Komşular 1. Bölüm Özeti Komşular 6 Kasım Tüyoları

Komşular dizisi 1. bölüm özeti ilk bölümde neler olacak ?

Yapımcılığını No 9 Yapım ve Yağmur Ünal’ın üstlendiği Canan Evcimen ve Göksel Aydın’ın yönettiği Komşular dizisi 6 Kasım Pazartesi başlıyor. yapımı ‘The Neighbors’ dizisinden uyarlanan Komşular dizisinin senaryosunu Zehra Çelenk kaleme alacak. Dizide Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar Sema, Şimşek Arda Esen gibi isimler yer alıyor.

Karanfil Yokuşu İstanbul’un nezih cana yakın mahallerinden biridir. Mahallenin varlıklı iş adamı olan Haldun mahalleye bir otel yaptırır. Annesini kaybettikten sonra babası Haldun ile yaşamaya başlayan Deniz mahallenin lisesinde Edebiyat öğretmenliği yapmaktadır.Mahallenin Muhtarı Altan’ın, mahallede Şefika’nın yeri isimli restoranı işleten Şefika ile gençlik yıllarında bazı yaşanmışlıkları bulunmaktadır. Aradan geçen yıllara rağmen birbirlerine halen birşeyler hissetmektedirler.

Ankara da başına gelen talihsiz olaylarla üniversite eğitimini yarıda bırakan Demir, kendine yeni bir hayat kurma derdindedir. Tunç karısı Seza’nın yeni otelde müdürlük yapmaya başlaması ile mahalleye döner.Fakat onu da bir sürpriz beklemektedir. Mahallede eski aşkı Nazlı ile karşılaşacaktır. Mahallede günlük hayat tüm hızıyla sürerken yeniden alevlenen eski aşklar ve Haldun’un geçmişteki planları mahallede dengeleri değiştirecektir.

Komşular 1. Bölüm Fragmanı :

dizibilgi google play

Komşular 1. Bölüm Özeti Komşular 6 Kasım Tüyoları (9 Yorum)

  1. evet beni afet ve adını sen koy varken bu diziye hiç bir san verimiyorum tutmayacagından nerdese eminim