Klavye Delikanlıları Seyran Kimdir ? (Vildan Atasever) Nereli Kaç Yaşında Sevgilisi

Klavye Delikanlıları Seyran Kimdir ? (Vildan Atasever) Nereli Kaç Yaşında Sevgilisi

Burak 15 Eyl 2017 Klavye Delikanlıları  0

Bilgisayar başında hayatlarını tüketen Bayram ve  Kerem insanların yüzlerine karşı söyleyemediklerini internet üzerinden söylerler. Hem de ufak tefek paralar kazanırlar. Ancak Bayram’ın kuzeni Kuzen Volki’nin Amerika’dan dönmesiyle işler büyür. Dijital dolandırıcılık çetesi kuran ekibimize güzelliği ve zekasıyla dolandırıcılığın kitabını yazabilecek Seyran dahil olur. Komik ve bir o kadar da macera dolu olan dizide Seyran karakterini Vildan Atasever oynayacak.

Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tenolcay ve  Mert Aske’nin rol aldığı dizi eylül ayı içinde Show TV ekranlarından yayınlanmaya başlayacak.

Vildan Atasever Kimdir ?

26 Temmuz 1981 yılında Bursa’da dünyaya geldi. 36 yaşındaki Vildan Erzurumlu 5 çocuklu bir ailenin kızıdır. Babası polis, annesi ise ev hanımıdır. 2003 yılında Kurtlar Vadisi dizisinde Nazlı Bekiroğlu  karakteri ile tanındı.2006 yapımı “Kader” filmi ile 18. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü kazanan Atasever , Yaralı Yürek, Bıçak Sırtı, Gece Sesleri, Samanyolu, Başrolde Aşk, Osmanlı Tokadı gibi birçok film ve dizide yer aldı. Başından iki evlilik geçen Vildan’ın ilk eşi gazeteci Taylan Kılınç, sonraki eşi ise oyuncu İsmail Hacıoğlu’dur. Ondan da 2015 yılında boşanmıştır. 

Vildan Atasever İnstagram  Adresi

https://www.instagram.com/atasevervildan/

Klavye Delikanlıları Tanıtım Fragmanı

 

Kaan Yıldırım Kimdir ? (Klavye Delikanlıları Kerem ) Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı
Klavye Delikanlıları Veli Dayıoğlu Kimdir ? (Sinan Çalışkanoğlu)
Klavye Delikanlıları Ne Zaman Final Yapacak?
Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

“Klavye Delikanlıları Seyran Kimdir ? (Vildan Atasever) Nereli Kaç Yaşında Sevgilisi” üzerine 1 yorum

  1. marizonilogert dedi ki:

    Greetings! Very helpful advice on this article! It is the little changes that make the biggest changes. Thanks a lot for sharing!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.