Kızım Dizisi Sevgi (Sinem Ünsal) Kimdir ? (Öykü’nün Sınıf Öğretmeni)

Burak 01 Eki 2018 Kızım  0

Kızım Dizisi Sevgi Kimdir ? Gerçek Adı Yaşı Boyu Kilosu

Tv8 ekranlarının sezona iyi bir başlangıç yapan dizisi Kızım’da heyecan devam ederken dizide yer alan oyuncular da merak konusu olmuş durumda. Dizide Sevgi (Öykü’nün) öğretmenini canlandıran Sinem Ünsal’da başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmeyi başaran isimlerden biri. Bizler de merak edenler için Kızım dizisi Öykü’nün öğretmeni Simge ile ilgili detaylı bilgileri sizler için derledik.

Dizide yan karakter olsa da Sevgi karakteri kilit bir rol üstlenecek gibi görünüyor. Demir’in mahkemeye kızına iyi bakacağına söz vermesini yanında onunla yakından ilgilenen sınıf öğretmeni Sevgi’nin de güvenini kazanması gerekiyor. Zira Sevgi öğretmen Öykü’nün durmunun farkındadır ve onunla çok yakından ilgilenerek koruyup kollamaktadır.

Kızım Dizisi Sinem Ünsal (Sevgi) Kimdir ?

Sinem Ünsal 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Edebiyat bölmünü tamamlamıştır. Özel kurslarda eğitim alarak oyunculuğa yönelen Ünsal bazı dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. Çoban Yıldızı , Siyah Beyaz Aşk dizileri rol aldığı önemli yapımlardır.

Kızım Dizisi Uğur (Tugay Mercan) Kimdir ?
Kızım Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir