Kıvanç Tatlıtuğ Cesur ve Güzel’den Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

[kirmizitext]Güncelleme:[/kirmizitext]

Cesur ve Güzel dizisinin finalinden sonra Kıvanç Tatlıtuğ yaptığı açıklama da biri Amerika’da olmak üzere iki adet sinema filmi çekeceğim; sonrasında ise 2017 2018 sezonun ortasına doğru bir dizi ile tekrar ekranlara döneceğim. Şuanda kesinleşmiş bir yeni sezon projem yok. 

Cesur ve Güzel dizisinin yakışıklı başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ Cesur bir karar aldı. Kıvanç Tatlıtuğ Cesur ve Güzel dizisini çekerken yoğun tempodan ve reyting yarışından oldukça yoruldu.

Bilindiği üzere Cesur ve Güzel dizisinde Türkiye’nin en başarılı iki ismi Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün başrol olarak yer almış ancak dizi reytinglere yenik düşerek final yapma kararı almıştı.

Bu durum Kıvanç Tatlıtuğ’un canını oldukça sıkmalı ki sosyal medyadan öğrendiğimiz kadarı ile kendisine cazip teklifler ile gelen yapımcılar olmasında rağmen televizyonlara  yaklaşık 1,5 yıl ara vermeyi düşündüğünü öğrendik.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Son Projesi

Kıvanç Tatlıtuğ’un Cesur ve Güzel dizisinden sonra Amerika’ya giderek bir filmde rol alacağı sonrasında ise reyting yarışının olmadığı, sürelerin 40-60 dakika arasında değiştiği, sahnelerin kimsenin denetiminde olmadığı bir internet dizisinde rol almayı planladığını duyduk; ancak gerçekleri veya Kıvanç Tatlıtuğ’un son kararını zaman gösterecek. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projeleri ile ilgili detaylar geldikçe sayfamızda bulabileceksiniz; lütfen takipte kalın

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Dizi Röportajı 23.06.2017

dizibilgi google play