Komşular Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Burak 30 Ağu 2017 Komşular  0

Fox Tv’de 2 sezon uzak kaldığı günlük dizi sektörüne girmeye karar verdi. Fox Tv ekranlarında hafta içi her gün 18:00’da izleyicisi karşısına çıkacak Komşular dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Senaryosunu Zehra Çelenk’in yazacağı, yönetmenliğini Canan Evcimen’in yapacağı Komşular Dizisinin yapımcısı ise Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden Med Yapım.

Komşular Dizisi 1985 yılında Avustralya’da yayın hayatına başlayan  NEIGHBOURS isimli diziden uyarlanacak. NEIGHBOURS dizisinde Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Oldukça uzun soluklu olan NEIGHBOURS dizisi Avustralya’da yayımlanan en uzun dizi oldu.

Komşular Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ali Oğuz Şenol

Adını Sen Koy dizisinde hayat verdiği Mert Yılmaz karakteri ile tanınır

Gizem Altunay

Deniz Yıldızı dizisinde Elif Şahin karakterine hayat vermişti. 1987 doğumludur ve 30 yaşındadır.

Zafer Demircan

Kevork Türker

Serap Önder

Arda Esen(Tunç)

Son olarak Küçük Gelinler dizisinde rol almıştır.

Tunç; Ekin’in babası Seza’nın kocası

Sema Şimşek(Seza)

Eski manken ve oyuncu

Ekin’in annesi; Tunç’un eşi.

Melih AKDEMİR(Ekin)

  

Elif KARAGÖZ(Simge)

1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Burak Sarımoğlu eğitim merkezinde eğitim aldı. Unit Talent ajansla çalışıyor. Şevkat Yerimdar, Adı Efsane gibi dizilerde küçük rollerde yer aldı.

Komşular Dizisininde kanal değişikliğine gidildi. Diziyi yayınlaması için önce Kanal D ile anlaşıldığı bilgisi gelmişti; şimdi ise dizinin Fox Tv’de yayınlanacağı öğrenildi.

Bizim Hikaye, Hayat Mucizelere Gebe, Acil Aşk Aranıyor, Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerin yapımını üstlenen Med Yapım ilk defa bir günlük bir dizi ile Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında izleyicisi karşısında çıkacak. Yayınlanacak olan bu dizinin ismi ise Komşular olacak…

Neighbours adlı diziden uyarlanan Komşular dizisinin senaristliğini son olarak Ruhumun Aynası dizisini de yazan  Zehre Çelenk yapacak. Dizide oynayacak oyuncular ile ilgili çalışmaların sürdüğü ve dizinin yakında Kanal D de yayınlanacağı gelen haberler arasında. Dizi ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek sizlere güncel haberleri vermeye devam edeceğiz.

Günlük diziler aslında tutarsa adlarından çok söz ettiriyorlar. Kanal 7 de yayınlanan günlük hint dizileri bunlara örnek olabilir. Aynı zamanda Adını Sen Koy dizisi de gündemdeki yerini hiç kaybetmedi. Yani Türk Halkının kaliteli günlük dizilere verdiği önem ortada. Umarım yayınlanması planlanan bu dizide kaliteli bir dizi olur da bu açık kapanmış olur.

Komşular Dizisi Tanıtım Fragmanı

 

 

 

 

 

 

Komşular Dizisi 11 Aralık Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Komşular 3. Bölüm Özeti 8 Kasım da Neler Olacak ?
Komşular 2. Bölüm Özeti 7 Kasım da Neler Olacak
Komşular 1. Bölüm Özeti Komşular 6 Kasım Tüyoları

“Komşular Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri” üzerine 2 yorum

  1. aslı dedi ki:

    bencede unutma beni gibi uzun sürmeyecek bu diziye 1 veya 2 ay veririm

  2. Anonim dedi ki:

    asla unutma benin yerini alamayacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.