Kısmetse Olur’a Nur’un Annesi Leyla Keskin’de Yarışmacı Olarak Gelecek

Kısmetse Olur ile ilgili yine en yeni tüyolar ilk olarak sayfamızda

Leyla Keskin fotoğraflarıKısmetse Olur 5 eylül pazartesi günü ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Kısmetse Olur başlar başlamaz tüyolarda akmaya başladı. Daha önceki yaptığımız haberlerde Kısmetse Olur’un ilk sezonki yarışmacılarından Ayça Ekin Beğen’in 3 hafta sonra Kısmetse Olur evine geleceğini duyurmuştuk. Şimdi ise hiç tahmin etmediğiniz bir isim Kısmetse Olur’a 4 hafta sonda dahil olacak.

Kısmetse Olur evinin birincisi Nur Erkoç Cimilli’nin annesi Leyla Keskin’de yarışmacı olarak gelecek. Leyla Keskin’in eşinden ayrıldığını biliyoruz. Leyla Keskin kimdir kaç yaşındadır? İşte detaylarLeyla Keskin kimdir resimleri fotoğrafları

Kısmetse Olur evinde Leyla Keskin’de gelmesi ile dengelerin nasıl değişeceği ise şimdiden merak konusu

Kısmetse Olur Leyla Keskin Kimdir?

Nur ERKOÇ ekranlara uzak bir isim değil. Daha önce iki kere Kısmetse Olur evine gelmiş ve her gelişinde ayrı bir olay çıkarmıştı. Eşinden ayrılan Leyla Keskin daha önce de bir dizide rol almıştı. Kısmetse Olur’un yeni yarışmacısı Leyla Keskin ile ilgili bilgiler geldikçe sayfamıza eklenecektir.

Kısmetse Olur’a Nur’un Annesi Leyla Keskin’de Yarışmacı Olarak Gelecek (3 Yorum)

  1. İnanmıyorum Nur’un annesi Leyla hanım aday olarak proğrama gelecekmiş. Bu bir şaka olmalı. Adaylar hepsi çok genç dalga geçmeyin ya.