye gelir, Akash ve Meethi’nin yanına gelerek  sırıtarak güler ve bunun eğlenceli olacağını söyler. Yakında buluşacağımızı biliyordum. Meethi’ye evlerine geldiğinde kocasının onu tekmelediği için Meethi ile buluşamadığını söyler. Akash Khana’yı uyarır ve bunun özel bir parti olduğunu ve hiçbir drama istemediğini söyler. Khana, satılan şirketlerini yönetim kurulu ile görüşmediklerini söyler. Diğer şirketlerin sahibi Khana’dır ve Akash bunu bilmiyordur. Akash ve Khana, birleşen şirketlerin  iki önde gelen ortağı olarak kön tarafa davet edilirler. Nandini ellerine mehandi (kına) sürer ve sonra Akash ve Rani ile olan fotoğraflarına bakar.

Akash’a medya tarafından ortaklıklarının ne kadar süreceği sorulur. Khana ona doğru yürür ve daha önce bunu düşünmesi gerektiğini ona fısıldar. Khana işin başka bir şey olduğunu ve özellikle bir fahişe söz konusu olduğunda kişisel yaşamla asla karıştırılmaması gerektiğini söyler. Akash döner ama onu durdurur ve Meethi, Akash’ın öfkesinden dolayı yanlış şeyler yapmamasını umut eder. Khana bir mikrofon alır ve anlaşmanın çok ileri gideceğini söyler ve bu da Akash da aynı şekilde söyler.

Eve geldikten sonra Meethi, Akash’a durumu iyi ele aldığından dolayı gurur duyduğunu ve öfkesini en iyi şekilde kontrol ettiğini söyler. Akash, radikal bir şekilde düşündüğünü ve bir çok ünlü ailenin yanlarında olduğu için kötü şeylerin olmasına izin vermediğini, ancak içindeki öfkenin hiçbir şekilde durmayacağını söyler. Meethi ona sakinleşmesini ve her şeyin iyi olacağını söyler. Nandini sinduru uyguluyorken bugün bir gelin gibi giyindiğini ve Akash’ı beklediğini söyler. Akash’ı sinduru alnına sürerken hayal eder ve sevinir. Nandini yavaş yavaş aklını Akash ile bozmaktadır. Sinduru(evli kadınların sürdüğünü unutmayalım) alnına sürmek üzereyken Meethi kolunu tutar ve Nandini kendine gelir.

dizibilgi google play

Kördüğüm 01 Eylül Cumartesi Özeti 391. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Nandini Akash ile kafayı bozar.(son 8 bölüm) (25 Yorum)

 1. Guljan merhaba! Nasilsin? Aylen cocuklarin nasil?? Umarim iyisinizdir?? Guljan tarifimi acdim seni sonra aricam…

  Gokhan sen nasilsin? Bilyorum iysindir hep iyi ol dostum
  Cok mutlusundur su an hep mutlu ol bende senin adina mutluyum kiz isteme guzel gecmis demek kahveye tuz koyulmamis ama yanaklarini sikmislar ha ha
  NISANINI KUTLUYORUM GOKHAN IYI DILEKLERIYLE TYLLA

  MERHABA NIHAT sen nasilsin?

 2. Gunaydin!
  Gunaydin!
  Gunaydin!
  Nasilsiniz bakiyim…???

  Aynur nasilsin cnm iyimisin okulun acilmasinada bikac gun kaldi sana okulunda iyi ders calismalari tatlim kolay gelsin☺

  Aleyna merhaba nasilsin iyimisin
  Cok gecmis olsun cnm
  Anonimin yazdiklarnida bos ver
  Bu arada yine yazmayi unutmusum kalp emojili benim tylla ismim 5 harf dun aksam cok uykum vardi oyuzdende devamini yazamadim sadece ozet okup iki kere yorum yazip cikdim☺

  Mahym nasilsin aylen kizin nasillar INSALLAH iyisinizdir isler yuzunden cok yogunsun galiba…neyse cnm geldiginde konusurus☺

  …Nuranaay sende uzun zamandir yoksun☺

  Rojinim sen nasilsin? Iyimisin?

  Leyla sen naslsin?
  Leyla sen dc leylasin dimi

 3. Aleyna ablam ben uyuyayim cok yotuldum bu gun yaa
  Iyi geceler ablamm❤❤❤
  Allah rahatlik versin☺☺☺
  Yarin gorusurus insallah☺❤

 4. Pinar hanim ozetler herzamanki gibi harika elinize emegnize yuregnize saglik cok guzel olmus size iyi calismalar ve basarilar dileyorum

  Aynur nasilsin?

  Aleyna nasilsin?

 5. Hayırlı akşamlar..))
  Teşekkürler Aynurum iyi sayılırım..
  Aynen diğer arkadaşlarımız ne zamadır yazmıyorlar malesef 😐
  Anladım cnm okullar açıldıkdan sonra tabi yazmamız zor olur..

 6. Hayat ablamin evi kalabalik bir cok insan var tek kiz oldugu icinde iki yeri kosduruyordur su an ablamm 😀 :S

 7. Bende seni seviyorum ablamm❤☺
  Yarin saat 3 kursum var saat 16:30 bitiyor kurs
  Sali de disciye gidicem sabah erkenden))) 😮 :-$ 😀

 8. Hayirli aksamlar)))
  Ablamiyim sen nasilsin???
  Evet yaa hayat ablam kendini fazlasiyla ozletti birde leyla ablam mahym ablam guljan ablam amrita ablam her kes ortada yok is yuzunden
  Benimde son gunlerim olacak okul basladiktan sonrra aksamlarina yazmiycam maalesef(((
  Okul 8:30 basliyor 14:10 bitiyor eve geliyorum yemek yiyorum biraz dinleniyorum sonra evin isi sonra dersler ayyyy telimi almaya vaktim olmiycakkk(((( 😮 😐

 9. Cnm ben şimdi çıkıyorum.akşam inşAllah 10-11 gibi yazarım..))
  Seni seviyorum❤..
  Bu arada Hayat canım kardeşim sen nerelerdesin 😐
  Fazlasıyla özletdin kendini..gel artık..