Klavye Delikanlıları Ne Zaman Final Yapacak?

Burak 11 Eyl 2017 Klavye Delikanlıları  0

Klavye Delikanlıları 3 Ekim salı günü yayın hayatına başladı. İlk bölümü ile 4.10 reyting alarak ilk 6’ya giren Klavye Delikanlıları dizisi başarılı bir başlangıç yaptı denebilir.

Klavye Delikanlıları dizisinde dikkat çeken en önemli konu ise aile ile izlenebilecek bir dizi olmadığı oldu. Klavye Delikanlıları’nın ilk bölümünde küfürler +18 espriler ve görüntüler havada uçuştu; ayrıca dolandırıcılığa bir özenti gördüm ben Klavye Delikanlıları’nın ilk bölümünde.

Klavye Delikanlıları Reytingleri

Klavye Delikanlıları 1. Bölüm ile 3 Ekim 2017 Salı günü 4.10 Reyting ile 6. sırada

Klavye Delikanlıları Sevildi mi?

Show Tv ekranlarında 3 ekim salı günü ilk bölümü ile ekranlara geleceği açıklanan Klavye Delikanlıları dizisi ne yazık ki ilk tanıtımı ile hayal kırıklığına uğratmıştı ancak ilk bölüm beklenenden daha iyi reyting aldı. Özellikle salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Tutsak ve Dolunay dizileri varken Klavye Delikanlıları’nun bu reytingi alması beni şaşırttı.

Gerçi Klavye Delikanlıları dizisi salı gününde olan komedi eksikliğini giderdi denebilir; ancak bence bu senaryo ile değil. Ben şahsen daha kaliteli ve tutacak işlere imza atar Show Tv derken Klavye Delikanlıları  dizisi ne yazık ki geleceği olan bir diziye benzemiyor. Bence ilerleyen bölümlerde Klavye Delikanlıları dizisi reytingleri düşüşe geçecek ve dizi ilk 13 bölüm sonrasında finale gidecektir.

Ben şahsen Ulan İstanbul dizisine benzettim özellikle Vildan Atasever’in sahnesi o diziyi hatırlattı. Genel olarak Klavye Delikanlıları dizisi bir mahalle komedisi olacak gibi. Bence Show Tv Şevkat Yerimdar dizisinin tutması sonrası böyle bir senaryoya onay vermiş olabilir ancak bence sezon başında değil Klavye Delikanlıları dizisi yaz sezonunda başlamalıydı. O kadar çok büyük yapım var ki Show Tv Klavye Delikanlıları’nı hangi gün yayınlarsa yayınlasın tutturamaz.

Bence Klavye Delikanlıları  dizisi ilk 10 bölümü göremeden finale gidecektir; ancak Klavye Delikanlıları oyuncu kadrosu oldukça kaliteli. İşte [mavibuton]Klavye Delikanlıları  oyuncu kadrosu[/mavibuton]

Klavye Delikanlıları Tanıtım Fragmanı

Kaan Yıldırım Kimdir ? (Klavye Delikanlıları Kerem ) Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı
Klavye Delikanlıları Seyran Kimdir ? (Vildan Atasever) Nereli Kaç Yaşında Sevgilisi
Klavye Delikanlıları Seyran Kimdir ? (Vildan Atasever) Nereli Kaç Yaşında Sevgilisi
Klavye Delikanlıları Veli Dayıoğlu Kimdir ? (Sinan Çalışkanoğlu)
Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

“Klavye Delikanlıları Ne Zaman Final Yapacak?” üzerine 2 yorum

  1. Hayat dedi ki:

    Anonim izlemek ıstediğin diziyi izleyebilirsin kimse bişey demiyor sana . Başka dizilerede laf söylemek sana düşmez. Her dizinin kendine göre fanlari izleyecek insanları var. Dizi ekibinin çalışmalarına heleki günlük dizinin ekibinin calismalarina bişey demeye hakkın yok . Haftalık dizi ekibinden daha çok çalışıyorlar. Onların işine biraz saygı duy. Izlemesen izleme kimse sana zorla izletmez. Seyretmedigin diziler hakkındaki yorumlarını da kendinde tut. Sen izlemezsen ASK biz izleriz. Hiç merak etme ASK çok iyi bir dizi muhakkak tutacaktır.

  2. Anonim dedi ki:

    Güldürdün Resul bey. Bu diziyi izlemeyip Adını Sen Koy mu izleyelim? O daha iyi bir dizi mi? 😀 Bu dizi tutacaktır. Tutmayacağını düşünüyorsan tanıtım videosunun altındaki yorumları oku. Herkes merakla bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.