Komşular Dizisi Nerede Çekiliyor? Komşular Hangi Mahallede

Komşular dizisi 30 ekim de ilk bölümü ile Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Med Yapım’ın sımsıcacık dizisi olan Komşular’da Set Ankara’nın aksine bu sefer İstanbul’a kuruldu. bilindiği üzere daha önce bir çok günlük dizi Ankara’da çekilmişti hatta Beni Affet Ankara’da çekilmeye devam ediyordu; ancak Med Yapım İstanbul’da kiraladığı güzel bir sokak ve evde Komşular dizisi çekimlerine devam ediyor.

Başrollerini yine günlük dizi olan Adını Sen Koy’da da rol alan Ali Oğuz Şenol ve Deniz Yıldızı günlük dizisi ile gönüllere kazınan Gizem Altunay Komşular dizisinde başrol olarak yer alacak. Komşular dizisinde bir aynı Seksenler dizisinde olduğu gibi genel olarak bir sokakta yaşayan insanların hikayesi izleyicisi karşısına çıkacak.

Komşular Dizisinde çok bilindik oyuncular yer almayacak. Her ne kadar yapım şirketi çok ünlü olsa da Komşular dizisi oyuncuları başrol oyuncuları hariç amatör olacak. [mavibuton]Komşular Dizisi[/mavibuton] tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız.

NEIGHBOURS isimli dizinin Türkçe uyarlaması olacak. NEIGHBOURS dizisi Avusturalya’da da günlük dizi olarak ekranlara gelmişti. Komşular Dizisi çekimlerinin hangi adreste yapıldığı ile ilgili kesin bilgiye kısa süre de ulaşıp sizlere ulaştıracağız.

Komşular Dizisi Tanıtım Fragmanı