Koca Koca Yalanlar Sude ( Tuğçe Karabacak ) Kimdir ?

Koca Koca Yalanlar Sude Kimdir ? Gerçek Adı , Biyografisi

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Koca Koca yalanlar dizisi için yeni haberler gelmeye devam ediyor. Dizinin kadın başrolü için daha önce Berna Koraltürk Onbul ile görüşmelere başlandığı haberini sizlerle paylaşmıştık. Fakat bu görüşmelerden bir sonuç çıkmadı ve taraflar anlaşamadı. Bu durum Tuğçe Karabacak için adeta piyango oldu. Dizinin kadın başrolü için tanıdık isimler yerine fazla popüler olmayan yeni bir yüz ekrana getirmek isteyen Limon Film , Tuğçe Karabacak’a teklif götürdü.

İlk kez önemli bir projenin başrolünde yer alacak olan Tuğçe Karabacak çok önemli bir kariyer fırsatını yakalamış oldu. Koca Koca yalanlar dizisininde Sude karakterine hayat verecek. Sude dizide Alp ile evlidir. Fakat dizinin diğer başrolü Ahmet ona ilk görüşte aşık olacak.

Tuğçe Karabacak Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

1987 yılında Isprata’da dünyaya gelmiştir. Marmara Ünivesitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Moda bölümünü tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra moda yerine oyuculuk alnında kariyer yapmayı tercih etmiştir. Dizi kariyerine başlamadan önce Aşk Kırmızı isimli sinema filmiyle kamera önüne geçmiştir. Burada üzerine düşeni yerine getiren oyuncu kariyeri için güzel bir başlangıç yapmayı başarmıştır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura isimli dizide yer almış bu dizinin ekran ömrü kısa olsa da buradaki Nina karakteri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Ardndan Şehrin Melekleri isimli dizide de yer alsasa bu dizi de ekranlarda tutunmayı başaramayarak erken final yapmıştır.

En uzun soluklu projesi ise iki sezon yer aldığı Bahtiyar Ölmez dizisi olmuştur. Burada Çağla karakterini başarıyla canlandırmış ve Koca Koca yalanlar dizisindeki başrolün kapısını açmıştır.

dizibilgi google play