Klavye Delikanlıları Hikmet Kimdir ? Rasim Öztekin

Burak 11 Eyl 2017 Klavye Delikanlılar  0

Sanal dünyanın gerçeklerini ekranlara taşıyacak olan Klavye Delikanlıları yakında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Tanıtım fragmanı yayınlanan dizide Hikmet karakterini 80’ler dizisinden Fehmi olarak tanıdığımız Rasim Öztekin oynayacak.

Dizide Hikmet mahallelinin dilinde Hiko Dayı sanal alemde yazışan gençlerin atıp tuttuklarını başlarına birşey gelmeyeceğini düşündüklerini söylerken kendisinin gizli muhtar olduğunu söyler. Dizide sanal alemde yazan klavye delikanlılarının hayat hikayeleri anlatılıyor.

Rasim Öztekin 

14 Ocak 1959 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Galatasaray Lisesi’sini  bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Bir Günlük Aşk Hikayesi, 72. Koğuş, Arabesk, Tersine Dünya, Passion Du Turca, Pardon ve Şans Kapıyı Çalınca, Köşedönücü, Biraz Düş, Biraz Gülüş, Eğrisiyle Doğrusuyla, Bir Yaz Gecesi Eğlencesi, Boş gezen ve Kalfası, Başka İstanbul Yok ve Yeni Hayat isimli dizi ve filmlerde rol aldı.

2005 yılında Esra Kazancıbaşı ile evlenen Rasim Öztekin’in Pelin Öztekin adında bir kızı vardır.  Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde Zeynep Cevher karakterini canlandıran kızı aynı zamanda BKM sanatçısıdır.

Klavye Delikanlıları 1.Tanıtım

Klavye Delikanlıları 3 Ararlık Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Klavye Delikanlıları 7 Kasım Salı Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor ?
Klavye Delikanlılar Dizisi Nerede Çekilecek ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.