Klavye Delikanlıları Veli Dayıoğlu Kimdir ? (Sinan Çalışkanoğlu)

Burak 15 Eyl 2017 Klavye Delikanlıları  0

Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Filiz Taşbaş, İpek Tenolcay ve Mert Asker gibi oyuncuların rol aldığı Klavye Delikanlıları dizisine Veli Dayıoğlu karakteri ile Sinan Çalışkanoğlu dahil oldu.

Süreç Film & Ali Gündoğdu’nun yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Çakallarla Dans’ın senaristi Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi üstlenirken, Yahya Samancı yönetmen koltuğunda oturuyor. Dizide Bayram ve Kerem’in a sosyal olarak bilgisayar başında geçirdikleri hayatları ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılacak. Dijital dünyanın gerçeklerinin anlatıldığı dizi yakında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Sinan Çalışkanoğlu Kimdir ?

İlk Buluşma isimli şaka programının sunucularından Sinan Çalışkanoğlu 26 Ocak 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Akademi İstanbul Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha sonra Pera Güzel Sanatlar Merkezinde oyunculuk dersleri alan Çalışkanoğlu bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. Ayrıca reklam filmlerinde de oynayan oyuncumuz Selena dizisindeki Hades karakteriyle ünlenmiştir.

İlk eşi Yeşim Ceren Bozoğlu’ndan boşandıktan sonra  Tuğba Sarıünal ile evlenmiş ancak 16 Kasım 2015 tarihinde ondan da boşanmıştır.

Klavye Delikanlıları Tanıtım Fragmanı

Kaan Yıldırım Kimdir ? (Klavye Delikanlıları Kerem ) Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı
Klavye Delikanlıları Seyran Kimdir ? (Vildan Atasever) Nereli Kaç Yaşında Sevgilisi
Klavye Delikanlıları Seyran Kimdir ? (Vildan Atasever) Nereli Kaç Yaşında Sevgilisi
Klavye Delikanlıları Ne Zaman Final Yapacak?
Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.