Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Süreç Film’in Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşturacağı yeni komedi dizisi Klavye Delikanlıları ilk bölümü ile 3 Ekim Salı günü 20.00’de izleyici karşısına çıkacak. Yapımcılığını Murat ŞEKER’in üstleneceği senaryosunu ise yine Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin yazacağı Yahya Samancı’nın ise yönetmen olarak yer alacağı Klavye Delikanlılar dizisi eylül ayında Show Tv ekranlarında olacak.

Klavye Delikanlıları Dizisi Konusu

Klavye Delikanlıları dizisinde sanal ve gerçek dünyanın savaşını ekranlara gelecek. Klavyelilerin mücadelesini gülerek izleyeceğiz.

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu

Vildan Atasever(Seyran)

Bilgisayar konusunda uzman bir kız. Kimseye aşık olmaz. Özgür’dür. Kuzen Volki’nin ekibine girmesi ile hayatı değişir.

Kaan Yıldırım(Kerem)

Ezgi Eyüpoğlu’nun eşidir.

Korsan taksi işi yapan ancak bir türlü zengin olamayan çok iyi bilgisayar kullanan bir genç. Selen’e deliler gibi aşık. Asıl işi peynircilik.

Selen Seyven(Selen)

Kerem’in sevgilisi

Uraz Kaygılaroğlu(Kuzen Volki)

Amerika’dan gelen ve çılgın projeleri olan bir genç. Kerem’in mahalleden arkadaşı. Bayram’ın kuzeni. Para içinde yüzen bir adam.

Ali Barkın(Bayram)

Geceleri trollük yaparak zengin olma hayalleri kuran bir motor ustası çırağı.

Sinan Çalışkanoğlu(Veli)

Selena dizisi ile tanındı; son olarak İlk Buluşma isimli programda sunucu olarak yer aldı.

Veli zengin bir gençtir. Selen’e aşıktır. İnşaatlardan malzeme çalarak müteahhit olmayı başarmıştır.

Seray Sever(Güneş)

Kuzen Volki ile beraber çalışır. Tamamen hırsızlık üzerine kurulu bir şirketi var. Teknolojik hırsızlık için yeni bir ekip kurmak istiyor. Amacı zenginden çalmak fakire vermek. Temiz Eller Suç çetesinin lideri. Dengesiz bir kadın

Rasim Öztekin(Hiko Dayı)

Herhangi bir işte çalışmayan paraya da önem vermeyen ama sürekli istemem yan cebime koy modunda bir adam. Mahallenin bilgesi, muhtarı. Dizinin sonunda kitaplar yazan ve binlerce hayranı olan bir adam olarak yer alacaktır.

Gül Onat(Semiha)

Semiha Kerem’in annesi. 

 

İpek TENOLCAY(Nergis)

Hiko dayıyı sorumsuzlukla suçlamış ve bir başına bırakıp gitmiş bir kadın

Filiz TAÇBAŞ(Neriman)

Bayram’ın annesi

Cengiz Küçükayvaz(Kamil)

Bayram’ın Kayserili kadar cimri babası

Mert Asker(Tahir)

Tahir; Kerem’in lisede ki kardeşi. Okumak dışında bir çaresi olmadığının farkında. Model aldığı kişi yanlış abisi Kerem

Serdar ÖZBAYRAK(Mehmet)

Klavye Delikanlıları Tanıtım Fragmanı

Çakalllarla Dans filmi serisinin yapımcısı olan Murat Şeker ilk kez bir dizi projesi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Murat Şeker ”Artık televizyona bir dizi yapmanın zamanı gelmişti.  Anlatacak çok şey birikti” diyerek TV de bir diziyle ekranlara geleceğinin müjdesini vermişti.

Murat Şeker’in ilk dizi tecrübesi olacak olan dizinin ismi netleşti. Merakla beklenen dizinin ismi Klavye Delikanlıları oldu. Yapımcılığını Süreç Filmin üstlendiği dizide Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi senaryosunu yazarken yönetmen koltuğunda yine Murat Şeker yer alacak.

Komedi Macera tarzındaki dizide sanal ve gerçek dünya arasında geçen tehlikeli maceralar konu alınacak. Dizide henüz kimin oynayacağı bilinmezken Rasim Öztekin, Hande Soral ve Alper Saldıran gibi isimlerle görüşmelerin  sürdüğü biliniyor. Klavye Delikanlıları Yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin oyuncu kadrosu netleşince sitemizden yayınlamaya devam edeceğiz.

 

dizibilgi google play