Kızım Dizisi Uğur (Tugay Mercan) Kimdir ?

Burak 02 Eki 2018 Kızım  0

Kızım Dizisi Uğur (Tugay Mercan) Kimdir ?

Sezonun en iddialı dizilerinden Kızım dizisi ekran macerasına başlamasının ardından hem eleştrimenler hem de izleyiciden tam not almayı başardı. Tv8’in bu sezonki önemli projelerinden olan dizide yer alan oyuncular da başarılı performanslarıyla göz dolduruyor. O oyunculardan biri olan Tugay Mercan ve canlandırdığı Uğur karakteri hakkındaki detayları sizler için hazırladık.

Kızım Dizisi Uğur Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

19 Eylül Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen Kızım dizisi hikayesi ile oldukça beğeni toplamayı başarmış görünüyor. İlk bölüm  için iyi bir reyting sonucu alarak iyi bir başlangıç yapan dizinin ilerleyen zamanlarda izlenme oranını arttıracağına kesin gözüyle bakılıyor. Dizinin başlamasının ardından dizide yer alan oyucular da merak konusu oldu. Dizide oldukça önemli bir karakter olan Uğur ve ona hayat veren Tugay Mercan’ı yakından tanıyalım.

Uğur dizide Demir’in en yakın arkadaşıdır. Uğur da tıpkı Demir gibi bir baltaya sap olamamış dolandırıcı bir tiptir. Kolay yoldan zengin olma peşindedir. Arkadaşları ile birlikte çaldıkları tabloları değerinin altında satarak para kazanma peşindedirler. Son yaptıkları işte ortakları Cemal yakalanmış ve sekiz yıl ceza evinde kalmıştır. Cemal hapisten çıktıktan sonra Demir ve arkadaşı Uğur’dan para isteyerek onları tehdit etmeye başlamıştır.

Kızım Dizisi Uğur (Tugay Mercan) Kimdir ?

İstanbul’da doğan oyuncu Haliç Üniversitesi’nde tiyatro eğitimini tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından Bakırköy Belediye’sinde tiyatro oyunculuğuna başlamıştır. Beşinci Boyut isimli yapımla kamera önü kariyerine başlayan oyuncu Suskunla dizisindeki Zeki karakteri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Son oalrak Asla Vazgeçmem isimli dizide yer almıştır.

Yer Aldığı Dizi ve Filmleri

  • Asla Vazgeçmem-2015
  • Şarkı Söyleyen Kadınlar-2013
  • Halam Geldi -2013
  • Aşk -2013
  • Suskunlar -2012
  • Kayıp Şehir -2012
  • Es Es  -2009
  • Kollama-2008
  • Beşinci Boyut -2005
Kızım Dizisi Sevgi (Sinem Ünsal) Kimdir ? (Öykü’nün Sınıf Öğretmeni)
Kızım Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir